lekarz Bogusław Burger

2,5
2,5

Dziekuje Panu Doktorowi za wspaniale leczenie- bardzo skuteczne mojej nogi. Bardzo serdeczne , profesjonalne podejscie do pacjenta . Widac empatie juz na poczatku leczenia. Profesjonalizm Pana Doktora widac na kazdym kroku leczenia mojego urazu. Skuteczna diagnoza i leczenie przez Pana Doktora -sprawily ze dochodze bardzo szybko do zdrowia. Polecam wszystkim Osobom ktorzy chca w przemilej atmosferze i w Profesjonalny sposob byc leczonym. Serdecznie Pozdrawiam .Pacjen Piotr.Pawel

Wspanialy Pan Doktor -Profesjonalna porada-ktora otrzymalem od Pana Doktora. postawila mnie na nogi. Pan Doktor podczas wizyty poswiecil mi bardzo duzo czasu, aby zdiagnozowac moja dolegliwosc. Bardzo starannie - z duzym poswieceniem Pan Doktor podszedl do mojej choroby. Wedlug mnie Pan Doktor podczas wizyt z pacjentem okazuje bardzo duze poswiecenie - widac to juz na poczatku wizyty. Empatie mozna zauwazyc juz na poczatki wizyty w gabinecie. Dziekuje Bardzo Panu - za leczenie mojej nogi- i bardzo z calego serca polecam gabinet Pana Doktora . Serdecznie Pozdrawiam . Pacjent Piotr.K.

Podczas pobytu sanatoryjnego w Kudowie-Zdrój miałem to nieszczęście trafić na tego lekarza. Wybujałe ego. Pacjentów traktuje jak bezrozumnych osobników. Kompletnie pozbawiony empatii. Kiedy opisuje się swoje schorzenia i prosi o konkretne zabiegi pada odpowiedź, że mówi się za dużo i że Pan dr kończył szkoły więc wie lepiej. Podważa opinie innych lekarzy specjalistów. Dawno nie natrafiłem na tak antypatycznego i zadufanego w sobie lekarza. Omijać szerokim łukiem.

Heh złamane żebro.. liczne stłuczenia żeber a dr Burger przepisał ketonal hahaha i kazał iść do pracy mówiąc że L4 się nie należy.. śmiechu wart

Będąc na kuracji sanatoryjnej w Zameczku w Kudowie Zdr., zostałam przypisana drowi Bogusławowi Burgerowi. Już pierwsza wizyta była dla mnie ostrzeżeniem, kiedy po pokazaniu moich obolałych i powiększonych stawów na dłoniach dr wzruszywszy ramieniem powiedział: (cytuję) "Pani się zużywa, wiek robi swoje". Kiedy złapałam wirusa i nieciekawie kasłałam i odpluwałam flegmą z ropą dr osłuchał mnie i przepisał lek nic nie mówiąc o zgłoszeniu się do kontroli. Po kilku dniach, gdy nieszczęśliwie upadłam, a moja stopa spuchła i zsiniała dr Burger nic nie napomknął o prześwietleniu, a kiedy to zasugerowałam powiedział: (cytuję) "Nie widzę takiej potrzeby"i zalecił chore miejsce smarować Altacetem. Wieczorem mocno zachęcana, głównie przez lekarza-kuracjusza zostałam zawieziona prywatnie przez jednego z pacjentów na SOR w Polanicy Zdr. Po prześwietleniu okazało się, że mam skręcony i naderwany staw skokowy (jednak prześwietlenie było konieczne), a na stopę założono mi szynę gipsową.
Kiedy następnego dnia rano pojawiłam się u dra , dr powiedział: (cytuję) "Ja to widzę inaczej. Ma pani źle założony gips". Po czym wyjął z kieszeni komórkę i zrobił zdjęcie mojej nogi w gipsie. Są to fakty, które pozostawię bez komentarza, a komentarz pozostawiam pacjentom.