lekarz Bogusław Cichoń

Dermatolog

3,5

Odwiedziłem kilku znanych i wziętych lekarzy dermatologów w Świdnicy z moją chorą i każdy oprócz brania kasy rozkładał ręce, przypisując antybiotyki i sterydy, które nic nie pomagały, wręcz przeciwnie. Po wizycie u pana doktora Cichonia miałem mieszane uczucia, ma specyficzne podejście do pacjentów ale proszę mu zaufać.Prostymi domowymi lekami wyleczył mój organizm że przestałem krwawić i po miesiącu wróciłem do pracy.Uratował mi życie. W opinii podaję swoje imię i nazwisko aby ktoś nie myślał że jestem osobą podstawioną.

Lekarz wiedzę ma, pogadać można, podejście trochę specyficzne, ale jak najbardziej pozytywne. Co z tego... jeśli chodzi o diagnozę i właściwą pomoc - tragedia! Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce ...

Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce - zdiagnozował nasilony trądzik posterydowy. Teraz rujnuję się finansowo żeby wyjść na prostą.... ale przynajmniej wracam do zdrowia

Lekarz z prawdziwego zdarzenia o otwartym umyśle, który wykorzystuje swoje komórki mózgowe i zdrowy rozsądek do leczenia a nie wyklepaną na pamięć "wiedzę" z podręczników. Leczy kompleksowo - jako bardzo nieliczny umie powiązać różne schorzenia, znaleźć ich przyczynę i rozwiązać problem. Leczy a nie zalecza. Wybiera środki bezpieczne dla organizmu, dające jak najmniej skutków ubocznych. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu. Do tego jest niezwykle symatycznym człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Bardzo polecam.

Próbowałam dowiedzieć się gdzie doktor przyjmuje, odebrała bardzo niemiła Pani wrzeszcząc na mnie ile lat temu było na ul.Żeromskiego, w sumie nie dowiedziałam się gdzie przyjmuje bo bardzo niegrzecznie się rozłączyła. Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Super lekarz. Nie wciska kitu. Może faktycznie jego język może nie każdemu odpowiadać, ale do lekarza idzie się po to, żeby wyleczył, a nie gadał o pogodzie. Od razu wiedział co mi jest, jaka jest przyczyna i przepisał takie środki, które nie tylko dały szybki rezultat, ale też były w normalnej cenie.

Bardzo miły uśmiechnięty ,wyjaśnił wszystko dokładnie przepisał leki w przystępnych cenach, wyjaśnił co to takiego dla czego wystąpiło .Polecam tego lekarza rodzinie i koleżankom.

Lekarz jest bardzo kompetentny. Dobrze mi doradził. Owszem, nie wszystkim może się podobać jego zachowanie, ale bardzo niemiły jest tylko dla chamów i ludzi ze zbyt wysoką opinią o sobie. Jak najbardziej polecam! Każdemu potrafi pomóc.

Jak najbardziej polecam!
Każdemu potrafi pomóc.

Lekarz kompetentny, potrafi doradzić, nie zdziera z ludzi, zabieg akupunktury prawie nie bolał. Polecam!

Doktor o ogromnej wiedzy , nie tylko z medycyny ! Choremu pomoże najlepiej jak potrafi , bez zbędnych cierpień !

złe doradztwo-niepolecam ,na uspokojenie polecił mi waleriane chociaż to nie ja byłam pacjętką tylko dziecko, a na swędzenie polecił drapanie i następną wizytę kontrolną znowu za 80 zł