lekarz Bogusław Drotlef

2,4
2,4
2,9
1,9

To fachowiec , polecam z całą odpowiedzialnością.

To fachowiec , polecam z całą odpowiedzialnością.

Byłam na prywatnej wizycie. Pan doktor stwierdził, że trzeba zgłosić się do urologa ale za wizytę skasował 70,-zł. nie bardzo wiedziałam za co?? Diagnozy nie postawił, leków nie zapisał a pieniążki skasował. Z innych kontaktów też stwierdziłam, że najważniejsze dla niego są PIENIĄDZE. NIE POLECAM.

nie polecam , zawiodłem się podejściem pana doktora do pacjentów. wcześniej słyszałem dość pochlebne opinie na jego temat, w czasie mojego pobytu w oddziale gdzie pan doktor pracuję nie pokryły się z wcześniejszymi opiniami