lekarz Bogusław Horała

1,8
1,8
1,6
1,6

Pan Doktor jest najlepszym przykładem na to, że czasami pomiędzy wykształceniem, a kulturą osobistą, występuje ogromny dysonans. Omijać szerokim łukiem nie tylko takich lekarzy, ale ludzi ogólnie.

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam. Nie uprzejmy i gburowaty. Jakby pracował za karę. Zamiast zbadać pacjenta to od razu wysyła na test i nic poza tym. L4 wypisze ale od dnia w którym się u niego stawisz (mimo że pracujesz w weekend) ale najpierw usłyszysz ze wcale nie wypisze l4. Chamski...nigdy więcej do niego

Nie wielu lekarzy w życiu odwiedziłem.Ale po "teleporadzie",ze strony tego Pana jednoznacznie stwierdzam, że Pan nie powinien mieć do czynienia z pacjentami. Jego ordynarnośc i bezczelność,oraz brak jakichkolwiek oznak chęci pomocy pacjentowi, nie pozostawia mi najmniejszej szansy na wystawienie pozytywnej opinii wobec tego Pana.Absolutnie nie polecam

Lekarz tragiczny, nie polecam nikomu kontaktu z taką osoba. Już od pierwszych wizyt nie byłem zadowolony z zachowania jak i z działań jakie stosuje w stosunku do pacjenta. Po przejściu na zdalna prace lekarzy, a mianowicie tele-poradę nie zechciał on nawet zadzwonić do pacjenta który tego pilnie potrzebował. Jednak po telefonie do rejestracji placówki ze skargą oddzwonił i bardzo niekulturalnym tonem przeprowadził poradę. Jeżeli ktoś korzysta z usług tego lekarza to polecam zmianę na innego!!!

Jeżeli ktoś korzysta z usług tego lekarza to polecam zmianę na innego!!!

Pan dr Horała posiada duże doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie swoich specjalizaji i poza nią. Godny polecenia w 100% Andrzej

Godny polecenia w 100%
Andrzej

Nie mogłabym powiedzieć złego słowa na tego lekarza . Czytając wcześniejsze komentarze mam wrażenie, że uczęszczam chyba na wizyty do kogoś innego . Osobiście jestem bardzo zadowolona zarówno jeśli chodzi o podejście do pacjenta , jak i atmosferę panującą w gabinecie. Bez wyrzutów sumienia mogłabym śmiało polecić doktora innym

Bez wyrzutów sumienia mogłabym śmiało polecić doktora innym

Kuriozalna osobowość, prawdopodobnie z jakimiś zaburzeniami. Jak ktoś ma ochotę być potraktowany jak śmieć, to polecam Bogusia.

Bardzo nieprzyjemny w odbiorze, chamski w zachowaniu. Z moich spostrzeżeń pokusił bym się o stwierdzenie, że z jakimiś zaburzeniami. W Pucku ludzie chodzą do niego po jakieś zaświadczenia, albo jak ktoś ma nóż na gardle 40"C i nie można się dostać do lekarza. Naprawdę przestrzegam i ostrzegam !!! Wybór jak zawsze należy do was.

Gbur i prostak, strasznie nieuprzejmy. Nie słucha pacjenta, tylko szuka pretekstu do zwady i żeby wyprosić z gabinetu. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Odradzam wizyty!

Bardzo nieuprzejmy. Z góry zakłada, że pacjent "choruje na zwolnienie", witając go z ironią "cóż to za straszna choroba Pana do mnie sprowadza?!" Zdecydowanie NIE POLECAM!!