lekarz Bogusław Jankowski

Miłe podejście do pacjenta i szczegółowa informacja o wykonanym badaniu USG. Trafnie postawiona diagnoza.

Miłe podejście do pacjenta i szczegółowa informacja o wykonanym badaniu USG.
Trafnie postawiona diagnoza.

Merytoryczne podejscie do pacjenta.Zaangażowanie lekarza. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalizm Pana Doktora

Fantastyczny lekarz. Bardzo sympatyczny, pomocny z bardzo dużą wiedzą. Bez problemu rozpoznał problem u dziecka oraz skierował na dalsze leczenie.

Fantastyczny lekarz.
Bardzo sympatyczny, pomocny z bardzo dużą wiedzą.
Bez problemu rozpoznał problem u dziecka oraz skierował na dalsze leczenie.

Prawidłowo postawiona diagnoza. Pan doktor w przystępny sposób wytłumaczył sposób postępowania z córką . Pozatym to przemiła osoba, pomocna, zlecił dodatkowe badania, zdecydowanie polecam:)

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, punktualnie i konkretnie. Pan Doktor Jankowski wszystko dokładnie wytłumaczył i zrobił pełne badanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pełny profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Jesteśmy po kolejnej wizycie u Pana Doktora, ktòry poświęcił nam odpowiednią ilość czasu na wyjaśnienie problemów zdrowotnych córki

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Bardzo miły Pan doktor, który przeprowadził dokładne badanie i udzielił wszelkich informacji i odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Punktualność.

Profesjonalne, dokładne badanie, odpowiednio przeprowadzony wywiad, widoczne zaangażowanie i miłe podejście do pacjenta

Empatyczny, kompetentny, cierpliwy. Lekarz z właściwym podejściem do dzieci. Po wizycie w medixie i badaniu usg jestem pełna optymizmu.

Elzbieta (07.08.2015r) Miałam wielką nieprzyjemność spotkać się z tym panem w przychodni „promyk słońca „ we Wrocławiu , dwu miesięczna wnuczka miała wykupioną z Medicoveru wizytę u pana Bogusława Jankowskiego- USG główki ,godzina wizyty 12.25, w tym dniu temperatura sięgała 37 stopni . Przyjechałyśmy do przychodni o godzinie 12.29 i pani w rejestracji powiedziała , że pan Bogusław Jankowski nas nie przyjmie bo spóźniłyśmy się 4 minuty. Pan Bogusław Jankowski był już spakowany i szykował się do wyjścia , nie pomogły moje prośby, że to maleńkie dziecko, że jedziemy godzinę ...

Elzbieta (07.08.2015r)
Miałam wielką nieprzyjemność spotkać się z tym panem w przychodni „promyk słońca „ we Wrocławiu , dwu miesięczna wnuczka miała wykupioną z Medicoveru wizytę u pana Bogusława Jankowskiego- USG główki ,godzina wizyty 12.25, w tym dniu temperatura sięgała 37 stopni . Przyjechałyśmy do przychodni o godzinie 12.29 i pani w rejestracji powiedziała , że pan Bogusław Jankowski nas nie przyjmie bo spóźniłyśmy się 4 minuty. Pan Bogusław Jankowski był już spakowany i szykował się do wyjścia , nie pomogły moje prośby, że to maleńkie dziecko, że jedziemy godzinę w upale 37 stopni ,że spóźniłyśmy się tylko 4 minuty , pan Jankowski potraktował nas w bardzo arogancki sposób , nie wysłuchawszy nas do końca wzruszył ramionami i wyszedł, . Na moje zapytanie w jakich godzinach przyjmuje pan Jankowski ,pani w rejestracji poinformowała nas że do ostatniego pacjenta ostatnim pacjentem była wnuczka i nie została przyjęta, gdy nalegałam o podanie godzin pracy pana Bogusława Jankowskiego , to usłyszałam że pracuje do godziny 12.30 a więc miał tylko 5 minut na USG główki mojej wnuczki. Śmiem wątpić w kompetencje tego pana ,jeżeli 5 minut ma dla pacjenta , a jego arogancja wobec rodziców pozostawia wiele do życzenia.
Z poważaniem
Elżbieta