Bogusław Kapelak

Kardiochirurg

Osoba która nie boi się beznadziejnych przypadków. Mój Ojciec 2 lata temu trafił na oddział do doktora, w opinii osób które go wcześniej konsultowały w stanie bardzo ciężkim. Był jedyną Osobą która zdecydowała się wykonać bardzo trudny zabieg. Ojciec funkcjonuje w dobrej formie od tamtego czasu (rehabilitacja, rozrusznik). Świetny odważny specjalista chylę czoło i Człowiek który rozmawia z rodziną i pacjentem.

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek który z pełnym zaangażowaniem ratuje ludzkie życie.Bardzo uprzejmy , życzliwy. Po prostu WIELKI CZŁOWIEK do którego ma się pełne zaufanie , którego należy szczególnie podziwiać i szanować. Moje życie także uratował. Serdecznie dziękuję Panie doktorze.ŻYCZĘ PANU,PANIE DOKTORZE SAMYCH SUKCESÓW W W PRACY ZAWODOWEJ JAK I W ŻYCIU OSOBISTYM. Jan Gogoł.

operował mojego męża w lipcu 2008 r jest cudowny wszystko tłumaczy odpowiada na wszystkie pytania , do mnie dzonił około północy jak się skończyła operacja ,który lekarz tak by postąpił widział jaka jestem przerażona i sam zaproponował brakuje mi słów uznania,oby więcej było takich ludzkich lekarzy.

Podziękowanie i najwyższy szacunek dla dr Kapelaka i Całego zespołu za uratowanie mojego życia. Jeszcze raz dziękuje. Z poważaniem Marta Woźniak

Jeszcze raz dziękuje.
Z poważaniem
Marta Woźniak

To wspaniały człowiek, obdarzony nadzwyczajnym talentem do ratowania serca z sercem. Panie Doktorze dziękuję za życie mojej mamy.

Panie Doktorze dziękuję za życie mojej mamy.

Nie spełnił oczekiwań pacjenta!Obiecał,że będzie operował,czego nie uczynił!Ciekawe ,czy może mieć spokojne sumienie?

po operacji Pana kapelaka walcze o życie

po operacji Pana kapelaka walcze o życie

Pan Doktor jest bardzo smieszny, dowcipny i ma duze poczucie humoru co w mojej sytuacji ciezko chorego czlwoieka jest bardzo mile. na dodatek zartowal ze jak on nie da rady to pomoze profesor Sadowski i ja na to licze. jestem przed operacja i prosze wszystkich swietych o wsparcie pana doktora. Bogumila Walas

Najwyższe wyrazy szacunku dla dr Kapelaka, za jego ogromne poświecenie,trud i oddanie w codziennych obowiązkach dla ratowania życia, wraz z jego wspaniałym zespołem . Dziękuję.

Dziękuję.

Przemily czlowiek, na dodatek prawa reka Pana PRofesora Sadowskiego wielkioego GURU kardiochirurgii swiatowej, od ktorego sie uczyl najtrudniejszych rzeczy. Mily, cieply, dokladny , nawet jak dla mnie lekko flegmatyczny. Za to swietny gosc, z poczuciem humoru, ktory czlowiekowi przed oparcja serca, jaka mial miec moj ukochany brat - NIEOCENIONY!!!!! Wart kazdego pieniadza z profesorem tworza niezwykly TEAM