lekarz Bogusław Kisielewski

Pierwszy raz wystawiam opinie lekarzowi. Polecam z całego serca i będę polecać komu się da. Dzięki doktorowi jestem w 24 tygodniu ciąży. Klinika niepłodności nie dawała rady, a dr Bogusław Kisielewski dał nam nowa nadzieję. Dr Bogusław Kisielewski to prawdziwy lekarz z powołania. Empatyczny, kulturalny. DOKŁADNIE diagnozuje, przeprowadza WNIKLIWY wywiad. Zaleca jedynie POTRZEBNE BADANIA. Cechuję się PRZEOGROMNĄ WIEDZĄ. Polecam z całego serca każdemu, na kogo drodze pojawiają się przeszkody w posiadaniu upragnionego dziecka, oraz kobietom które maja problemy ginekologiczne ! Jeszcze raz powtórzę: PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA! Będziemy wdzięczni do ...

Pierwszy raz wystawiam opinie lekarzowi.

Polecam z całego serca i będę polecać komu się da. Dzięki doktorowi jestem w 24
Jeszcze raz powtórzę:
PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!

Będziemy wdzięczni do końca życia.

Jedyny lekarz, u którego podczas wizyty czuję się profesjonalnie i dokładnie przebadana. Doktor tłumaczy wszystko co robi, jakich środków, o jakim działaniu używa podczas badania. Kompetencja, uprzejmość i wysoka kultura osobista. Polecam

Ja również polecam. Wspaniały lekarz. Przede wszystkim ukłon wiedzy jaką posiada. Lekarz godny polecenia! Pozdrawiam doktora.

Mało który lekarz tak troszczy się o swoja pacjentkę. Chodzę do dr z drugą ciążą i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

czuję się zdrowa dzięki Panu Bogusławowi, polecam wszystkim kobietom wizytę z gabinecie tego Pana...

Witam. Ja Pana Kisielewskiego poznalam w szpitalu w Kartuzach. DLA mnie spadl z nieba. Cale szczęście że wlaśnie na niego trafilam, ponieważ bylam w drugiej ciąży *pierwsza byla cesarka* przyjąl mnie na trak porodowy zbadal wziąl pod uwagę że mialam pierwszą cesarkie, że mialam cukrzycę w ciąży mialam wysokie ciśnienie i szczerze mialam nadwagę. Dzięki szybkiej jego reakcji zrobili mi drugą cesarkie ale w szpitalu w kościerzynie. Dzięki niemu przeżylam razem z dzieckiem, ponieważ pękala mi macica, i zagrażala mi rzucawka. GDYBYM NIE TRAFILA NA TEGO LEKARZA INNY BY MI KAZAL RODZIĆ NATOMIAST P. BOGUSLAW KAZAL ZROBIĆ CESARKIE. NIE POWIEM DO JAKIEGO LEKARZA CHODZILAM PRZEZ CALĄ CIĄŻE bo to porażka.On mi nic nie powiedzial że mam ciąże zagrożoną.pan Kisielewski to prawdziwy lekarz z powolania, nie wierze w żadną zlą opinie o nim. po porodzie przyszedl do mnie po rozmawial. Lekarz idealny naprawdę polecam MARIOLA;) z SYNKIEM

Od ponad roku jestem pacjentka Doktora B. Kisielewskiego. Dla mnie jest to prawdziwy lekarz z powołania. Jestem 28-letnia osobą po przebytym w 2008/2009 r. 8-mio miesięcznym leczeniu ziarnicy złośliwej chemioterapią. W 2011 r. zaszłąm w ciąze, ale niestety w 8 tygodniu obumarła. Wtedy moją Doktor była Pani I. Macinkiewicz, której oziębłość w szpitalu bardzo mnie zdziwiła. Zdecydowalam sie na zmiane lekarza, własnie na Doktora B. Kisielewsiekgo. Dzieki któremu odzyskalam wiare, że moge znowu zajsc w ciaze. Okazał się kompetenty, zawsze konkretnie i cierpliwie podchodzi do kazdego problemu, stara sie jak ...

Doktora B. Kisielewsiekgo. Dzieki któremu odzyskalam wiare, że moge znowu zajsc w ciaze. Okazał się kompetenty, zawsze konkretnie i cierpliwie podchodzi do kazdego problemu, stara sie jak najlepiej wytlumaczyc, jesli czegos nie rozumiem. Naprawde polecam Doktora Kisielewskiego, bo oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, jest również prawdziwym wrażliwym człowiekiem, a takich lekarzy mało w dzisiejszych czasach.

Jestem pacjentką tego lekarza od prawie 15 lat.Prowadził moje dwie zagrożone ciąże i mam dwie prześliczne i zdrowe córeczki.Dla mnie to Geniusz, ma ogromną wiedzę którą ciągle doskonali na licznych szkoleniach.Nie znam bardziej odpowiedzialnego człowieka i lekarza, a o takie cechy teraz trudno u lekarzy.Przez obie ciążę był moim ginekologiem, często psychologiem i lekarzem pierwszego kontaktu.Tacy lekarze z powołania to już rzadkość.Więc zdecydowanie polecam i wystawiam ocenę maksymalną.

Nigdy nie spotkałam sie z tak uprzejmym lekarzem jak Dr Kisielewski , podejście? spelnil wszytkie oczekiwania jako ginekolog mily i uprzejmy i zaluje ze do Dr Kisielewskiego mam tak daleko

serdecznie polecam lekarza, bardzo rzeczowy i miły

serdecznie polecam lekarza, bardzo rzeczowy i miły