lekarz Bogusław Kisielewski

Witam. Ja Pana Kisielewskiego poznalam w szpitalu w Kartuzach. DLA mnie spadl z nieba. Cale szczęście że wlaśnie na niego trafilam, ponieważ bylam w drugiej ciąży *pierwsza byla cesarka* przyjąl mnie na trak porodowy zbadal wziąl pod uwagę że mialam pierwszą cesarkie, że mialam cukrzycę w ciąży mialam wysokie ciśnienie i szczerze mialam nadwagę. Dzięki szybkiej jego reakcji zrobili mi drugą cesarkie ale w szpitalu w kościerzynie. Dzięki niemu przeżylam razem z dzieckiem, ponieważ pękala mi macica, i zagrażala mi rzucawka. GDYBYM NIE TRAFILA NA TEGO LEKARZA INNY BY MI KAZAL RODZIĆ NATOMIAST P. BOGUSLAW KAZAL ZROBIĆ CESARKIE. NIE POWIEM DO JAKIEGO LEKARZA CHODZILAM PRZEZ CALĄ CIĄŻE bo to porażka.On mi nic nie powiedzial że mam ciąże zagrożoną.pan Kisielewski to prawdziwy lekarz z powolania, nie wierze w żadną zlą opinie o nim. po porodzie przyszedl do mnie po rozmawial. Lekarz idealny naprawdę polecam MARIOLA;) z SYNKIEM

Od ponad roku jestem pacjentka Doktora B. Kisielewskiego. Dla mnie jest to prawdziwy lekarz z powołania. Jestem 28-letnia osobą po przebytym w 2008/2009 r. 8-mio miesięcznym leczeniu ziarnicy złośliwej chemioterapią. W 2011 r. zaszłąm w ciąze, ale niestety w 8 tygodniu obumarła. Wtedy moją Doktor była Pani I. Macinkiewicz, której oziębłość w szpitalu bardzo mnie zdziwiła. Zdecydowalam sie na zmiane lekarza, własnie na Doktora B. Kisielewsiekgo. Dzieki któremu odzyskalam wiare, że moge znowu zajsc w ciaze. Okazał się kompetenty, zawsze konkretnie i cierpliwie podchodzi do kazdego problemu, stara sie jak ...

Doktora B. Kisielewsiekgo. Dzieki któremu odzyskalam wiare, że moge znowu zajsc w ciaze. Okazał się kompetenty, zawsze konkretnie i cierpliwie podchodzi do kazdego problemu, stara sie jak najlepiej wytlumaczyc, jesli czegos nie rozumiem. Naprawde polecam Doktora Kisielewskiego, bo oprócz tego, że jest dobrym lekarzem, jest również prawdziwym wrażliwym człowiekiem, a takich lekarzy mało w dzisiejszych czasach.

czuję się zdrowa dzięki Panu Bogusławowi, polecam wszystkim kobietom wizytę z gabinecie tego Pana...

Mało który lekarz tak troszczy się o swoja pacjentkę. Chodzę do dr z drugą ciążą i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Ja również polecam. Wspaniały lekarz. Przede wszystkim ukłon wiedzy jaką posiada. Lekarz godny polecenia! Pozdrawiam doktora.

Jestem pacjentką tego lekarza od prawie 15 lat.Prowadził moje dwie zagrożone ciąże i mam dwie prześliczne i zdrowe córeczki.Dla mnie to Geniusz, ma ogromną wiedzę którą ciągle doskonali na licznych szkoleniach.Nie znam bardziej odpowiedzialnego człowieka i lekarza, a o takie cechy teraz trudno u lekarzy.Przez obie ciążę był moim ginekologiem, często psychologiem i lekarzem pierwszego kontaktu.Tacy lekarze z powołania to już rzadkość.Więc zdecydowanie polecam i wystawiam ocenę maksymalną.

Pan Kisielewski jest uprzejmy, bo przychodzi się prywatnie do gabinetu i najważniejsze, gdy ciąża przebiega normalnie.Jak natomiast wystąpią komplikacje związane ze zdrowiem dziecka to umywa ręce, można liczyc tylko na siebie. Naraził mnie i moje dziecko na cierpienie. Bardzo się na nim zawiodłam, bo liczyłam na normalny odruch ludzki, ale się nie doczekałam. Dużo obiecywał, a nic nie zrobił.

Nigdy nie spotkałam sie z tak uprzejmym lekarzem jak Dr Kisielewski , podejście? spelnil wszytkie oczekiwania jako ginekolog mily i uprzejmy i zaluje ze do Dr Kisielewskiego mam tak daleko

serdecznie polecam lekarza, bardzo rzeczowy i miły

serdecznie polecam lekarza, bardzo rzeczowy i miły

Dobry specjalista, profesjonalnie podchodzi do pacjentki.

Dobry specjalista, profesjonalnie podchodzi do pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Elbląg"?

Dariusz Ładyński

ul. 12 lutego