Lekarze Elbląg

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet Okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Polecam. Pełen profesjonalizm. Fachowa obsługa. Wysokie kompetencje i umiejętności. Pacjent czuje że trafil we właściwe ręce.
Opinia dodana przez: Tom
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Okulista
                                       dr n. med. Piotr Kanclerz

dr n. med. Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Denerwowałam się wizytą, ale już po pierwszych słowach pana doktora stres minął. Najpierw przeprowadził dokładny wywiad potem wykonał badania. Stwierdził więcej problemów, ale on zajmie się najbardziej uciążliwym. Zrobił to tego samego dnia. Dał mi nadzieję, że kolejny zabieg jeszcze poprawi mój komfort życia. 😁Już jest lepiej, a minęło dopiero dziesięć dni od wizyty. Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam pana doktora jest konkretny i ma dużą wiedzę.
Opinia dodana przez: Danuta
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Ortopeda
                                       lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje. To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty. Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć - ...
Opinia dodana przez: Paweł Zelwan
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

Serdecznie dziękuję za pełny profesjonalizm podejście do pacjenta oraz przeprowadzony zabieg. Oby więcej było lekarzy z takim podejściem do pacjenta i jego problemów
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psychiatra
                                       lek. med. Tomasz Kardasz

lek. med. Tomasz Kardasz

Psychiatra

IPL Tomasz Kardasz psychiatra Elbląg
Lidzbarska 32
82-300 Elbląg

Byłem u tego doktora. Lekarz godny polecenia, komunikatywny. Ma szybkie terminy. Porozmawia, doradzi. Leki też dobre mi przepisał. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Ginekolog
                                       lek. med. Wojciech Chylicki

lek. med. Wojciech Chylicki

Wojewódzki Szpital Zespolony
Elbląg Ul. Królewicka 146
82-300 Elbląg

Z całego serducha polecam Pana doktora Chylickiego. Miły, cierpliwy, stwarza przyjazna atmosferę w gabinecie. Wytłumaczył mi wszystko cierpliwie. Nie umniejszał mojego bólu po stracie okruszka, gdy w następnej ciąży spanikowałam, bo objawy były niepokojące i pojechałam na konsultację. Wytłumaczył mi wszystko na spokojnie. Nie straszy pacjentki niepotwierdzonymi informacjami. Długo szukałam dobrego lekarza i jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Dermatolog
                                       dr n. med. Jacek Perliński

dr n. med. Jacek Perliński

Dermatolog, Mykolog

Wielospecjalistyczne Centrum Kliniczne NZOZ Twoje Zdrowie
E.Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby? alex

lekarz Zygfryd Reszka

Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Kaszubska 4
82-300 Elbląg

Wcześniej byłem na wizytach u różnych lekarzy, robili mi różne badania ( wcale nie tanie) a i tak nic z nich nie wynikało. Dopiero tutaj u doktora dowiedziałem się co mi naprawdę jest i dlaczego tak jest. Z początku nie dowierzałem, ale dostałem takie dobre leki, że dość szybko poczułem się dużo lepiej. Teraz chce mi się żyć i pracować, bo wcześniej już byłem prawie zrezygnowany. Bardzo dziękuję i szczerze ...
Opinia dodana przez: Igorzak

lekarz Bogusław Kisielewski

INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
82-300 Elbląg

Pierwszy raz wystawiam opinie lekarzowi. Polecam z całego serca i będę polecać komu się da. Dzięki doktorowi jestem w 24 tygodniu ciąży. Klinika niepłodności nie dawała rady, a dr Bogusław Kisielewski dał nam nowa nadzieję. Dr Bogusław Kisielewski to prawdziwy lekarz z powołania. Empatyczny, kulturalny. DOKŁADNIE diagnozuje, przeprowadza WNIKLIWY wywiad. Zaleca jedynie POTRZEBNE BADANIA. Cechuję się PRZEOGROMNĄ WIEDZĄ. Polecam z całego serca każdemu, na kogo drodze pojawiają się przeszkody w ...
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psycholog
                                       mgr Mateusz Milanowski

mgr Mateusz Milanowski

Psycholog

Gabinet Psychologiczny Monere
Mikołaja Firleja 23
Elbląg

Psycholog inny niż wszyscy! Widać, że kocha, to co robi, pomoc ludziom sprawia mu przyjemność i jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu. Angażuje się całym sobą i nie patrzy na zegarek. Potrafi odpisać na wiadomość nawet w srodku nocy, dać wspaniała radę. Wzbudził moje zaufanie, a o to u mnie bardzo ciężko. Moja terapia z nim świetnie owocuje, staje się lepszym człowiekiem i w końcu żyje i mam odwagę ...
Opinia dodana przez: Mateusz B

mgr Elzbieta Oknianska

Psycholog

gabinet psychologiczny
Studzienna 21-22/5
82-300 Elbląg

ŻYCZLIWA osoba, byłam z córką (wiek 17 lat) na dwóch wizytach i jestem pod wrażeniem zaangażowania Pani Psycholog. Dzięki spotkaniom uświadomiłam sobie z jakimi problemami boryka się moje dziecko i jak istotne są one dla jej codziennego funkcjonowania. Trafiłyśmy do odpowiedniej osoby, która "małymi kroczkami" czyni cuda:), bo każda drobna zmiana u córki, która wywoła radość, chęć przebywania z innymi ludźmi jest dla mnie SUKCESEM. Mam nadzieję, że córka odzyska ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Maksymilian Kurkowski

Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Pana Doktora miałam okazję poznać przebywając na oddziale patologii ciąży w Elblągu. Jest osobą spokojną, skoncentrowaną na pacjencie, przeprowadzając USG wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie. Przy tym nie wyczułam w żaden sposób irytacji z jego strony. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Wiola
Doktor o ogromnej wiedzy, pomógł mi w mojej chorobie, tam gdzie każdy rozkładał ręce. Doktor Ruciński ma cechy wymarzonego lekarza, przy tym jest wspaniałym człowiekiem. Z całkowitą szczerością polecam każdemu, kto ma problemy z układem krążenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Anetta Krajewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Correct Terapia Wad i Zaburzeń Mowy
12 go Lutego 25
82-300 Elbląg

Wiedza, fachowosć, kultura osobista. Tak oceniłbym specjalistę. Do p. Anetty trafiłem z moja mama po wylewie. Mimo, iz wylew nie był rozległy, ja jako osoba opiekująca się nią spostrzegłem problem z jej mową. Pani Anetta po wstępnej rozmowie natychmiast oceniła problem. Po kilku spotkaniach moja mama jest osobą sprzed wylewu. Cięzko spotkać osobą obdarzoną tak ogromną empatią, podejsciem do ludzi starszych. Dziękuję i polecam wszystkim mającym podobny problem.
Opinia dodana przez: Kryzysztof

mgr Swietłana Górka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

P. Swietłana w bardzo przujazny sposób pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem, a zaproponowane rozwiązania przyniosły nadspodziewanie szybki i pozytywny efekt. Z całą pewnością mogę polecić Panią psycholog.

lekarz Katarzyna Rydecka

Reumatolog

Narutowicza 6
82-300 Elbląg

Bardzo profesjonalna i miła Pani Doktor,polecam ! ............................................................................................................................

lekarz Lech Cylkowski

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Bardzo skuteczne leczenie. Przyszłam z przewlekłą infekcja grzybicza z która borykałam się już jakiś czas. Dostałam skuteczne leczenie i mój partner też.

mgr Katarzyna Olechnowicz

Logopeda

Gabinet Logopedyczny "Bartulo"
Elblag, ul. Hetmańska 8/11
82-300 Elbląg

Dawno nie widzialam tak kompetentnej osoby, poniewaz mieszkamy za granica porada musiala byc udzielona w dosc krotkim czasie. Cwiczenia, ktore Pani Kasia przedstawila sa bardzo pomocne. Polecam tego logopede.

Michał Wojtala

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Do Pana Michała trafiłam z bolesnym kręgosłupem. Prowadzę siedzący tryb życia i koleżanka poleciła mi jego jako masażystę. Okazało się, że rady i masaż który stosował a także "plasterki kinetyczne" czy coś w tym rodzaju pomogły tak jak to wcześniej obiecał. Poza tym bardzo uprzejmy, kompetentny i rozgadany.

lekarz Anna Nej

Internista, Kardiolog

ul. Michała Bałuckiego 12/8
82-300 Elbląg

Pani doktor jest bardzo dobrym kardiologiem i wspaniałym człowiekiem- kompetentna i wnikliwa w poszukiwaniu przyczyn chorobi, przyjazna pacjentom. Uratowała życie mojego męża, który był w bardzo ciężkim stanie.
Opinia dodana przez: Urszula Maria