Ginekolog Położnik Elbląg

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Bez komentarza :) nic dodać nic ująć - sprawdź sama !

Bez komentarza :) nic dodać nic ująć - sprawdź sama !

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

Bardzo dobra lekarka. Ma wiedzę , jest konkretna, wie co robi. Nie owija w bawełnę, tłumaczy przebieg choroby, można Jej zaufać. Potrafi doradzić, jest miła. Polecam.

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Ja również polecam. Wspaniały lekarz. Przede wszystkim ukłon wiedzy jaką posiada. Lekarz godny polecenia! Pozdrawiam doktora.

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Lekarz jest jak najbardziej kompetenny,ma podejscie do pacjentki,wytlumaczyl wszystko tak jak sie nalezy.Czasu poswieca tyle ile tylko ci potrzeba,zebys wszystko zrozumiala,uprzejmy,mily,godny polecenia innym pacjentkom.

Opinia dodana przez: Wioletta

ul. Robotnicza 79 gab 119

Bardzo dobry lekarz. Zleca konkretne badania.Polecam

Bardzo dobry lekarz. Zleca konkretne badania.Polecam

Traugutta 31a
82-300 Elbląg

Jak najbardziej lekarz z powalania, swietne podejscie do pacjenta, profeslonalizm na najwyzszym poziomie. z doswiadczenia wlasnego wiem , ze nie latwo o dobrego ginekologa, a tu taka niespodzianka. Nigdzie sie nie spieszy, wszystko wytlumaczy, delikatna, do tego przesympatyczna osoba. Oby wiecej takich lekarzy!!! Wszystkim szczerze polecam. Moj ginekolog.

Opinia dodana przez: Marta

Częstochowska 2c
82-300 Elbląg

Najlepsza Pani doktor u jakiej była. Super profesjonalna, olbrzymia wiedza na każdy temat no i najważniejsze - chęć dzielenia się nią z pacjetkami. Bardzo miła, otwarta i widać, że zwyczajnie jest dobrym człowiekiem.

Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień
Generała Józefa Bema 80
82-300 Elbląg

LEKARZ STAREJ SZKOŁY POTRAFIŁ ROZPOZNAĆ OD RAZU PRZYCZYNĘ CHOROBY , NIE OWIJA W BAWEŁNĘ ,DLA MNIE NAJLEPSZA GINEKOLOG W MIEŚCIE.

Opinia dodana przez: Anna

110 Szpital Wojskowy
Komeńskiego, Żeromskiego
Elbląg

Dr. Owczarek prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona, konkretny, delikatny a przy tym bardzo miły. Naprawdę polecam

Elbląg, u;. Grottgera
82-300 Elbląg

Fachowa opieka, idealne podejście do pacjentki. Super!

Fachowa opieka, idealne podejście do pacjentki. Super!