mgr Mateusz Milanowskimgr Mateusz Milanowski - zdjęcie profilowe

mgr Mateusz Milanowski

Psycholog

Nazywam się Mateusz Milanowski i jestem psychologiem specjalności psychologii zagrożeń społecznych (psychologia uzależnień) oraz psychologii kryminalistyczno-śledczej (psychologia przemocy i przestępstw).

W swojej praktyce świadczę pomoc psychologiczną dla osób od 14 roku życia w zakresie:

- uzależnień,
- współuzależnień,

- przemocy,
- DDA - dorosłe dzieci alkoholików,

- doświadczanego stresu,

- przeżywanego kryzysu życiowego (osobistego i zawodowego),

- kryzysów emocjona...

Brak słów aby opisać to co czuję. Bóg mi zesłał Mateusza .Jest profesionalny .Jego pomoc jest dla mnie niezbędna. Mogłabym pisać godzinami o jego fachowej pomocy. mi bardzo pomógł polecam z całego serca a może i bardziej .życzę mu samych szczęśliwości. Nieś swoją pomoc Mateusz ..to Twój dar .każdemu zycze zeby trafił na takiego psychologa .

Polecam wizyty u Pana Mateusza. Dość szybko udało się zrozumieć i rozwiązać moje problemy i zmienić życie na takie, jakiego potrzebowałem. Po tym dodatkowo nauczył mnie języka porozumienia bez przemocy, co jest dla mnie wyjątkowo pomocne w życiu. Nie wiedziałem, że taki istnieje i tak może zmienić życie na lepsze. Polecam każdemu, kto chce prawdziwej i trwałej zmiany w życiu, a nie tylko powierzchowne rozwiązanie problemów.

Doskonaly fachowiec z powołania i zamiłowania. Pomógł w trudnych chwilach i był doskonałym partnerem do rozmowy.

Mateusz jest psychologiem z powołania. Już w parę chwil rozpoznał mój problem bardziej niż ja. Jego pomoc jest nie oceniona, a tempo pracy nadzwyczaj prężne. Podczas jednej sesji omawia tyle spraw co u innych specjalistów zajmuje to kilka lub nawet kilkanaście. Zero pitu pitu, tylko cały czas konkrety. Aż mózg paruje. Jeśli nie jest się przygotowanym sam nakłania do przełożenia sesji. Nie patrzy na zegarek, patrzy na człowieka. Dodatkowo bardzo pomaga w sprawach sądowych, czym się wcale nie chwali.

Jestem bardzo zadowolona z usług P.Mateusza, odpowiednie podejście do osoby potrzebującej pomocy. Jasny komunikat,przekaz,rady,wskazówki, dziękuję za lepsze życie P.Mateuszu. Polecam jak najbardziej.

Psycholog inny niż wszyscy! Widać, że kocha, to co robi, pomoc ludziom sprawia mu przyjemność i jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu. Angażuje się całym sobą i nie patrzy na zegarek. Potrafi odpisać na wiadomość nawet w srodku nocy, dać wspaniała radę. Wzbudził moje zaufanie, a o to u mnie bardzo ciężko. Moja terapia z nim świetnie owocuje, staje się lepszym człowiekiem i w końcu żyje i mam odwagę czerpać z życia to, co chce. Uważam, ze Mateusz zasługuje na wszelkie pochwały i przede wszystkim na większe grono „odbiorców”, jest wspaniałym psychologiem i jestem przekonany, ze wyleczyłby wszystkich, którzy zmagają się z różnymi problemami. Polecam z całego serca!

Duże zrozumienie i pomoc już podczas pierwszego spotkania. Polecam skorzystać z pomocy u Pana Mateusza.

Wspaniały człowiek,profesjonalne podejście...Powiedziałabym że to Anioł który zjawił się z pomocą w idealnym momencie.Polecam z czystym sercem i sumieniem. Dzięki Panu mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem:)))Niech inni psychologowie biora z Pana przykład,wrecz powinni...Dziękuję z całego serca.

Pan Mateusz jest psychologiem z powolania, na pierwszej wizycie juz po paru chwilach rozmowy poczulam sie bezpieczna i spokojna. Z calego serca moge polecic tego psychologa, jest kompetentny, umie sluchac, bardzo dobrze wie jak pomoc. Osoba godna zaufania.

Po trzech miesiącach terapii jestem już znowu sobą. Lekka, radosna z ogarniętym problemem. Mam jeszcze trochę pracy nad sobą, ale najważniejsze, że znam drogę i nią podążam. Polecam Pana Mateusza, zmieni i naprawi to, co zgubiliśmy z powodu naszych błędów, czy złych wyborów. Wszyscy popełniamy błędy, ale ważne, żeby z nich wyciągnąć wnioski i wyjść. Polecam i powodzenia