Filtruj terminy

Psycholog Elbląg

gabinet psychologiczny
Studzienna 21-22/5
82-300 Elbląg

Jeśli ktoś chciałby pomóc sobie i odkryć gdzie tkwi przyczyna różnych zachowań przeszkadzających w normalnym codziennym funkcjonowaniu to polecam Panią Psycholog Elżbietę Okniańską i jej metodę pracy. Terapia u Niej pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem i jak z nim sobie radzić. Wywodzę się z rodziny z problemem alkoholowym. Jako dorosły człowiek samodzielnie podjąłem trud poznania przyczyn moich dysfunkcyjnych zachowań, które przeszkadzały mi wchodzić w dojrzałe relacje z innymi ludźmi i powodowały we mnie wielkie wewnętrzne napięcia. Dodatkowo gdy potrzeba było podejmować różne ważne decyzje życiowe nie potrafiłem jasno określić czego tak naprawdę chcę. Ta sytuacja powodowała, że brakowało mi radości i wolności, którą teraz odkrywam. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pani Elżbiety odkryłem gdzie jest problem i jak sobie z nim poradzić. Dzięki Jej pomocy, trud samopoznania aby zrozumieć różne mechanizmy, które wpływają na takie a nie inne moje zachowania, osiągnął punk kulminacyjny. Poznawszy źródło moich zachowań i otrzymawszy od Pani Psycholog „narzędzia” za pomocą, których da się je zmienić mogę już samodzielnie kontynuować prace nad sobą i mam nadzieję wchodzić w zdrowe relacje z innymi ludźmi. Gorąco polecam Panią Psycholog Elżbietę Okniańską - zadowolony pacjent.

Opinia dodana przez: kazab krzychoz73

mgr Swietłana Górka

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

Zapraszam na terapię - Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka.

Zapraszam na terapię - Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka.

Opinia dodana przez: swietlana biuro

mgr Emilia Jurewicz

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz
ul. Robotnicza 49/16
82-300 Elbląg

Pani Emilia Jurewicz jest pierwszym terapeutom naszego syna .Terapeutką której zaufaliśmy .To kobieta która udziela profesjonalnej pomocy ,to jaką jest osobą nie da się o tak opisać zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla innych . Po prostu naszemu synowi pomogła zawsze będziemy o niej ciepło i miło wspominać .

Maja.

Maja.

mgr Marta Wilk

Psychoterapeuta, Psycholog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Elbląskie Przewozy Medyczne"
Elizy Orzeszkowej 6
82-300 Elbląg

Pani Marta to świetny psycholog. Trafiłam do niej z dzieckiem, któremu bardzo pomogła. Wyjaśniła nasz problem i pokazała jak sobie z nim radzić. Jest przy tym bardzo empatyczna i moje dziecko bardzo jej zaufało. Serdecznie polecam, tym bardziej że nie ma w Gdyni psychologów, którzy tak skutecznie prowadzą terapię u dzieci.

Opinia dodana przez: Zadowolona

SoFT Poradnictwo Psychologiczne
Bednarska 12 B
82-300 Elbląg

Witam, bardzo dziękuję panu Panie Bartoszu za spokój w moim życiu i szanse na lepsze jutro. Dzięki naszym rozmowa zrozumiałam że na wiele spraw mam wpływ! Kasia

mgr Aleksandra Gołębiewska

Prywatny Gabinet Psychoterapii

82-300 Elbląg

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem, budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Najlepsza w Elblągu. POLECAM każdemu, kto szuka mądrego fachowca z dużym doświadczeniem, a nie wróżki z czarodziejska różdżką.

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
Polna 21A