Lekarze Elbląg

lekarz Radosław Lenckowski

82-300 Elbląg

Pan Radosław jest bardzo dobrym lekarzem Bardzo dobrze tłumaczy chorobę na czym polega skąd się bierze i jak ją leczyć Jest bardzo uprzejmy sympatyczny Każdemu pacjętowi poświęca tyle czasu ile potrzeba

lekarz Dariusz Matusiak

Lekarz medycyny pracy

Okulickiego 13 lok. 33
82-300 Elbląg

Posiada również specjalizację z chorób wewnetrznych.Bardzo fachowy i kompetentny lekarz-polecam wszystkim.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Oleś

Laryngolog

NZOZ Alfa
1 Maja 1
Elbląg

Żaden inny lekarz! Moje problemy zdrowotne zaczęły się jakieś 5 lat temu, często bolała mnie głowa, mroczki przed oczami, w ręku nie mogłam utrzymać szklanki. Nie wspomnę o dolegliwościach jelitowych – bardzo silne skurcze, ogromny ból promieniujący do kl. piersiowej , jak przy zawale. Przeczulica skóry i ciągle napięte mięśnie. Moje wizyty u doktorów nic nie dały- jak nie menopauza, to zespół cieśni nadgarstka lub nerwica żołądka. Myślałam , że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Ten Pan Doktor jest niemiły, niesympatyczny , bardzo brzydko odzywa się do przyszłych potencjalnych pacjentów. Nie można się nawet zapytać czy mógłby przyjąć na wizytę prywatną po ustalonych godzinach. Od razu wyprasza z gabinetu nawet jeśli człowiek nie zdążył się zapytać o co chodzi, jaki ma problem, czy pomoże i da się się ten problem zdrowotny szybko rozwiązać. A Pan doktor twierdząc iż pacjent wtargnął mu do gabinetu, dezorganizuje mu ...
Opinia dodana przez: Zawiedzony

lekarz Alina Luberecka-Leszczyńska

Częstochowska 2c
82-300 Elbląg

Bardzo się angażuje w to co robi. Ja mam same najlepsze doświadczenia.Jest osobą otwartą posiada umiejętność dotarcia do pacjentki, tak, że można jej wszystko powiedzieć, a to bardzo ważne w trafnym postawieniu diagnozy. W najgorszych przypadkach daje nadzieję i robi to w taki sposób, że można uwierzyć, że każdą chorobę można pokonać. Chciałabym zaznaczyć, że dzisiaj takich lekarzy jest bardzo mało.

lek. dent. Juliusz Adamkiewicz

płk. Dąbka 88 (piętro II) lok. 15
82-300 Elbląg

Jeden z lepszych stomatologów w Elblągu. Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim dobrze i dokładnie leczy zęby.Miły, zabawny , zawsze uprzejmy.

Andrzej Przedpełski

ul. Zielona 1b
82-300 Elbląg

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Życzliwy, konkretny i kompetentny.Nieprzyzwoitością wydaje się podawać , od ilu lat leczę się u Pana doktora ja i moi bliscy. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Sławomir Owczarek

110 Szpital Wojskowy
Komeńskiego, Żeromskiego
Elbląg

Super lekarz, uśmiechnięty, miły i naprawdę widać że jest lekarzem z powołania i zna sie na swoim fachu , jako pierwszy ginekolog z wielu powiedział mi ,że moje bolesne miesiączki i inne dolegliwości to choroba a nie urok jak mówiła reszta.
Opinia dodana przez: Agata
Polecam zdecydowanie. Leczy mnie od urodzenia a teraz mojego synka. Fachowa wiedza medyczna, zanim przepisze antybiotyk dla maluszka zastanawia sie nad innymi koncepcjami, nie naraża małego na niepotrzebne stresy i badania, interesuje się synkiem, pamięta jego imię bez zaglądania w kartę, przyjmuje wizyty domowe. Polecam bo żadko się zdarza taki lekarz z powołania

lekarz Izabela Macinkiewicz

Traugutta 31a
82-300 Elbląg

Jestem pacjentką Pani doktor już kilka lat. W zeszłym roku prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona! Pani doktor jest przemiłą osobą, która w 100% angażuje się w swoją pracę. Ciąża prowadzona wzorowo od początku aż do samego końca (dosłownie;)) Wszelkie wątpliwości szczegółowo wyjaśniane, od a do z omówione wyniki badań, dobrze dobrane leki… mogłabym wymieniać i wymieniać. Szczerze polecam każdej kobiecie, która szuka fachowej opieki (nie tylko podczas ...
Opinia dodana przez: Ola

dr Krzysztof Zieliński

82-300 Elbląg

Niesamowity człowiek i lekarz. W trakcie diagnozy i leczenia całkowite zaufanie do kompetencji dało od razu upragnione rezultaty. Ogromna wiedza, cierpliwość, pewność decyzji i działania. Wszystko zakończone sukcesem!!!

Cezary Kuciński

Ortopeda, Traumatolog

ELBLĄG ul.Żeromskiego
82-300 Elbląg

Trafna diagnoza,przygogowanie do operacji i operacja wykonana profesjonalnie ,przy tym duża kultura kontaktu z lekarzem. Polecam osobiście.
Opinia dodana przez: Florian

lekarz Mariusz Doroszkiewicz

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
82-300 Elbląg

Miałam u Pana doktora badania okresowe opłacone przez pracodawcę i bez żadnych kropli i maszyn poinformował mnie o złym stanie oczu. Oczywiście nie przejmowałam się do momentu gdy pojechałan do kliniki w Trójmieście zrobić laserową korekcję. Tam po badaniu na wszystkich maszynach oraz kroplach stwierdzili to samo i okazało się że laserowo korekcji nie da rady zrobić.
Opinia dodana przez: AgnieszkaJ

lekarz Jacek Sywula

Laryngolog

Poradnia Laryngologiczna
Malborska 39
82-300 Elbląg

Świetny i kompetentny lekarz. Krótkie kolejki i bardzo kompleksowe podejście. Wizyty prywatne praktycznie od ręki i o każdej porze dnia. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: ja

lekarz Grzegorz Twardowski

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B
Elbląg

Lekarz bardzo zaangażowany, zajął się moją trudno gojącą się raną nogi w sposób profesjonalny. Polecam pana doktora innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Renata

mgr Bartosz Stanny

Psycholog

SoFT Poradnictwo Psychologiczne
Bednarska 12 B
82-300 Elbląg

Witam, bardzo dziękuję panu Panie Bartoszu za spokój w moim życiu i szanse na lepsze jutro. Dzięki naszym rozmowa zrozumiałam że na wiele spraw mam wpływ! Kasia

lekarz Marek Szatanik

Neurolog dziecięcy

82-300 Elbląg

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z doktorem. Ufamy jemu. Szybko reaguje na każde niepokojące nas obawy. Nie pozostawia nas samym sobie. Wierzymy, że dzięki doktorowi uda nam się opanować chorobę.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Irena Dobrzeniecka

Chirurg dziecięcy, Urolog

Indywidualna Specjalisyczna Praktyka Lekarska
Zw. Jaszczurczego 9/2
82-300 Elbląg

Szanowni Państwo!. Pani doktor to sympatyczna ciepła osoba, Moja wizyta połączona z zabiegiem u Pani doktor to czas spędzony nie tylko jako pacjent ale również jako zwykły człowiek uwikłany w chorobę. Pani doktor wszystko wytłumaczyła tak pokierowała rozmową że nawet się nie zorientowałem a już było po zabiegu. Polecam wszystkim zmagającym się z problemami urologicznymi - umówcie się na wizytę u Pani doktor, a wróci Wam poczucie bezpieczeństwa i będziecie ...
Opinia dodana przez: JAN

lekarz Waldemar Bieniek

Internista, Kardiolog

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Do Pana doktora zostałem skierowany przez Sąd w celu wydania opinii o stanie mojego zdrowia. Pan doktor nie zgodził się, żeby w czasie badania mogła być moja żona, gdyż ja ciągle będąc na lekach psychotropowych i uspokajających nie myślę realnie i z opóźnieniem. Potraktował mnie jak oszusta, pomimo przebytego zawału serca i dodatkowo kilku innych chorób w wieku 64 lat i przepracowaniu 40 lat uznał, że jestem nie niezdolny do ...
Opinia dodana przez: Włodek

lekarz Jadwiga Piotrowska

pl. Słowiański 14/2
82-300 Elbląg

NIE MA W ELBLĄGU LEPSZEGO PEDIATRY.MÓJ SYNEK PŁAKAŁ 3 DNI CHCIAŁAM WIEŚĆ GO DO SZPITALA ALE TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR Z POLECENIA.PO JEDNEJ WIZYCIE DZIECKO JUŻ NIE PŁACZE.INNI LEKARZE STWIERDZILI ALERGIE I KOLKĘ A ON TYLKO LUBI DOBRZE ZJEŚĆ.ZASTOSOWAŁAM SIĘ DO ZALECEŃ I NIE POZNAJĘ DZIECKA-JEST WESOŁE I NIE PŁACZE.TĄ DOKTOR TO TRZEBA PO NOGACH CAŁOWAĆ.