dr Krzysztof Zieliński

Ginekolog

Porażka, lekarz lekceważący i liczący tylko na kasę, poszłam do niego po 3 nieudanych ciążach będąc w czwartej, stwierdził że nie wie co ze mną zrobić, jak już trzy razy się nie udało to teraz pewnie też się nie uda i nie ma sensu dawać mi żadnych leków... Co za lekarz nawet nie próbuje ratować ciąży?? Na szczęście trafiłam do kogoś innego, dostałam leki i jak na razie jest wszystko dobrze. Szczerze nikomu nie polecam tego lekarza... Ceni się strasznie a wogole nie obchodzi go los pacjentki i w tym wypadku jej dziecka.

Świetny lekarz, życzliwy człowiek, podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do pacjentki a przy tym świetny specjalista w swojej dziedzinie.

Pan doktor jest lekarzem jakiego szukałam i jakich mało w dzisiejszym świecie. Poświeca max czasu, dokladnie wszystko tlumaczy, pełen profesjonalizm w podejsciu do pacjentki i jej problemu. A tak na marginesie ma gabinet prywatny w Elblągu- ktos wczesniej pytał

Rewelacyjny lekarz,sympatyczny, kompetentny. Wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Polecam z powodu wiedzy, umiejętności, podejścia do pacjenta.

Lekarz godny polecenia! Wysłucha, doradzi, i jeśli jest możliwość kieruje na badania refundowane. Cierpliwie i "prostym językiem" tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie, wyprzedzając o kilka miesięcy do przodu. Po 10-ciu latach leczenia niepłodności przez wielu lekarzy, jako pierwszy znalazł u mnie przyczynę. Najlepszy lekarz w INVICTA!

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam (a było ich sporo), kompetentny, miły, opiekuje się pacjentką, wszystko wytłumaczy. Jak jest jakiś problem to zawsze znajdzie czas, chociaż kolejki są długie (trzeba czekać 3 miesiące na wizytę- coś o tym świadczy), karze przyjść bez zapisywania na wizyty albo do szpitala gdzie pracuje. POLECAM

Bardzo dobry lekarz;)bardzo polecam 'oby każdy podchodził tak do pacjenta a nie zeby wydrzeć ostatnie grosze z człowieka co czasy ciężki i w rezultacie nic konkretnego zaradzić;)

Lekarz godny polecenia. Do żadnego innego lekarza nie chodzę z taką przyjemnością jak do niego. Kompetentny, solidny i wzbudza zufanie

Świetny lekarz o czym swiadczą do niego kolejki. Dziś chciałam się zarejestrować,tj. 29.04.2013 to najbliższy termin jest na lipiec....

Witam, jestem w 15-stym tygodniu i moją ciążę prowadzi Pan Zieliński, jestem zadowolona z jego podejścia do mnie, nie czuję się jako kolejna osoba do załatwienia. Każda wizyta przebiega bardzo dokładnie, odpowiada na wiele pytań, Gorąco Polecam, SUPER LEKARZ