lekarz Zygfryd Reszka

Kardiolog

Wizyta bardzo udana. Doktor cierpliwie mnie wysłuchał, wnikliwie przeanalizował moje badania, zbadał , naprawdę poświęcił dużo uwagi i troski. Przepisał tak dobre leki że czuję się dużo lepiej, no i jestem spokojna, bo Doktor też wszystko mi wytłumaczył. Szczerze polecam

Wizyta bardzo udana. Doktor z dużą cierpliwością do pacjenta. Leki świetnie dobrane. Na pewno wrócę. Polecam serdecznie

Na pewno wrócę. Polecam serdecznie

Wcześniej byłem na wizytach u różnych lekarzy, robili mi różne badania ( wcale nie tanie) a i tak nic z nich nie wynikało. Dopiero tutaj u doktora dowiedziałem się co mi naprawdę jest i dlaczego tak jest. Z początku nie dowierzałem, ale dostałem takie dobre leki, że dość szybko poczułem się dużo lepiej. Teraz chce mi się żyć i pracować, bo wcześniej już byłem prawie zrezygnowany. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

Po wizytach u pana Doktora jestem dużo spokojniejszy o swoje zdrowie. Wcześniej miałem różne objawy i bardzo się denerwowałem ale doktor zbadał mnie dokładnie, skierował na dodatkowe badania i wszystko szczegółowo wyjaśnił. Po lekach od doktora czuję się bardzo dobrze, mogę pracować i to mi daje duży spokój

Jestem zadowolona z wizyt ( już kilka) pod każdym względem. Oprócz dobrego leczenia liczy się dla mnie dobry i taktowny kontakt lekarz-pacjent i u Pana Doktora tak właśnie jest.

Wizyta bardzo konkretna i miła. Doktor przekazuje dodatkowe informacje, nie tylko związane z powodem wizyty, ale też zwraca uwagę na ewentualne inne problemy, które widzi po badaniu i w wynikach, co jest pomocne w dalszym leczeniu również innych chorób. Bardzo dziękuję. Na pewno wrócę.

Pan Doktor bardzo sumienny i zaangażowany. Umie wytłumaczyć na czym polega choroba i jakie są metody leczenia. Jak trzeba to skieruje na badania lub zabieg, wszystko dokładnie ustalając tak, że nie trzeba się o nic martwić.

Pan Doktor to lekarz z powołania. Poświęca dużo uwagi pacjentowi. Nie zbywa pacjenta i nie przepisuje zbędnych leków, ale jak trzeba to dobierze bardzo dobre leczenie. Na dodatek to bardzo miły człowiek z dużą kulturą.

Dopiero ten Pan Doktor mi pomógł. Wcześniej różni kardiolodzy próbowali mnie leczyć, ale bez żadnych efektów a właściwie było coraz gorzej. Miałam duże ciśnienie i doszło już do powikłań. Dopiero Pan Doktor dobrał mi dobre leki i wyjaśnił dlaczego inne nie skutkowały a właściwie to były dla mnie niewskazane ze względu na inną moją chorobę. Dopiero ten Pan Doktor spojrzał na mnie jak na człowieka a nie na jakiś jeden wycinek. Teraz czuję się dobrze i z całego serca polecam!

Pan Doktor od razu wzbudził moje zaufanie swoją wnikliwością z jaką wysłuchał mojego problemu ze zdrowiem. Potem dokładnie zbadał a na koniec wszystko wyjaśnił i uspokoił że można mnie skutecznie leczyć. I rzeczywiście pod opieką Pana Doktora czuję się dobrze a na dodatek Doktor zwrócił uwagę na inne problemy poza sercem i skierował do dobrego specjalisty za co też jestem bardzo wdzięczny, bo można powiedzieć że uratował mi życie.