lekarz Zygfryd Reszka

Kardiolog

Polecam z całego serca Bardzo kompetentny i życzliwy Doktor Wytłumaczył mi moją chorobę i jak mam postępować Lekarstwa działają i ja czuję się bardzo dobrze.

Wiedza i doświadczenie, wielka empatia do pacjenta. Dzięki doktorowi moja mama dożyła sędziwego wieku. Jesteśmy wdzięczni za okazałą pomoc. W każdej chwili, jeśli tylko może odbierze telefon, doradzi, pomoże. Moim zdaniem jest wzorem dla innych lekarzy. Z wyrazami szacunku Barbara.

Dr Reszka to wspaniały ordynator oddziału kardiologii w Elblągu. Pod Jego opieką i doświadczeniem wyszłam z ciężkiego stanu i wróciłam do zdrowia.

Ogromna wiedza i doświadczenie dały rezultaty, postawił trafną diagnozę i skutecznie leczy. Dobrze, że jest taki świetny kardiolog w Elblągu

Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Od kiedy zaczął mnie leczyć skończyły się moje problemy. Wcześniej nikt nie potrafił mi pomóc. Potrafi znaleźć przyczynę dolegliwości i skutecznie leczyć Bardzo polecam

Wspaniały lekarz z powołania,miły uprzejmy dla pacjenta i bardzo kompetentny.Gorąco polecam.

Wyciągnął mnie z zawału serca. Moje serce jest teraz mocniejsze niż przed udarem.