lekarz Bogusław Machowski

Laryngolog

2,6
3,2
2,8

w Gorlicach zaczęłam leczyć u tego pana zatoki i po kilku miesiącach nie wiem co zrobić wrócić czy zrezygnować i szukać innego...bardziej skłaniam się do drugiej opcji. Na początku dobre sugestie ale potem ciągle zmieniał leki zaczął od leków alergicznych(nigdy nie miałam żadnym alergii) a skończył lekiem na błędnik!!!który dopiero wtedy zaczął "głupieć" i te kilka dni jak go brałam byłam totalnie otępiona!!!jedyne co to leki są możliwie niedrogie...po każdej wizycie +/- 50 zł, no ale to i tak po kilku m-cach 200 zł w aptece zostawione:(!!!zastanawiam się-może Zięba?bb

Miły lekarz, jestem na początku leczenia, więc nie moge stwierdzic czy mnie wyleczy.POLECAM. Mniej przyjemna jest pani pielęgniarka, która mu towarzyszy.Raczej jej unikać - robi złe wrażenie. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem bardzo zadowolona z leczenia u doktora Machowskiego moje leczenie trwało jakiś rok i wizyty miałam co 2 tygodnie. Miałam przerosniete migdałki. leczona byłam bez antybiotyku . Doktor wykrył też ze mam krzywą przegrode nosa . naprawde jestem bardzo zadowolona z leczenia u tego doktora

naprawde jestem bardzo zadowolona z leczenia u tego doktora

wg tego lekarza antybiotyk jest lekiem na wszystko. Jak jeden antybiotyk nie pomaga to przepisuje drugi, jak ten nie pomógł to trzeci. Poprawy nie ma żadnej a zdrowie na skutek antybiotykoterapii coraz gorsze!!!

Nic nie wie, leczy antybiotykami-chyba ma cos za to od firm farmaceutycznych-mnie leczył na zapalenie nosa, a nie widział alergii, skrzywionej przegrody i polipów nosa.