Pan dr Maj to czlowiek instytucja,empatia, wielka wiedza ,zangazowanie,kazdemu chce pomoc a efekty sa 100% dobre:)oby tylko tacy lekarze nam sie trafiali, pozdrawiam dziekuje mu za zabieg i opieke pooperacyjna i zycze samych sukcesow zawodowych w sluzbie czlowiekowi wdzieczny pacjent Wojciech L

Mily lekarz, mozna porozmawiac o chorobie, wyjasnia dokladnie i rzeczowo, stara sie zrozumiec reakcje pooperacyjne, nie wygania na sile do domu po operacji, tylko obserwuje, rozmawia, pamieta kazdy szczegol rozmowy, interesuje sie pacjentami, stara pomoc. Lubi jak sie do niego zwraca konkretnie i rzeczowo. Jest spokojny i opanowany. Tez mial operowany kregoslup wiec wie jak sie czujemy. Ja mialam operowana przepukline l4 l5 microdiscektomia. Operacja trwala dwie godziny. Nie boli mnie teraz juz krzyz nie biore przeciwbolowych, jestem 11 dni po operce. Nogi mam slabe wiec je cwicze.

Zdecydowanie polecam Pana doktora, jestem pond rok od operacji dyskopatii. Decyzja co do podjęcia operacji była trudna i przyniosła mi wiele strasu. Dzięki kompetencjom Pana wróciłam do normalnego funkcjonowania, jestem bardzo wdzięczna i z całą pewnością polecam Pana doktora.

Jestem kilka dni po mikrodiscektmii, nie wiele mogę powiedzieć o kmpetencjach lekarza ( to pewnie pokaże czas), natomiast należy się doktoromi najwyższa ocena za uprzejmość i podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przebieg operacji, po zabiegu opowiada jej przebieg, zawsze z pełnym uśmiechem i profesjonalizmem. Zdecydowanie duży plus za podejście do pacjenta i zaangażowanie:)

Bardzo dobry specjalista, nie szczędzi swojego wolnego czasu dla pacjenta,przed operacją wyczerpujący wywiad po operacji,potrafi pocieszyć w cierpieniu,bardzo miły i kulturalny, dba o zdrowie chorego,super lekarz,polecam za przykład innym - złota rączka .zadowolony z leczenia pacjent-Henryk z rodziną..

Operowana byłam 14 lipca br przez pana B. Maja. Jest to lekarz z powołania. Kompetentny, godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, nie szczędzi swojego wolnego czasu dla pacjenta,potrafi pocieszyć w cierpieniu, dba o zdrowie chorego,super lekarz,polecam za przykład innym - złota rączka .zadowolony z leczenia pacjent-Henryk..

Uratowal mi zycie. Oprocz tego, ze jest kompetentnym lekarzem, to jest spokojnym, przemilym czlowiekiem. Bardzo dziekuje...

Uratowal mi zycie.
Bardzo dziekuje...

wspaniały,dobry, dbający o pacjenta.pomógł mi dwa razy przy doskonałym bardzo wyraźnym jak dla laika tłumaczeniu na czym polega moja choroba i na czym będzie polegała operacja.(Przeprowadził obydwie)Jestem bardzo zadowolona z jego sposobu dbania o pacjenta.Więcej takich!!! a naprawdę będziemy bezpieczniejsi. Wdzięczna B.Sz.S.

Jestem ponad dwa tygodnie po operacji kręgosłupa szyjnego. Doktor zakwalifikował moje schorzenie jako pilny zabieg. Ustalił wolny termin i zadzwonił do mnie osobiści. Bardzo dobrze tłumaczy przebieg operacji , dba o pacjenta. Godny polecenia. M.Z.

Ustalił wolny termin i zadzwonił do mnie osobiści.
Bardzo dobrze tłumaczy przebieg operacji , dba o pacjenta.
Godny polecenia.
M.Z.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Opole"?

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Neurochirurgiczna-Waldemar Kołodziej
46-060 Złotniki