Neurochirurg Opole

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Chwałkowice, Opole

wykazal sie wiedza iprofesjonalizmem , wykonal zabieg przezskornej nukloplastyki po zabiegu zdolnosc ruchowa wraca w 95 procentach . jestesmy mu bardzo wdzieczni i goraco dr. polecamy .mrm

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne

45-418 Opole

DZIEKI PANU DOK PAWLOWI KICIE ,,,,,, Zaczęło się dla mnie nowe życie ,,,, latami cierpiałam katusze, od pieciu lat nie odczuwa już bólu pomyślny przebieg operacji ,,,,,,,,neurostymulator rdzeniowy przeciwbolowy wszczepiony w rdzen kregoslupa odmienil moje zycie Dzięki Niemu jestem zdrowa, chodzę, widzę, mogę normalnie żyć. PAN DOK PAWEL KITA TO ,,,świetny lekarz, doskonały specjalista, przy tym przemiły człowiek. Bardzo mily lekarz, poswieca duzo uwagi pacjentom, ,,,jest spokojny, opanowany rzeczowy. jest bardzo odpowiedzialnym specjalista . Ciesze sie ze jest moim lekarzem prowadzacym. DZIEKUJE B.SALWINSKA

Opinia dodana przez: NOGUMILA

45-006 Opole

ten lekarz jest aniołem w ludzkiej skórze uratował życie naszemu dziecku po bardzo poważnym wypadku będziemy Mu za to wdzięczni do końca życia -rodzice Natalki

Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu

45-418 Opole

Wspaniały i mądry człowiek.
Super lekarz i wysokiej klasy specjalista.
Perfekcyjne wykonanie operacji guza mojego mózgu.Operacja bardzo trudna,obarczona ryzykiem,zakończona szczęśliwie.
Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych.
Dziękuję serdecznie i polecam innym.5

Wspaniały i mądry człowiek.
Super lekarz i wysokiej klasy specjalista.
Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych.
Dziękuję serdecznie i polecam innym.5

Opinia dodana przez: Małgorzata

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

Godny polecenia profesjonalista.Od 2005 roku jestem pod opieką Pana Tomasza,"naprawiał" mnie już 4 razy.Jeśli będzie potrzeba następnego zabiegu....polecam

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Pan dr Maj to czlowiek instytucja,empatia, wielka wiedza ,zangazowanie,kazdemu chce pomoc a efekty sa 100% dobre:)oby tylko tacy lekarze nam sie trafiali, pozdrawiam dziekuje mu za zabieg i opieke pooperacyjna i zycze samych sukcesow zawodowych w sluzbie czlowiekowi wdzieczny pacjent Wojciech L

Opinia dodana przez: Wojciech

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska Łatka DM
1-Maja 9/45
45-048 Chwałkowice, Opole

Prywatnie zrobilam sobie rezonans, po wizycie u neurologa ktory stwierdzil ze trzeba operowac i mialam czekac pol roku na wizyte do neurochirurga, poszlam do gabinetu dr Latki prywatnie, 3 dni od wykonania telefonu, wiec szybko, do prawda nic o leczeniu poza tym ze trzeba zrobic operke microdisctomie nie uslyszalam, ale dostalam sie szybko do szpitala ok 2,5 miesiaca po wizycie prywatnej. Oszczedzilo mi to czekania pol roku na wizyte i pol roku na operke normalnym tokiem. Lekarze nie mowia nic bez wgladu w rezonans, takze to badanie to podstawa, z tym trzeba podejsc do lekarza bo inaczej sie nic nie dowiemy, a druga sprawa w szpitalu przed operacja tez lekarze nie mowia za duzo, bo to trzeba otworzyc i zobaczyc co sie dzieje, za to po operacji mamy wszystko jak na dloni, co bylo, i co teraz, czy rehabilitowac i jak, pozniej mamy juz opieke lekarza asystujacego przy operacji i mozemy sie nagadac do woli. Ja dzieki lekarzowi juz jestem w miare szybko po operacji, dziekuje i jestem wdzieczna. Teraz moge szybciej ruszyc do zycia.

Opinia dodana przez: bea

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne