lekarz Bogusław Witkowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Praktycznie od dziecka jestem prowadzony przez Dr Witkowskiego i bardzo polecam go zarówno na wizytach u niego prywatnie jak i w przychodni zdrowia w Skawinie, zawsze uprzejmy i pomocny co najważniejsze profesjonalny. Nigdy nie odmawia pacjentowi w potrzebie.

Pan doktor był lekarzem moim i mojego rodzeństwa, teraz jest nadal moim lekarzem rodzinnym oraz pediatra mojej córki. Mam o nim bardzo dobre zdanie. Rozważne leczenie, pełna diagnostyka. Nigdy nie bagatelizuje obaw, bez żadnego wahania wysyła do specjalistów. Mam do niego pełne zaufanie

Moje doświadczenia są zupełnie odmienne. Opiekował się moimi dziećmi (choroby, problemy, porady, skierowania, etc.) od urodzenia do pełnoletności. Wybrałem go jako lekarza rodzinnego dla całej rodziny i nie żałuje. Spokojnie mogę go polecić jako osobę z dużym doświadczeniem.

Pan doktor tylko potrafi wysyłać na badania do swojej żony, a jeśli nie są zrobione u niej to nawet nie spojrzy na wyniki, podczas wizyty odebrał 2 telefony i w ogóle nie zwracał uwagi na to o co ja pytam!!!! Podważał kompetencje ortopedy który twierdził że z główką mojego dziecka jest wszystko dobrze, aby tylko wysłać na rehabilitacje, oczywiście płatne bo na fundusz się Pani nie doczeka..... dla mnie porażka!!!!!

Odradzam wizytę u Pana dr wszystkim rodzicom, którzy borykają się z nieodklejonym napletkiem. Pół roku starań o bezinwazyjne się jego rozejście dr Witkowski zaprzepaścił w ciągu jednej wizyty, powodując u synka stulejkę wtórną. Działając nierozważnie i nieostrożnie uszkodził on synkowi napletek w taki sposób, że grożą nam teraz poważne komplikacje. My już z jego pomocy nie skorzystamy. Z takim podejściem do delikatnego narządu (gdzie inni pediatrzy ostrzegali przed uszkodzeniami) dr nadaje się do rzeźni a nie małych dzieci.