lekarz Bogusław Zasępa

Psychiatra

Wspanialy ,dobry czlowiek .Wczuwa sie w pacjenta I jego polozenie .Empatyczny I spokojny Doktor.Polecam kazdemu

Wspaniały,kompetentny ,nie z tego świata człowiek.Potrafi dotrzeć do chorego z dużą gamą życzliwości,bez spoglądania na zegarek.Dziękuje za drugie życie ,Serdecznie polecam. Alicja.

Bardzo mi pomógł i pomaga, jeśli tego potrzebuję. Dobrane przez Pana Doktora leki - pomagają mi żyć i trzymać się "w ryzach" Doskonale zna problematykę uzależnień, których coraz więcej w obecnych czasach. Trochę dziwny, ale uprzejmy i życzliwy. Marta

Znam Pana dr Zasępę. To dzięki niemu i jego fachowej pomocy możemy wraz z dzieckiem spokojnie przespać już kolejną noc. Dzięki jego pomocy mój mąż alkoholik dostał się na detox. Było naprawdę bardzo źle z moim mężem. Dostawał napadów padaczkowych, nikogo z bliskich nie poznawał, o 3-ej w nocy próbował z 10-go piętra naszego bloku wyskoczyć, a synowi groził, ze go zabije. Pogotowie, ani policja nie byli nam w stanie pomóc. Tylko pan Doktor Zasępa otworzył przed nami drzwi dobrej woli. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Grażyna.

Uważam, że w anonimie opinia o dr Bogusławie Zasępie z dnia 17.11.2009 r. godz.23.55 jest niesprawiedliwa i nieprawdziwa. Nie można pisać takich rzeczy o kimś, kto idzie do każdego chorego, nawet takiego, którego wszyscy opuścili. Pan dr idzie w każde środowisko i stara się każdemu pomóc, doradzić, pocieszyć. Jak widać, zawsze znajdzie się ktoś, kto nikogo i nic nie uszanuje i znieważy każdego dobrego i uczciwego człowieka.

Następny obok psychiatry Dariusza Jechalskiego, dyspozycyjny władzom Jeleniej Góry, a już szczególnie Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jeleniej Górze przy Al.Jana Pawła II 7, Marii Karpińskiej, która Bogusiowi nagminnie dyktuje co ma napisać w wydawanym zaświadczeniu lekarskim lub orzeczeniu.Podobnie jak Jechalski, brak mu etyki oraz uczciwości lekarskiej.Bierze również pieniądze od klientów , którzy potrzebują "lipne" zaświadczenia o niepoczytalności lub rzekomym schorzeniu psychicznym celem uniknięcia odpowiedzialności karnej przed organami ścigania.

przed organami ścigania.

Polecam, trochę dziwny ale dobry fachowiec, duzo mi pomógł.

Polecam, trochę dziwny ale dobry fachowiec, duzo mi pomógł.

Myślę,że dużo to daje , że wyjaśnia przystępnie istotę problemu i sposób leczenia, poza tym jest uprzejmy i życzliwy