dr Bogusława Fita-Bezler

3,6
3,6
3,4
3,5

Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Holistyczne podejście do pacjentów. Zainteresowała się również moim życiem. Nie tylko przepisała tabletki ale również zleciła ćwiczenia, spacery. Odpowiada na pytania i wszystko wyjaśnia. Jeśli ktoś potrzebuje to stara się również doradzić w życiowych problemach bo wie że często przekładają się one na zdrowie. I to wszystko na NFZ! Znam ludzi którzy chodzą do niej od lat i są bardzo zadowoleni. Od kilku lat już nie potrzebuję leczyć się u neurologa a ona cały czas o mnie pamięta i pyta się przez innych o moje zdrowie i życie prywatne. To lekarz który zazwyczaj przyjmuje do ostatniego pacjenta a ma ich zawsze mnóstwo. Jeśli sprawa jest poważna przyjmuje czasem bez kolejki. Czekać trzeba bardzo długo ale warto. Czasem ludzie mówią że mniej miła. Dla mnie zawsze miła. Myślę że gdy bez przerwy przyjmuje przez 10 godzin to mogą troszkę nerwy jej czasem puścić jeśli pacjent np. nie stosuje się do jej zaleceń. Nigdy nie czułam na wizycie żeby mnie poganiała, poświęciła mi zawsze tyle czasu ile trzeba. Przyjmuje na ul. Ocickiej na nfz i na ul.kolejowej prywatnie (jeśli ktoś chce krócej czekać to najlepiej prywatnie).
Polecam Panią doktor serdecznie to prawdziwy lekarz z powołania.

Jestem pacjentką Pani doktor od ponad 6 lat. To dzięki niej, Jej wiedzy i kompetencji zostałam dobrze zdiagnozowana. Skierowała na badania a następnie do dobrego neurochirurga, który zoperował mój kręgosłup. Po operacji pozostaję pod stałą opieką Pani doktor. Podziwiam Ją za cierpliwość do pacjentów, których pod gabinetem jest mnóstwo.

Również nie polecam tej lekarki , traktuje pacjentów jak bydło , zamiast wyjaśnić przebieg choroby i jej leczenia potrafi gderać jaka ona biedna jak to pacjenci jej nie szanują, a przychodzą do niej ludzie chorzy , wiec oczekują jakiejś informacji , zresztą owa pani prywatnie jest całkiem inna, tylko na Ocickiej przyjmuje na akord i pomiata pacjentami , w moim przypadku stwierdziła że nie potrzebna będzie interwencja Neurochirurga i leczyła mnie tabletkami przeciwbólowymi , ale poszłam prywatnie żeby mi wyjaśnił co mi jest i co można z tym zrobić ,i okazało się że muszę mieć operacje ,ta lekarka nie nadaje się,wiec nie polecam jej jako lekarki ....

może anonim się ujawni a nie opluwa w ukryciu bardzo dobrego lekarza wręcz oddanego pacjentom!niech sobie anonim zobaczy te kolejki pod gabinetem a czy praca po 10-12 godz.codziennie to nie jest zaangażownie sie dla chorych aby im pomóc?

Lekarz godny polecenia. Leczę się u pani Doktor od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie podchodzi do problemu.

Fachowiec wielkiego formatu.Co prawda jest asertywna, ale według mnie nie jest to wada lecz zaleta. Ma jedną wadę, nie przyjmuje w gabinecie prywatnym, natomiast biega biega po przychodniach w ramach NFZ.

Bardzo uprzejma dobrze poinformowana o nowościach ,wspaniały lekarz polecam wszystkim chorym pacjentom z problemami kręgosłupa.

Polecam Panią doktor chorym z problemami kręgosłupa bardzo dobry specjalista;)

Polecam Panią doktor chorym z problemami kręgosłupa bardzo dobry specjalista;)

duże zaangażowanie w proces leczenia pacjenta

duże zaangażowanie w proces leczenia pacjenta

Lekarz okropny, bezczelny nie liczy się z pacjentem, krzyczy po pacjentach . Nie polecam