lekarz Bolesław Lisikiewicz

Internista

Bardzo dobry specjalista, kardiolog, poświęca się dla zdiagnozozwania pacjenta, duża wiedza Polecam!

Kompetentny, znający swój fach, uprzejmy, rzeczowy z poczuciem humoru, wiedzący co mówi, dbający o pacjenta przekonując go, iż można mu pomóc jeśli pozwoli się położyć na oddział co z kolei rokuje możliwość zdiagnozowania. Polecam, polecam, polecam Małgorzata Przybysz z Łodzi 😊

Prawie zabił osobę z rodziny. i nie chodzi o nietrafienie z lekami - każdy lekarz jest człowiekiem i popełnia błędy, rozumiem to bo sama pracuję blisko medycyny. chodzi o totalny brak uwagi, olanie sytuacji. porażające. nie chcę opisywać sytuacji, ale to się nadaje na kryminał. mocno mocno nie polecam gdy chodzi o opiekę nad pacjentem z NFZ.

mocno mocno nie polecam gdy chodzi o opiekę nad pacjentem z NFZ.

Dobry kardiolog i internista. Leczy nie tylko serce ale interesuje go cały pacjent i jego problemy. Sam robi dużo badań poza sercem np. bada żyły. Dużo wie z psychologii Czasami faktycznie za bardzo "zabiegany"Ja i mama jesteśmy bardzo zadowolone. Polecam

Dobry specjalista i człowiek, Jest internistą ale i kardiologiem i tam pracuje -na kardiologii i to jest miejsce dla niego. Leczył mnie a wcześniej mojego ojca. Wie co mówi i robi.