lekarz Borys Gniot

Psychiatra

3,5
3,3

Okropny lekarz, jeśli w ogóle można nazwać go lekarzem. Podczas wizyty, nie dawał dojść mi do słowa, skupiał się się na ilości wypowiedzianych słów, a nie jakości wypowiedzi. Konsultacje z nim polegały na słuchaniu, jako pacjentka, nie mogłam prawie nic powiedzieć ani wyjaśnić. Wciąż musiałam prosić, aby mi nie przerywał. Po wylądowaniu na oddziale szpitala psychiatrycznego w Toruniu, na każdej konsultacji dostawał słowotoku i wychodziło na to, że to ja słuchałam jego, a nie on mnie. Rozmowe prowadzi podniesionym głosem, mówił bardzo szybko, sprawiał wrażenie jakby wciąż się gdzieś śpieszył i nie skupiał swojej uwagi na pacjencie. Gdy poprosiłam go o rozmowe w kwestii zmiany leku (Zypsila), po którym byłam przez cały czas ospała, co w znacznym stopniu obniżało moją jakość życia, psychiatra odrzekł, że jeśli jestem śpiąca, mam zrobić 3 przysiady i mi przejdzie po czym pośpiesznie udał się do gabinetu lekarskiego. (W akcie desperacji zrobiłam i 30, nie przeszło....). Ponadto podczas jednej konsultacji w szpitalu, w mojej obecności krzyczał na jedną z pielęgniarek, obrażając ją przy tym. Zwróciłam mu uwagę, że nie ma prawa tak się zachowywać, lecz usłyszam jedynie, abym "nie wtrącała się w jego kompetencje".
Zdecydowanie nie polecam.

Pan Borys jest bardzo kompetentnym lekarzem. Ma specyficzne podejście i technikę jednak uważam że jak najbardziej skuteczne. Będąc na oddziale często widziałam oburzenie bo zauważał w nas rzeczy których nie chcieliśmy widzieć, uciekaliśmy od nich myślami i zostawaliśmy w swoich strefach komfortu, jednak po tym czasie wiem że pan doktor trafiał w sedno. Jest to niezwykle mądry i wartościowy człowiek a rozmowa z nim zawsze jest cennym doświadczeniem i ważnym elementem leczenia. Bardzo polecam i tym samym dziękuje mu za poświęcony mi czas.

W trudnym okresie mojego zycia poswiecil mi duzo uwagi i zrozumienia.minelo 15 lat i nadal wspominam go z usmiechem polecam. Lekarz na 5 z plusem

Pomyłka, a nie lekarz. Zachowuje sie chamsko, kiedy prosiłam o zmianę leków zlewał to. Bez sensu. Nie potrafi rozmawiać, podaje chore przykłady. Raz nawet kazał mojej koleżance z oddziału robić przysiady.. Żenada. A jezeli chodzi o mnie to krytykował to ze dużo jadłam mimo tego, ze brałam Zolafren od którego miałam bardzo wzmożony apetyt.