dr n. med. Borys Welz

delikatny i uprzejmy;) troche przypomina ochroniarza:D

delikatny i uprzejmy;) troche przypomina ochroniarza:D

bardzo dobry fachowiec-bardzo konkretny i skuteczny.

bardzo dobry fachowiec-bardzo konkretny i skuteczny.

Gorąco polecam:) Prowadził moja ciążę pozniej udałam się do lekarza na USG piersi,badanie dokladnie zrobione,wszystko wytlumaczone,odpowidal na moje pytania z cierpliwościa...szczerze pary razy tlumaczyl mi jedno i to samo. Naprawde polecam tego lekarza jest najlepszy :) I w najbliższych dniach ponownie się do niego wybieram :) DROGIE PANIE NAPRAWDE LEKARZ GODNY POLECENIA... A TO ZE NIE LUBI ZARTOWAC CZY LUBI ZWRÓCIC UWAGE...- TO ZADNA WADA.. LEKARZ JEST PO TO ABY LECZYC I POMAGAC NAM A NIE ZARTOWAC...:) JA GORACO POLECAM

I w najbliższych dniach ponownie się do niego wybieram :)
JA GORACO POLECAM

Polecam dr Welza kobietom, które chcą być potraktowane poważnie, rzeczowo, bez "owijania w bawełnę".Wszystko dokładnie wyjaśnia, daje się odczuć zaangażowanie i chęć pomocy. Nigdy nie zdarzyło się, by pan dr był chamski. Zawsze kulturalny i taktowny. Fakt, że żartować zdarza się mu rzadko, ale przecież nie o to chodzi w leczeniu! Wiele mu zawdzięczam, dzięki niemu ominęły mnie wizyty w klinice w Krakowie. Dobrze, że mamy w Gorlicach takiego specjalistę.

Zdecydowanie nie polecam! Chyba że klientka lubi poniżające traktowanie przez swojego lekarza! o mało się nie skończyłam, koleżankę leczył rok i po roku było GORZEJ!!!!

Nie polecam żadnej kobiecie a szczególnie w ciąży wizyty u tego lekarza.Mam bardzo przykre wspomnienia z pobytu na oddziale gin-poł w Gorlicach gdzie on jest ordynatorem.To zwykły cham który nie liczy się ze zdaniem i uczuciami kobiety!!!!!!

Ten pan to przykład niesamowitego chamstwa i prostactwa. Zachowuje się jak król, opieprza pacjentki za byle co, np za dzwoniący podczas obchodu telefon. Fakt bycia córką jednego z gorlickich lekarzy był dla niego miłą sposobnością do wyżywania się słowne i na niej i na rodzicu. Badanie przy wypisie to "wsadzenie palców" i przyciśnięci brzucha na sekundę. No - może faktycznie to wystarcza... Czy to można nazwać profesjonalizmem? Najgorsze, że niektórzy lekarze, chcąc mu się podlizać, zachowują się podobnie :/

Czy to można nazwać profesjonalizmem?

Jestem zadowolona.Fachowiec ,świetny operator.

Jestem zadowolona.Fachowiec ,świetny operator.

Bardzo dobry lekarz, dobrze że przyjmuje ktoś taki jak Pan Welz w Gorlicach bo po prostu jeżeli chodzi o dobrego ginekologa to w Gorlicach nie było do kogo pójść.Bardzo kompetentny, nie straszy, nie wymyśla.Tłumaczy rzeczowo i zgodnie ze stanem faktycznym. I NIEPRAWDA że wyniosły w stosunku do pacjentek wręcz przeciwnie!Bardzo uprzejmy.Polecam.

kompetencje lekarskie p. dr bardzo trudno ocenić pozytywnie, bo kompetencje to nie tylko jeden aspekt - medyczny, ale również aspekt psychologiczny. Nieumiejętność nawiązania pozytywnych relacji z pacjentką, a jeszcze niższe zdolności przekazywania diagnozy medycznej (wstępnej) jest żenująca!!!!!!!!. P. dr robi niewybaczalne błędy. Sposób przekazywania informacji o niepomyślnej diagnozie i rokowaniu, przez osobę z tytułem naukowym (doktor!!!!!!), wywołuje przeżycia traumatyczne u pacjentek. Gdy słyszę takie informacje od moich pacjentek to aż trudno uwierzyć mi że ta osoba kiedyś składała przysięgę Hipokratesa. Panie doktorze czy nie ma pan świadomości , że połowa sukcesu medycznego to stan psychiczny chorego???????????. Początkowo trudno było mi wierzyć to co moje pacjentki mówiły, sądziłam że to tylko ich interpretacja w obliczu choroby. Ale po przesłuchaniu kilku nagrań rozmów p. dr z nimi, nie mam już żadnych wątpliwości. Myślę, że jak owe pacjentki nabiorą więcej siły psychicznej i fizycznej, to nie pozwolą aby owy p.dr kiedykolwiek potraktował inną pacjentkę w podobny sposób!!!!!!!!!!!!!!!! Psycholog