lekarz Bożena Batko-Cnota

Ginekolog położnik, Cytolog

2,5
1,8

Zdecydowanie nie polecam. Już tłumaczę. * Czy spełnił moje oczekiwania? - Dałem 3 ponieważ moja dziewczyna potrzebowała recepty na tabletki antykoncepcyjne i ją otrzymała pomijając reakcję pani "pseudo DR."... Na tym kończą się pozytywne oceny. * Czy jest kompetentny? - Dałem 1. Mama mojej przyjaciółki zmarła bo "jaśniepani" przez półtorej roku nie zdiagnozowała raka. Chyba więcej nie muszę pisać w tym temacie. * Czy jest uprzejmy? - Traktuje pacjentów przedmiotowo odklepując standardowe teksty. Nie sprawia wrażeni godnej zaufania. * Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? - Wszystkie wizyty odsiedziałem w ...

Zdecydowanie nie polecam.
Już tłumaczę.
* Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? - Wszystkie wizyty odsiedziałem w poczekalni (nie jak niektórzy partnerzy pozostałych pacjentek - w samochodzie przed domem "pani z dr. przed nazwiskiem") i zgodnie z partnerką stwierdziliśmy że traktuje pacjentów jak "montaż taśmowy" wiec NIE.
* Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? - NIE! To były pierwsze tabletki i "karierze" mojej dziewczyny. ZERO informacji ponad to co sama wyczytała na stronie producenta.
* Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego? - Hmmm... Czy na bóle macicy po użyciu tabletek jakikolwiek lekarz odpowiada "Przejdzie." (WTF?!) Chyba nie... NC.
* Czy wzbudza zaufanie? - Przedmiotowe podejście do pacjentek. Tyle w tym temacie.
* Czy polecił byś tego lekarza znajomemu? - Zdecydowanie NIE.
Nie tylko my ale także jedni z naszych znajomych "przejechali" się na tej pani. Zdecydowanie nie polecam nikomu. Zwłaszcza na pierwszą wizytę. Potrafi zniechęcić do wizyt w gabinetach ginekologicznych.
Polecam jednak dr. Bogumiła Bukowskiego - Świętochłowice.
Nie będę tu robił jednak reklamy.
Zainteresowani poszukają.
Panią (pseudo DR) odradzam.
PS. Pierwsza wizyta 50zł kolejne ok 20zł.
PS2. Kto tej kobiecie dał dopisek "DR." przed nazwiskiem do k*rwy nędzy!?

Zdecydowanie ODRADZAM!!! Trafiłam do pani doktor mając 18 lat. Przerażona wizytą, zapomniałam prawie jak się nazywam, a ta mnie potraktowała chłodnym niemal lodowatym spojrzeniem tak samo z rozmową. Łaskawie mnie zbadała, stwierdziła, że nic mi nie jest i odesłała z kwitkiem. Tym samym zafundowała mi 1,5 roku życia z pokwiększonym jajnikiem, którego nie potrafiła zdiagnozować i śmiertlenym strachem przed ginekologami. Kiedy wkońcu zemdlałam z bólu, wybrałam się do innego i okazało się jak wyżej. Minęło 4 lata a ja nadal na dźwięk nazwiska "Cnota" mam dreszcze.

Pani doktor bardzo irytuje się gdy przyjdziesz wtedy gdy potrzebujesz - np. krwawienie lub plamienie w ciązy, przecież należy sie zapisać........ Ma pracować w godzinach od 8 do 10 ale cóż róznie to bywa... więc radzę nastawić się na to że może panią wywiać a ty stoisz jak baran pod gabinetem. Leki które przepisuje są skuteczne ale cóż braknie znim skończysz leczenie, a jak pójdziesz po kolejną receptę a sie nie zapisałas- no to się obrazi. Napewno wpędzi Cię w depresje jak sama będzie w złym nastroju. Cóż wizyta tylko NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Doświadczony, cierpliwy lekarz. Polecam

Doświadczony, cierpliwy lekarz. Polecam