Lekarze Ruda Śląska

dr n. med. Bogusława Piela

dr n. med. Bogusława Piela

ul. Makuszyńskiego
41-706 Ruda Śląska

Dziękuję że na swojej drodze spotkałam Panią Doktor, która posiada ogromną wiedzę jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, jest kompetentna, spokojna i sympatyczna. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i zawsze wychodziłam z gabinetu uspokojona, bo co wizytę oprócz bardzo szczegółowych i dokładnych badaniach Pani Doktor odpowiadała na pytania i wątpliwości poświęcając tyle czasu ile było to konieczne. Jeśli coś się działo zawsze mogłam do Pani Doktor napisać, zadzwonić i ...
Opinia dodana przez: Kasia mama Miśki
{'id': 32049, 'name': u'Ruda \u015al\u0105ska'} Ginekolog
                                       lek. med. Marzena Malec

lek. med. Marzena Malec

NZOZ "Genom"
ulica 1 maja 339
41-710 Ruda Śląska

Pani Marzena prowadziła moje dwie ciąże. Pomimo różnych komplikacji zawsze mogłam liczyć na pomoc. Nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie, jest bardzo cierpliwa, dokładnie wykonuje badania, można zadawać jej pytania i na nie odpowiada. Oprócz tego jest bardzo sympatyczną osobą,dlatego wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza, któremu mogłam zaufać i spokojnie czekać na narodziny córek, bo wiedziałam że jestem otoczona opieką. ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Witkoś

Onkolog

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

SZPAKMED Poradnie Specjalistyczne
ul Szpaków 33
Ruda Śląska

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza

Monika Macioszek

Dietetyk

Medietic Centrum Poradnictwa i Edukacji Zdrowotnej
1-go Maja 39
41-706 Ruda Śląska

Pani Monika to serdeczna i ciepła osoba,która rozumie jak ciężko pozbyć się zbędnych kilogramów.Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, komponuje świetne jadłospisy po których kilogramy spadają tak,że człowiekowi wraca nadzieja że w końcu mu się uda
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Jolanta Jakubiec

Husarska
Ruda Śląska

Strach nie jest straszny w tym gabinecie . Jeśli korzystać z usług dentystycznych to tylko u Tej Pani! Super podejście miła atmosfera ! Polecam !!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
41-700 Ruda Śląska

Wszystko co najlepsze napisane w opiniach o Panu Doktorze to 100% prawdy. Polecam wszystkim z męskimi problemami.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Mariusz Króliczek

J.A. Medico
Hallera 83
41-709 Ruda Śląska

Super człowiek, super lekarz, Fachowiec!! Polecam w 100% Karkoszka Roman pacjent bardzo zadowolony z świadczonych usług!
Opinia dodana przez: roman

lekarz Tadeusz Skorupka

Laryngolog

Pakuły 13
41-706 Ruda Śląska

Jak najbardziej godzien polecenia, trafna diagnoza i wielka pomoc w skutecznym leczeniu.

lek. dent. Marcin Domagała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLWIT"
Roberta Żymły 36/.
41-707 Ruda Śląska

Jawi-Med. Prywatna przychodnia lekarsko - stomatologiczna i Pan doktor Marcin Domagała czyni cuda. Chciałam gorąco podziękować dr. Marcinowi Domagała z Jawi- Med-u w Rudzie Śląskiej, najlepszemu lekarzowi na świecie, który pomógł mojej Córce i uporał się z trudnym zębem, który przeszkadzał w założeniu aparatu. Pan doktor ma doskonały kontakt z dzieckiem, bez bólu i stresu przeprowadził cały zabieg. Ponadto Pan doktor super leczy zęby. Córka zachwycona i również serdecznie dziękuję. ...
Opinia dodana przez: Anita

Grażyna Michalik

Laryngolog

Gabinet lekarski
Ruda Śląska

dobry lekarz..dołączam się do tych opinii..przyjmuję na NFZ w przychodni na ul.Szpaków w Rudzie Śl., chodziłem do niej parę lat temu dopiero pani Doktor postawiła dobrą diagnozę, zleciła dodatkowe badania i wyleczyła mnie.

lekarz Andrzej Witowski

Szybowa 2b/12
41-705 Ruda Śląska

„Nie wystarczy być we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Trzeba być WŁAŚCIWĄ OSOBĄ we właściwym miejscu i we właściwym czasie” 𝘌𝘬𝘦𝘳. Podziękowania dla dr. Andrzeja Witowskiego. Dzięki swojej wiedzy i profesjonalnemu podejściu, uratował życie mojemu Tacie. Tato trafił na OIT w Szpitalu nr 1 w Sosnowcu, prowadzony przez dr. Witowskiego. Wtedy poznałam przede wszystkim CZŁOWIEKA i wybitnego lekarza. Doktor bardzo dobrze zajął się Tatą. Przedstawił plan leczenia, różne warianty, ...
Opinia dodana przez: Ela M

lekarz Marta Bittner

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Bielszowice)
Główna 11
41-711 Ruda Śląska

U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joachim Zamiar

Laboratoratorium analityki medycznej Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Fundacji "Unia Bracka"
Oddziałów Młodzieży Powstańczej 14
41-707 Ruda Śląska

Wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia. Bardzo wysoka kultura osobista, wysłucha, wszystko omówi dokładnie. Bardzo serdeczny i zawsze uśmiechnięty. Przeważnie lekarze zbywają pacjentów ale nie pan doktor, który wręcz zachęca aby pacjent nie wychodził. To rzadkość. Prawdziwy specjalista o wyjątkowym sercu i podejściu do pacjenta. Zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Łukasz

Iwona Kowalska-Kubala

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
41-709 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci, oby więcej takich lekarzy. Bez wahania polecam. Pani doktor zajmuje się naszym dzieckiem od 3 lat wcześniej było dwóch innych lekarzy i teraz chodzimy tylko do Pani doktor. Mam zaufanie i czyste sumienie, że fachowo zajmuje się dzieckiem a nie bezmyślnie przepisuje kolejny antybiotyk.

lekarz Marek Ryncarz

Gierałtowskiego 16/3
41-700 Ruda Śląska

To godny polecenia lekarz, który ma ogromną wiedzę medyczną i dar umiejętności z niej korzystać. Konkretny, skuteczny i obdarzony empatią. Do tego bardzo kulturalny i dyskretny. Ocena 10/10.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mariusz Latała

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Wspaniały lekarz który daje skierowanie jeśli jest potrzeba zawsze przyjmie na wizytę wysłucha pacjenta jest życzliwy, posiada wiedzę i wychodzę zawsze z wizyty zaopiekowana. Polecam serdecznie ;)))
Opinia dodana przez: Diana

lek. dent. Mariusz Sieroń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Korecki

Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ
Piotra Niedurnego 50D
41-709 Ruda Śląska

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN