Lekarze Ruda Śląska

lekarz Marta Bittner

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Bielszowice)
Główna 11
41-711 Ruda Śląska

U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .

Iwona Kowalska-Kubala

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
41-709 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci, oby więcej takich lekarzy. Bez wahania polecam. Pani doktor zajmuje się naszym dzieckiem od 3 lat wcześniej było dwóch innych lekarzy i teraz chodzimy tylko do Pani doktor. Mam zaufanie i czyste sumienie, że fachowo zajmuje się dzieckiem a nie bezmyślnie przepisuje kolejny antybiotyk.

lekarz Mariusz Latała

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Wspaniały lekarz który daje skierowanie jeśli jest potrzeba zawsze przyjmie na wizytę wysłucha pacjenta jest życzliwy, posiada wiedzę i wychodzę zawsze z wizyty zaopiekowana. Polecam serdecznie ;)))
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Marek Ryncarz

Gierałtowskiego 16/3
41-700 Ruda Śląska

To godny polecenia lekarz, który ma ogromną wiedzę medyczną i dar umiejętności z niej korzystać. Konkretny, skuteczny i obdarzony empatią. Do tego bardzo kulturalny i dyskretny. Ocena 10/10.
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Mariusz Sieroń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony ...

lekarz Jarosław Korecki

Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ
Piotra Niedurnego 50D
41-709 Ruda Śląska

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Krzysztof Kopiński

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Michał Paluszczak

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna
Wincentego Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Potwierdzam w całej rozciągłości - najlepszy lekarz i super człowiek oddany każdemu pacjentowi, skrupulatny, kompetentny i bardzo sympatyczny, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i przy tym nie liczy czasu poświęconego pacjentowi. Życzę każdemu opieki TAKIEGO lekarza.

lekarz Justyna Sierocka-Stępień

Plac Jana Pawła II 2a/1
41-709 Ruda Śląska

Godna zaufania okulistka, fachowe podejście do pacjenta. Pani Doktor pomogła mi uratować wzrok, jestem pod stałą kontrolą, co pozwala na szybkie zareagowanie kiedy coś złego się dzieje. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i uratowanie wzroku. Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Jadwiga Rudzka

Diabetolog, Internista

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Krzysztof Buda

ulica Podlas 12 B/5
41-703 Ruda Śląska

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lekarz Łukasz Duda

Przychodnia Bracka BIELSZOWICE
Edmunda Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Ogromna wiedza medyczna. Duża odwaga i zręczność w czasie skomplikowanych operacji. Dobrze komunikuje się z pacjentem, objaśnia zasady i przebieg planowanego zabiegu. Interesuje się przebiegiem leczenia po zabiegu/operacji. Wysoka kultura. Wzbudza zaufanie pacjenta. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Władysław

lek. dent. Mściwoj Mąka

Prywatna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna JAWI-MED-MACURA Spółka Jawna
ulica Pokoju 8A
41-709 Ruda Śląska

Polecam dr ,kompetencja delikatny,wyjaśni wszystko uspokoi nerwy. Dzięki niemu strach przed dentysta poszedł w niepamięć..
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Kotecka-Blicharz

ulica Grzybowa 25E
41-707 Ruda Śląska

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor .Potrafi słuchać pacjenta i doradzić .Polecam w 100%.Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Czesław Kilka

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Beata Losa

Internista, Pulmonolog

Gabinet lekarski
41-700 Ruda Śląska

Pełny profesjonalizm. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Specjalista z powołania. Dziękuję za pomoc. Bardzo dobra lekarka.

lekarz Elżbieta Borawska-Dziadek

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (Bielszowice)
Główna 11
41-711 Ruda Śląska

Najlepsza Pani Doktor, jaką mieliśmy okazję poznać. Pani Ela zna się na swojej pracy, każdy problem na spokojnie wytłumaczy uspokoi zdenerwowanego Rodzica. Leczy Dzieciaki naprawdę bardzo mądrze, skończyły się niepotrzebne antybiotyki. Pani Doktor nasz nie lekki przypadek traktuje z wielkim sercem Doradzi pomoże skieruje. Wielkie dzięki Pani Elu. ❤
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Aleksandra Porc-Szporek

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz godny do polecenia zawsze ma czas do pacjenta dobrze wytłumaczy ja jestem bardzo zadowolony ze przeszlem przez rece pani doktor jest to lekarz do ludzi a nie odwrotnie polecam tego lekarza w 100% wi co robić
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Edyta Olakowska

Poradnia Medycyny Szkolnej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Radoszowska 163
41-707 Ruda Śląska

Super lekarz. Miła, uprzejma, wzbudza zaufanie.

Gabriela Wanat

Dietetyk

Centrum Odchudzania i Klub Fitness STUDIO ENERGIA
Obr. Westerplatte 36 / CH DOMINO
41-710 Ruda Śląska

Pani Gabrysiu dziękuję za dietę napisaną z uwzględnieniem moich problemów zdrowotnych i smaczne przepisy! Nie wierzyłam, że uda się opanować problem i zgubić kilka kilogramów! Magda W.