Lekarze Ruda Śląska

lekarz Piotr Loska

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Ewa Sawalach-Tomanik

Lekarz medycyny pracy, Internista

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Pani doktor Ewa, to lekarz z powołania. Nie tylko wiedzą ale również bardzo empatycznym podejściem do pacjenta wyróżnia się spośród lekarzy.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Andrzej Moroń

Harcerska 20
41-170 Ruda Śląska

Polecam, zwłaszcza dwie pomoce dentystyczne. Lekarz ma naprawdę delikatne ręce a w gabinecie panuje przyjazna, wręcz wesoła atmosfera.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Michał Świerszcz

Wyzwolenia 164
41-710 Ruda Śląska

Pan doktor z profesjonalnym podejściem. Dokładnie zbadał. Mówił jasno, bez niezrozumiałych komunikatów, wszystko dokładnie wytłumaczył. Wizyta przebiegła miło i bez stresu. Z całego serca polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Anna Psurek-Gogol

ul. Nowa 9
41-710 Ruda Śląska

Próbuję się zdiagnozować od pół roku. Na razie bezskutecznie. Pani Doktor zaskoczyła mnie swoim podejściem i uwagą. Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem, który faktycznie słucha pacjenta i widać, że chce pomóc. Analizowała wszystkie fakty, przeprowadziła obszerny wywiad, przebadała. Wizyta trwała prawie godzinę. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei bo wreszcie zostałam faktycznie przebadana a mój "przypadek" został przeanalizowany. Wiedza, którą posiada pani doktor z różnych dziedzin również budzi ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Elżbieta Mnochy-Bochenek

Sikorek 22
41-705 Ruda Śląska

P.Doktor Elżbieta Mnochy Bochenek jest godna polecenia, miła obsługa, idąc na wizytę to sama przyjemność, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: mariola

Anna Nasieniak czech

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

Fenomenalna pani doktor. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Plomby trzymają się latami! Moje mają już 7 lat i zęby nadal są zdrowe. Bardzo delikatna gdy pacjent odczuwa ból. Plomba światłoutwardzalna to 50zł i służy na długie lata. Serdecznie polecam.

lekarz Jacek Gancarczyk

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7
Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Błądziński

Psychiatra

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Chodzilam do wielu lekarzy, lecz dopiero pan Piotr okazał sie tym najlepszym. Gdy dostałam skierowaniem po raz kolejny do innego lekarza, byłam nastawiona dosc sceptycznie. Lecz, jak się okazało, potem miałam tylko miłe i pozytywne rozczarowanie. Cierpliwy, wyrozumiały, spokojny, wysłucha na pokornie, pomoze, wytłumaczy. Prawdziwy lekarz, mam wrazenie, ze to prawdziwy lekarz z powołania!

lek. dent. Anna Paprotna-Cnota

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ks. Józefa Niedzieli 51 b
41-711 Ruda Śląska

Bardzo sympatyczna i mila lekarka. Swietnie wprowadza pacjenta w temat jego dolegliwości. Zaangażowana i kompetentna. Bardzo dobry facowiec. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Grażyna Sauer

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej TEGRAMED
ulica Piaseczna 10
41-704 Ruda Śląska

P.Dr.G.Sauer jest Miła, fantastyczna, Sympatyczna, ciepła, wspaniała, zawsze uśmiechnięta i kochana ma indywidualne podejscie do każdego pacjenta, jest najlepszą Dr. jaką do tej pory spotkałam. Jest konkretna i skuteczna!! Godna polecenia!! Pozdrawiam :)!
Opinia dodana przez: Natka :)

lek. dent. Michał Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"
ulica Harcerska 3
41-706 Ruda Śląska

Ten lekarz stomatolog posiada doskonałe umiejętności w dziedzinie stomatologii, wykazuje się niesamowitą empatią i zrozumieniem wobec dzieci. Jego podejście jest pełne cierpliwości i troski, a wizyta u niego staje się przyjemnym doświadczeniem dla dziecka
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marta Twardoch-Drozd

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Wyjątkowy lekarz! Pani doktor jest nie tylko zaangażowana w leczenie pacjenta, ale także empatyczna i bardzo uprzejma. Zdecydowanie godny polecenia pediatra.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Beata Knosała

ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo uprzejma lekarka, dobre podejście do pacjentów, kompetentna, rzetelna i pogodna. Kapitalna lekarka !
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Barbara Popenda-Spora

Czereśniowa 5/1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Marcin Syzdół

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Chirurgiczno - Stomatologiczna Dentaris" Piotr Malara
Łowiecka 12b/1a
41-707 Ruda Śląska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Mariusz Oleksiak

Laryngolog

NZOZ SilverMed
Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska

Pan dr Oleksiak to wspaniały lekarz, który niesamowicie poprawił komfort mojego życia. W ciągu jednej wizyty po dokładnym badaniu postawił trafną diagnozę, gdzie wszyscy odwiedzeni przeze mnie lekarze na przestrzeni wielu lat, nie widzieli u mnie żadnego problemu, twierdząc, że jestem zdrowa i taka już moja natura. Obecnie jestem kilka dni po zabiegu septoplastyki + konchoplastyki u Pana Doktora i mimo tego, że nos nie jest jeszcze zagojony, to już ...
Opinia dodana przez: Angelika

Hanna Pudło

Dietetyk

STUDIO ENERGIA Centrum Odchudzania i Klub Fitness
ul. Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska

Pani Hanna jest na pewno miłą osoba pełną uroku to nie podlega wątpliwości, jednak dieta jaka mi ułożyła w ogóle mnie nie zadowala. Uważam, że 120 zł z jedną wizytę to spory koszt i wymagałam odrobiny więcej od dietetyka. Plan , jaki ułożyła mi pani dietetyk jest standardowy jaki można sobie ułożyć z programu, jakoś szczególnie nie uwzględniła w nim, że jestem wrzodowcem (strasznie dużo nabiału). Dieta jest monotonna, z ...
Opinia dodana przez: ninus

dr Joanna Żubrowska-Mazur

NZOZ SilverMed
Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska

Zawsze uprzejma, kompetentna i godna zaufania. Prowadziła moje dwie ciąże i z czystym sumieniem mogą ją polecić innym pacjentkom.
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...