Lekarze Ruda Śląska

lek. dent. Aleksandra Kornas

Gabinet Dentystyczny
Ruda Śląska

Naprawde polecam! Bardzo miła Pani, szybko i szerokim opisem swoich działań wyleczyła mnie z bólu :)

lekarz Mariusz Matyja

ul. Walentego Fojkisa 10/24
41-704 Ruda Śląska

Lekarz z powołania, prawdziwy cud polskiej medycyny. Jestem na SOR gdzie lekarz zrobił bardzo dokładny wywiad oraz zlecił badania. Czuję się zaopiekowana i doinformowana. Dr. Matyja posiada duże doświadczenie zawodowe a tym samym ogromną wiedzę medyczną. Stawia trafne diagnozy i posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem oraz wiele empatii. Nie wierzyłam , że są jeszcze tacy lekarze, a jednak spotkałam takiego dzisiaj. POLECAM p. dra Matyję !!!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Dariusz Sprus

1 Maja 236
Ruda Śląska

DWIE WIZYTY- 6 ZĘBÓW PLOMBOWANYCH PLUS JEDNA EKSTRAKCJA ZĘBA ZŁAMANEGO PONIŻEJ LINI DZIĄSŁA .....czeka mnie jeszcze leczenie dwóch jedynek DLACZEGO TAK ZAPASKUDZIŁAM UŚMIECH?...ZE STRACHU....W STOSUNKU DO LUDZI JESTEM HARDA U DENTYSTY TCHÓRZLIWA....JESZCZE NA FOTELU NIE USIADŁAM,A JUŻ BYŁAM SPOCONA ZE STRACHU...WSZYSTKO POSZŁO TAK SPRAWNIE, ŻE NAWET NIE MIAUKNĘŁAM.... GAB.DR.SPRUSA POLECIŁA MI SĄSIADKA....NIE ŻAŁUJĘ....PRZYZNAM,ŻE JESTEM ZACHWYCONA PROFESJONALIZMEM...MAM 63 LAT "PRZELECIAŁAM" JUŻ SPORO DENTYSTÓW JEDNAK Z TAKIM MAJSTERSZTYKIEM SPOTKAŁAM SIĘ PIERWSZY RAZ.... ...
Opinia dodana przez: Anna K.

dr Mariusz Hadaś

Internista, Lekarz rodzinny

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie ...

Grzegorz Fryc

Laryngolog

Ruda Śląska

Lekarz z powołania, świetny fachowiec,zawsze trafi w leki ktore działają. Sympatyczny, dowcipny, wnikliwie przeprowadza wywiad, kompleksowo przebada(nie ma zbyt nowoczesnego sprzętu).Byłam bardzo chora ,gdyby nie dr Fryc to nie wiem...dał mi nr telefonu,kazał zadzwonic i powiedziec jak sie czuje, czy leki zadziałały.Gdy nie mógł odebrac tel., oddzwaniał. Inni lekarze nie potrafili mnie wyleczyć. Dr Fryc to anioł, szkoda, że jest tak mało lekarzy jak on. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Joanna Kołada

Lekarz rodzinny

SP ZOZ Przychodnia Lekarska
ulica Sztolniowa 6
41-705 Ruda Śląska

Pani doktor godna polecenia za duże zaangażowanie , fachowość , za podejście do każdego pacjenta . To prawdziwy lekarz z powołania , polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Bogdan Ogłoza

ul. Makuszyńskiego
41-706 Ruda Śląska

niestety byłam świadkiem wizyty owej pani skarżącej się na doktora Ogłozę - wpis pochodzi dokładnie z dnia badania owej pacjentki Zresztą już przed jej wizytą można było u niej zauważyć spory stopień poddenerwowania - wyraźne wręcz podminowanie Ale to nic - pan doktor zawsze z szacunkiem traktuje swoje pacjentki, niezwykle kompleksowo zlecał badania - już podczas pierwszej wizyty u niego miałam zrobioną cytologię, potem próby wątrobowe oraz badanie poziomu cholesterolu ...

lek. dent. Aleksandra Jaszczurok-Kornas

Piotra Skargi 86
41-706 Ruda Śląska

Z wyrazami szacunku,głębokiej wdzięczności i podziękowania za szczególną empatię i profesjonalizm Pani Doktor Aleksandrze Jaszczurok wdzięczna pacjentka E.F
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Dariusz Dworak

41-705 Ruda Śląska

Dr Dariusz Dworak choć nie był moim lekarzem prowadzącym moją ciążę zachował się odbierając mój poród tak jakby nim był. To lekarz: profesjonalny, wybitny, skromny, uprzejmy, konkretny, delikatny i nie wulgarny. Rewelacyjnie zszył moje po porodowe pęknięcie. Po dwóch dniach nie czułam bólu i mogłam siadać i kucać. Mąż nie czuje różnicy pomiędzy seksem przed porodem i teraz po. Wagina na dal jest wąska. Bardzo jestem wdzięczna Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Karol Kempa

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Lekarz przyjemny , ludzki na obecną chwilę nie mogę nic złego powiedzieć. Wytłumaczy o co chodzi w czym problem to jest ważne według mnie .Robil mi zabieg usowanie żylaków czas pokaże z jakim efektem. Myślę że będzie dobrze. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Wojciech Drużba

Prywatny Gabinet Lekarski
Konwalii 8
41-700 Ruda Śląska

Bardzo wysoko oceniam fachowość pana dr.Wojciecha Drużbę, jest wysokiej klasy specjalistą z właściwym podejściem do pacjenta. Ceny usług umiarkowane. Ponad to gabinet super wyposażony a pracujące panie są bardzo miłe i opiekuńcze. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Małgorzata Cak-Opalska

Internista, Kardiolog

Ruda Śląska

Bardzo kompetentna, uprzejma dokladnie tlumaczy.Trafnie postawila diagnoze.Uniknelam powaznej operacji serca
Panie doktor to bardzo kompetentna osoba oraz bardzo miła. Potrafi podnieść człowieka na duchu.

dr n. med. Artur Domerecki

1 Maja 286
41-710 Ruda Śląska

Zmiana lekarza na Pana Artura, była najlepszą decyzją. Dzieci dobrze diagnozowanie, leczenie szybkie, stały kontakt z lekarzem. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Ewa Piłatowska

EDENT
Szkolna 44 a
41-711 Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta i fachowość . Pani doktor potrafi znaleźć najlepszy wariant rozwiązania problemów i wykonać leczenie w perfekcyjny sposób. Gorąco polecam a ja i moja rodzina będziemy się leczyć zawsze u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Bogumiła
Bardzo dobry lekarz. Dzięki Pani doktor na świat przyszedł mój synek. Cztery lata leczyła się u innych lekarzy i nic a u Pani doktor potrzebne były trzy miesiące i mój brzdąc jest na świecie. Polecam z całego serca.

lekarz Maciej Żymła

ulica Kamienna 34/9
41-707 Ruda Śląska

Super lekarz, robił mi gastroskopię, badanie nieprzyjemne ale dzięki jego podejściu dałam radę. Wielki ukłon w stronę lekarza. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Mirela

lekarz Waldemar Kucybała

Lekarz medycyny pracy

Robotnicza 1a
41-710 Ruda Śląska

Fachowa opieka i podejscie do pacjenta ,spokojny i z duza wiedza medyczna doktor , nie ifzie na ilosc tylko jakosc,dziekuje i polecam
Opinia dodana przez: stanislawa

dr n. med. Katarzyna Dwornicka

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

KATEGORYCZNIE ODRADZAM. W dniu 31.08 .18 udałem się na kolejną wizytę do dr Dwornickiej. Na recepecję wszedłem z uśmiechem i tak też przywitałem osoby tam będące. Ku mojemu zdziwieniu Szanowna Pani asystentko-recepsjonistko-sprzątaczka zaczęła na mnie krzyczeć !!! TAK KRZYCZEĆ !!!! To sytuacja bez precedensu w moim życiu, jestem oburzony i zasumcony całą sytuacją, Panią sprzątaczkę będącą świadkiem zdarzenia zamurowało., stanęla jak w wryta przecierając oczy ze zdumienia. Teraz UWAGA treść ...
Opinia dodana przez: Amadeusz

Anna Kubin-Sprus

Ginekolog, Ginekolog położnik

ul. Makuszyńskiego
41-706 Ruda Śląska

Bardzo uprzejma, sympatyczna i miła Pani doktor. Mimo wieku - nawet jako nastolatka - mogłam spokojnie opowiedzieć jej o wszystkich obawach. Chodzę do niej od 4 lat. Dopytuje jak znoszę dany lek, czy robię wszystkie badania na bieżąco (o to bardzo dba). Lekarz godny polecenia!