Lekarze Ruda Śląska

lek. med. Marta Konieczna-Cebula

Lekarz rodzinny

41-703 Ruda Śląska

Bardzo kompetentna i mila pani doktor profesjonalistka jestem mile zaskoczony podejsciem do pacjenta
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Dariusz Kałwak

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Adaptacyjny
ulica Stwosza 1
41-717 Ruda Śląska

Po wizycie u Pana doktora mogę powiedzieć tylko tyle, gdzie można znaleźć więcej takich dobrych lekarzy. Podejście do pacjęta, miła rozmowa, kompetencje, po spotkaniu z tym doktorem na pewno zostaną tylko miłe wspomnienia.
Opinia dodana przez: Norbert

lekarz Ewelina Szliszka

Urolog

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Pełny profesjonalizm połączony z ogromną kulturą osobistą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta! Nawet trudna i bolesna diagnoza jest do przyjęcia, gdyż Pani Profesor(!) potrafi ją przekazać w sposób jasny, precyzyjny, pozostawiając pacjenta z uzasadnioną nadzieją a nie bezdusznym wyrokiem. Dobrze, że pracuje na Oddz. Urologicznym Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, oprócz dr. n. med. Z. Wielickiego...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ilona Majchrzak-Marszałek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

bardzo dobra stomatolog...polecam! chodze od lat i zawsze jestem zadowolona!!!! jest dokładna i zawsze uprzejma
Opinia dodana przez: ANIA

lekarz Krzysztof Stożyński

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej TEGRAMED
ulica Piaseczna 10
41-704 Ruda Śląska

Lekarz bardzo mily i przyjazny.. Ma bardzo dobre podejscie do swoich pacjentek,potrafi zrozumiem kazda swoja pacjentke.. Bardzo dokladnie i pomalu tlumaczy kazde badanie wykonywane i wyniki badan z laboratorium...oczywiscie wiadomo ze wizyta u Faceta Ginekologa nie jest dla kobiety czyms przyjemnym... Ale mimo wszystko jestem szczesliwa ze moj maluch rosnie zdrow... Polecam pana domtora z czystym sumieniem kazdej matce i kobiecie ktora ze chce odbyc wizyte u lekarza ginekologa...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Bożena Labocha-Supernak

41-703 Ruda Śląska

Najlepsza Pani doktor. Nigdy mnie nie zawiodła, mam do Niej pełne zaufanie. Prowadziła moje dwie ciąże i zawsze dostępna telefoniczne. Polecam gorąco każdej kobiecie zarówno do prowadzenia ciąży jak również do wizyt kontrolnych. Odpowie na każde pytanie nawet kilka razy. Anioł nie kobieta.
Opinia dodana przez: Ada
Pani Doktor niby zawsze miła i uprzejma, ale nie wzbudziła mojego zaufania. Za każdym razem podczas wizyt pytała, czy oprócz obowiązkowych szczepień będziemy jeszcze szczepić dziecko przeciwko rotawirusom, pneumokokom itp.- oczywiście gorąco namawiając i polecając te szczepionki. A kiedy oboje z mężem, (po zasięgnięciu opinii innych lekarzy- czy szczepić, czy nie)uznaliśmy,że nie będziemy dodatkowo szczepić dziecka, Pani Doktor skwitowała to słowami, że inni rodzice zapożyczają się, żeby kupić dziecku te ...

mgr Grzegorz Serkies

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Fizjo-Med
ul. Fitelberga 11, Ruda Śląska
41-710 Ruda Śląska

Trafiliśmy z synem w wieku 6 m-c Wg neurologa mieliśmy się nastawiać że nie będzie chodził, wtedy nawet na bok się nie przewrócił. Dzisiaj chodzi, jeździ na rowerze, czasem prawie pobiegnie. Wiem że było ciężko się dodzwonić ale dzięki temu że się udało dzisiaj mój syn jest tylko słabszy a nie na wózku inwalidzkim. Dziękujemy Panu i do końca życia pozostanie Pan w naszym modlitwach.
Opinia dodana przez: Jarosław

Kinga Hadaś

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotne
41-705 Ruda Śląska

Super lekarz. Wysłucha, pogada, podpowie co jest rzadkością w czasach 5 minutowych taśmowych wizyt gdzie lekarz nie zauważa pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jerzy Zdrzałek

41-705 Ruda Śląska

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 32049, 'name': u'Ruda \u015al\u0105ska'} Radiolog
                                       dr Jarosław Maczuch

dr Jarosław Maczuch

Radiolog

Laboratoratorium analityki medycznej Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Fundacji "Unia Bracka"
Oddziałów Młodzieży Powstańczej 14
41-707 Ruda Śląska

Bardzo kompetentny człowiek, o dużej empatii. Zainteresowany pacjentem, tłumaczący. Poprzez swój spokojny sposób bycia wzbudza zaufanie.

lekarz Maria Krawczyk

Achtelika 11
41-700 Ruda Śląska

super lekarka z wielkim sercem sporo czasu poświęca pacjentom szczerze polecam zdecydowanie podejście pani doktor do człowieka różni się od tego z czym spotykamy się w przychodniach

lekarz Rafał Czechowski

Neurolog

ul. Makuszyńskiego
41-706 Ruda Śląska

Oddział neurologiczny covid-owy ZOZ Świętochłowice 11-18.12.2020r. lekarz prowadzący :dr. Rafał Czechowski. Lekarz godny zaufania, trafnie stawia diagnozy, kompetentny, podejmuje właściwe leczenie pacjenta. Nie jest obojętny na sugestie pacjenta, słucha pacjenta i podejmuje działanie. Panie doktorze bardzo dziękuję. Polecam Pana doktora z całego serca. Pacjentka z sali 205.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Ziomek

41-703 Ruda Śląska

Lekarz wykazuje wyjątkowe zainteresowanie i fachowość w swojej praktyce, co przekłada się na wysoki poziom opieki zdrowotnej. Jego możliwość ciągłego kontaktu, także telefonicznego, zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i wsparcia nawet poza wizytami. Jest kompetentny i zawsze mówi prawdę niezależnie od sytuacji, co buduje zaufanie i ułatwia współpracę. Lekarz ten jest nie tylko fachowcem, ale także ma ogromne poczucie humoru, co sprawia, że wizyty stają się bardziej przyjemne. Jego umiejętność zachowania ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Adam Rozewicz

Internista, Lekarz rodzinny

41-705 Ruda Śląska

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna
Wincentego Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

Krystyna Bednarska

Psychiatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej S.C. Tomasz Warakomski - Mariusz Skowron - Poradnia zdrowia psychicznego
41-709 Ruda Śląska

ja tez polecam tego lekarza pani Doktor mimo młodego wieku stara się pomóc, przeprowadza dokładny wywiad przyjmuje w ramach NFZ-tu..

lek. dent. Maria Jur

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska

Pani dr to fachowiec w 100% ,mega kompetencje ,zawsze ratuje zęba mimo iż wszyscy inni twierdzili ,nie ma sensu ...gabinet w Rudzie przepiękny,sterylność na wysokim poziomie ,widać,że pani dr jest perfekcjonistkom.Cenimy cała rodzina u Pani dr to,że to wizyty są zawsze na czas,RTG na miejscu i jeszcze kontrakt z NFZ na który czasem z czymś się zalapie (RTG) .Mój mąż i córka panicznie bali się dentysty,od ponad 3 lat chodzą ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariusz Skowron

Psychiatra

Przychodnia Bracka POKÓJ
Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz z powołania. Polecam. Uprzejmy i przede wszystkim słucha pacjentów. Potrafi bezbłędnie zdiagnozować problem lub chorobę i dobrać leki.