lekarz Maciej Ziomek

Lekarz wykazuje wyjątkowe zainteresowanie i fachowość w swojej praktyce, co przekłada się na wysoki poziom opieki zdrowotnej. Jego możliwość ciągłego kontaktu, także telefonicznego, zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i wsparcia nawet poza wizytami. Jest kompetentny i zawsze mówi prawdę niezależnie od sytuacji, co buduje zaufanie i ułatwia współpracę. Lekarz ten jest nie tylko fachowcem, ale także ma ogromne poczucie humoru, co sprawia, że wizyty stają się bardziej przyjemne. Jego umiejętność zachowania dystansu do siebie dodaje lekkości nawet najtrudniejszym rozmowom, co jest niezwykle ważne w relacji lekarz-pacjent.

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek z ogromną wiedzą i super podejściem. Każda wizyta z uśmiechem na twarzy. Ciąża przebiegła pod bardzo dobrą opieką. Bez lęków, strachu i obaw.

Z szczerego serduszka polecam, po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na twarzy, idealne podejście dla przyszłych mam i ojców. Zawsze wytłumaczy jeśli jest pytanie bądź problem nawet telefonicznie w późnych porach ;)

Cudowny lekarz.Mimo że nie był moim lekarzem prowadzącym to więcej poświecił uwagi niż moja Pani doktor.

Nie podoba mi się sposób w jaki odnosi się do pacjentek. Jest bezczelny i arogancki w stosunku do pacjentek.

Polecam wszystkim kobietom wizytę u tak dobrego specjalisty. Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentki. Ciekawie poprowadzona rozmowa - z wieloma istotnymi radami o których często zapominamy, ale bez nacisku, bez pośpiechu, co wpłynęło na dobre samopoczucie i zwalczyło napięcie i stres. Badanie bezbolesne. Lekarz z powołania, poświęca dużo czasu dla pacjentki i oby za szybko nie wybierał się na emeryturę 😄

Super Lekarz!!! Prowadzę u niego już trzecią ciążę i jestem mega zadowolona. Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego.

Pan doktor prowadził moje 2 ciąże. Najlepszy lekarz z powołania jakiego spotkałam. Zdecydowanie kompleksowe podejście. Patrzy na całego człowieka, potrafi uspokoić i dać poczucie bezpieczeństwa, co jest ważne zwłaszcza w pierwszej ciąży kiedy wszystko jest nowe. Poza tym kompetentny praktykujący specjalista. Poczucie humoru jak dla mnie w 10:) chociaż jak ktoś nie ma dystansu do siebie to może nie pasować.

Świetny człowiek i specjalista…! nic dodać nic ująć!! miły, uśmiechnięty i zawsze potrafi dodać otuchy gdy kobita badz dziewczyna tego potrzebuje!! Prowadziłam u niego ciążę i przyjechał gdy go potrzebowałam podczas porodu!! Gdy roniłam swoje drugie dziecko (we wczesnym stadium- miałam miec pierwsza wizytę u doktora za tydzień) również przy mnie był… Bardzo Panu dziękuję Panie Macieju ;)

Polecam wszystkim kobietom Pana dr.Macieja Ziomka.Niesamowita intuicja.Super poczucie humoru.Potwierdzę poprzednią opinię Dr.House Godulskiego szpitala.Wizytę w gabinecie można porównać do spotkania z bardzo lubianym kumplem