lekarz Mariusz Latała

Wspaniały lekarz który daje skierowanie jeśli jest potrzeba zawsze przyjmie na wizytę wysłucha pacjenta jest życzliwy, posiada wiedzę i wychodzę zawsze z wizyty zaopiekowana. Polecam serdecznie ;)))

Pan Mariusz to świetny lekarz pierwszego kontaktu. Jest bardzo empatyczny, profesjonalny i zaangażowany. Potrafi skutecznie pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Gorąco polecam!

lekarz kompetentny, kontaktowy , zainteresowany pacjentem, uwaznie słucha , kieruje na dodatkowe badania i natychmiast je analizuje, bardzo dobry diagnosta. to na tyle mojej opinii o Panu Doktorze, a przeciez nie ja tu jestem specjalista. Bardzo sie ciesze ze trafilam do Pana Doktora, chcialabym pozostac jego pacjentka, a nie byc przez Epione kierowana od przypadku do przypadku.Dziekuje, Panie Doktorze. Zadowolona pacjentka blanka wronska.