lek. dent. Marcin Domagała

Najlepszy stomatolog na świecie!!!!! Z głębi serca polecam!!!!! Profesjonalista i cudotwórca!!!!! Jestem Panu Doktorowi dozgonnie wdzięczna, DZIĘKUJĘ!!!!!

Jawi-Med. Prywatna przychodnia lekarsko - stomatologiczna i Pan doktor Marcin Domagała czyni cuda. Chciałam gorąco podziękować dr. Marcinowi Domagała z Jawi- Med-u w Rudzie Śląskiej, najlepszemu lekarzowi na świecie, który pomógł mojej Córce i uporał się z trudnym zębem, który przeszkadzał w założeniu aparatu. Pan doktor ma doskonały kontakt z dzieckiem, bez bólu i stresu przeprowadził cały zabieg. Ponadto Pan doktor super leczy zęby. Córka zachwycona i również serdecznie dziękuję. Panie doktorze jest Pan niesamowity i dokonał Pan mistrzostwa. Tak powiedziała ortodontka mojej Córki. Dziękuję za zaangażowanie, za podjęcie się wyzwania i to dosłownie. I wszystkim gorąco polecam Jawi-Med z Rudy Śląskiej z Panem doktorem na czele.

Z wyrazami wdzięczności:

Anita Nowakowska

Profesjonalne podejście do problemu i rozwiązanie go w 100%. Leczenie zębów sprawia przyjemność. W gabinecie miła atmosfera, leczę się od 10 lat i będę nadal.

W gabinecie miła atmosfera, leczę się od 10 lat i będę nadal.

Najlepszy stomatolog pod słońcem! Przełamał mój strach przed dentystami, jest najlepszy! Szybkie, dokładne leczenie :) A ponadto można w międzyczasie się nieźle uśmiać :) Podejście do pacjentów 10/10, leczę się u niego już 5 rok i dalej będę