Stomatolog Gliwice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-POZ"
Lekarska 10
44-151 Gliwice

Byliśmy pacjentami różnych gabinetów stomatologicznych. Ten jest zdecydowanie najlepszym w Gliwicach. Szewczyk s.c. to świetnie wyposażona stomatologia, fachowość i pacjent to najważniejsze wartości gabinetu dr Szewczyka. Bezproblemowy kontakt, a w razie jakichkolwiek problemów wizyta natychmiastowa. Poza tym, gwarancja ZEROWEGO BÓLU.

SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM
Pacjenci JP, LP i PP

SUPER SUPER SUPER. POLECAM WSZYSTKIM
Pacjenci JP, LP i PP

Opinia dodana przez: JP, LP i PP

MEDICAL-DENT
Jasna 14A/64
44-122 Gliwice

Witam, nazywam się Kinga Bukowiec i z całym przekonaniem polecam Panią dr Jadwigę Waśkowską.

Pani dr Jadwiga Waśkowska jest wspaniałym specjalistą, dobrym i życzliwym człowiekiem. Ma złote serce dla pacjentów. Poświęca maksimum uwagi, wszystko co mówi i robi jest przemyślane i omówione z pacjentem. Jest miła, sympatyczna, ciepła. Cierpliwie słucha i zarazem tłumaczy. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Nie zbywa, nie ucina pytań, nie uspokaja pusto, nie pospiesza, nie jest obojętna wobec nawet małych czy wydawałoby się śmiesznych problemów, a każda wizyta stomatologiczna przestaje być stresująca.
Nie spodziewałam się, że przez moje kłopoty z zębami (ósemkami) mogę przejść tak szybko i bezboleśnie. Przed zabiegiem (chirurgicznym usunięciem ósemek) ogromnie się bałam. Byłam wręcz przerażona i zestresowana. Przez myśl przetaczały się wszystkie czarne wizje bólu, komplikacji w trakcie i po usunięciu zęba oraz powolnego procesu powrotu do zdrowia. Zaufałam Pani doktor Jadwidze Waśkowskiej. Zabieg był zupełnie bezbolesny. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, a paraliżujący strach bardzo szybko minął dzięki miłej, luźnej atmosferze na sali oraz Pani doktor, która ma pogodne podejście do pacjentów.
Jestem wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg, cierpliwość z jaką tłumaczyła, mi że wszystko będzie w porządku, za to że jest i zajmuje się pracą, która widać, jest jej pasją. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Panią dr Jadwigę Waśkowską na swojej drodze.
Jako pacjentka czuję się teraz bezpieczna.

Wizyty oraz zabiegi chirurgiczne były przeprowadzone w Akademickim Centrum Stomatologicznym w Bytomiu, z NFZ.

Na gorące podziękowania zasługuje również młody lekarz dentysta Jakub Sender, który spisał się na złoty medal. Nie zapominając, dziękuję także dwóm przemiłym Panią które asystowały przy zabiegu (przepraszam, nie wiem jak się nazywają).

Sobieskiego 11
Gliwice

Nie poddawałam się leczeniu Pani Doktor, ale wystawię bardzo dobrą opinię. Nastraszona wcześniejszymi konsultacjami zjawiłam się z polecenia. Nigdy nie byłam tak zdenerwowana, nawet byłam niemiła, niemniej młodziutka Pani doktor podeszła tak fachowo do mojego stresu i problemu, że dziw bierze. Być może w rodzinie Pani doktor był ktoś starszy bardzo doświadczony, bo ważyła każde słowo, mówiła mądre rzeczy. Polecam tą lekarkę osobom spanikowanym, którym zależy na ratowaniu swoich sfatygowanych ząbków. Zasługuje na bardzo dobrą opinię.

Stomatolog Gliwice lek. stom. Bartosz Nowak

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA…

Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, której nie da się opisać… to trzeba przeżywać…
Gorąco polecam, a Panu Panie Doktorze serdecznie gratuluję

pacjent AB

Opinia dodana przez: Andrzej

Prywatny Gabinet Lekarski
Kopernika 63
44-117 Gliwice

Przyjazna atmosfera. Indywidualne podejście do pacjenta. Polecam Panią Doktor, ponieważ nie szczędzi czasu na pacjenta i zawsze dopomoże. Jakoś wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie.

Opinia dodana przez: Piotr

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Polecam serdecznie Panią doktor! Symaptyczna i profesjonalna. Jestem jej wieloletnią pacjentką

dentalclinic

44-100 Gliwice

Od wielu lat leczy całą moją rodzinę, teraz już w swoim prywatnym gabinecie. Doskonały fachowiec, a przy okazji bardzo miła osoba. Nawet osoby panikujące na samo hasło "dentysta" już po pierwszej wizycie pozbywają się strachu.

Centrum Stomatologii "Silesia"
ul. Sobótki 2/1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog pod słońcem! Przełamał mój strach przed dentystami, jest najlepszy! Szybkie, dokładne leczenie :) A ponadto można w międzyczasie się nieźle uśmiać :) Podejście do pacjentów 10/10, leczę się u niego już 5 rok i dalej będę

Opinia dodana przez: Patrycja

Tarnogórska 217B
44105 Gliwice

Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego dentysty w Gliwicach dla całej rodziny. Do pani doktor Aleksandry Deżakowskiej poszłam z córeczką. Teraz sama też leczę zęby tylko u niej.

Opinia dodana przez: magda

Stomatolodzy w mieście Gliwice