lek. dent. Maria Tomaszewskalek. dent. Maria Tomaszewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lek. dent. Maria Tomaszewska

Stomatolog, Ortodonta

" Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus" - te słowa według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Marię Lenarczyk - Tomaszewską. Dzięki Pani Doktor mam inne spojrzenie na leczenie i wizyty u dentysty. Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Spokój, wiedza, poczucie humoru, dokładność, zaangażowanie, profesjonalizm - to jest właśnie Pani Maria. Jeśli ktoś się boi leczenia, wizyt u dentysty lub po prostu szuka dobrego fachowca to właśnie znalazł. Dodam jeszcze, że Pani Tomaszewska leczy zęby całkowicie bezboleśnie, do tego efekt wizualny jest zawsze świetny:) ...

Gabinet, w którym przyjmuje Pani Maria Tomaszewska jest w pełni profesjonalnie wyposażony, przyjazny zarówno dla dorosłego jak i młodszego pacjenta, w tym także dla pacjentów niepełnosprawnych.

Gorąco polecam ten gabinet i Panią dr Marię Tomaszewską:)

Pełen profesjonalizm, jasno tłumaczony każdy etap leczenia w połączeniu z przyjaznym podejściem do pacjenta to najlepsza charakterystyka Pani doktor Marii Tomaszewskiej. A do tego miła, sympatyczna, bardzo kompetentna, kulturalna i życzliwa. Pani Maria wykazuje wielkie zaangażowanie w swoją pracę i ratuje każdy nawet beznadziejny przypadek. Szczerze polecam Panią doktor i jej profesjonalnie wyposażony gabinet.

Profesjonalizm w każdym calu. Kompetencje i doświadczenie to wszystko samo mówi za siebie, że warto skorzystać z pomocy pani Dpktor. Od wielu lat jestem pacjentem Doktor Tomaszewskiej i zamienię jej na nikogo innego. A podejście do małych dzieci pierwsza klasa! Czteroletnia córka już na drugi dzień znowu chciała iść do dentysty :-)

Profesjonalizm w każdym calu.
A podejście do małych dzieci pierwsza klasa!
Czteroletnia córka już na drugi dzień znowu chciała iść do dentysty :-)

Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa szczerze polecam gabinet Pani doktor Marii Tomaszewskiej. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, a co najważniejsze z leczenia BEZBOLESNEGO. W tym gabinecie czuje się jak wyjątkowa osoba za co bardzo dziękuję.

Pełen profesjonalizm, 100% zaufania i bardzo miła obsługa. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim Panią dr Marię Tomaszewską, która stawia celne diagnozy i jest niewątpliwą mistrzynią w swoim fachu.

Mega sympatyczna i w pełni profesjonalna osoba. Dzięki pani dr. moje ząbki w końcu są piękne i proste a ja nie wstydzę się własnego uśmiechu. Jestem zachwycona i polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem z uzębieniem. Tu nie ma tematów tabu i niedomówień. Człowiek odrazu wie na czym stoi.

Nic dodać nic ujać, po prostu SUPER!!! Miła, uśmiechięta i wszystko wytłumaczy. Cenię sobie także to że nie naciąga na kase! U innego dentysty na kontroli dostałem informacje że do zrobienia jest 5 zębów, po wizycie u Pani doktor dostałem informacje że to zwykłe przebarwienia i ubytki które można wyleczyć bez wiercenia! Osobiście u mnie wyleczony ząb z tragicznego stanu i to z winy poprzedniego dentysty. Za takim dentystą pojade choćbym miał cały śląsk przejechać!

W tydzień wyleczyła mi większość ubytków przed powrotem do Anglii. Wszystko OK, ogólnie bez zastrzeżeń.

Bardzo miła Pani Doktor, świetna współpraca, szybkie terminy, życzliwa i serdeczna, polecam każdemu.

Nareszcie stomatolog, który był w stanie mi pomóc!!! Dopiero jako trzeci lekarz wyleczyła mi zęba, który bolał juz mnie od tygodnia. Na kolejnych wizytach uratowała mi moje pozostałe zęby. Do najtańszych to może nie należy, ale w końcu mogę się uśmiechać. Szkoda tylko , że juz tutaj nie przyjmuje :(