Chirurg Stomatolog Gliwice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

MEDICAL-DENT
Jasna 14A/64
44-122 Gliwice

Witam, nazywam się Kinga Bukowiec i z całym przekonaniem polecam Panią dr Jadwigę Waśkowską.

Pani dr Jadwiga Waśkowska jest wspaniałym specjalistą, dobrym i życzliwym człowiekiem. Ma złote serce dla pacjentów. Poświęca maksimum uwagi, wszystko co mówi i robi jest przemyślane i omówione z pacjentem. Jest miła, sympatyczna, ciepła. Cierpliwie słucha i zarazem tłumaczy. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Nie zbywa, nie ucina pytań, nie uspokaja pusto, nie pospiesza, nie jest obojętna wobec nawet małych czy wydawałoby się śmiesznych problemów, a każda wizyta stomatologiczna przestaje być stresująca.
Nie spodziewałam się, że przez moje kłopoty z zębami (ósemkami) mogę przejść tak szybko i bezboleśnie. Przed zabiegiem (chirurgicznym usunięciem ósemek) ogromnie się bałam. Byłam wręcz przerażona i zestresowana. Przez myśl przetaczały się wszystkie czarne wizje bólu, komplikacji w trakcie i po usunięciu zęba oraz powolnego procesu powrotu do zdrowia. Zaufałam Pani doktor Jadwidze Waśkowskiej. Zabieg był zupełnie bezbolesny. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, a paraliżujący strach bardzo szybko minął dzięki miłej, luźnej atmosferze na sali oraz Pani doktor, która ma pogodne podejście do pacjentów.
Jestem wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg, cierpliwość z jaką tłumaczyła, mi że wszystko będzie w porządku, za to że jest i zajmuje się pracą, która widać, jest jej pasją. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Panią dr Jadwigę Waśkowską na swojej drodze.
Jako pacjentka czuję się teraz bezpieczna.

Wizyty oraz zabiegi chirurgiczne były przeprowadzone w Akademickim Centrum Stomatologicznym w Bytomiu, z NFZ.

Na gorące podziękowania zasługuje również młody lekarz dentysta Jakub Sender, który spisał się na złoty medal. Nie zapominając, dziękuję także dwóm przemiłym Panią które asystowały przy zabiegu (przepraszam, nie wiem jak się nazywają).

ul. Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

Super stomatolog. Świetne podejście do pacjenta, który przychodzi na kolejną wizytę bez stresu :) Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam!!!

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego 18/5B
44-100 Gliwice

Do Pani doktor trafiłam z polecenia.... W innym gabinecie zasugerowano mi usunięcie zęba, a Pani doktor w trakcie jednej wizyty "przywróciła owy ząb do życia". Od kilku lat jestem "wierną" pacjentką, więc pozytywna opinia nie jest dodana tylko po jednorazowej wizycie. Oceniam z czystym sumieniem wszystko na 5, od wysokich kompetencji do ludzkiej życzliwości!! ~Karolina

Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice

Miałam na prawdę PRZYJEMNOŚĆ wyrywania dolnej ósemki u tego specjalisty i to w Gliwicach na kasę chorych. Ząb był tylko częściowo widoczny, a korona napierała na siódemkę moja dentystka nie chciała się tego podjąć dodatkowo mnie nastraszyła o bólu itd.. Cała wizyta u Pan Prochaska trwała 5 minut, na co składało się:
- pokazanie zdjęcia zęba,
- obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział,

- pokazanie zdjęcia zęba,
- obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział,
- podanie znieczulenia (to było najbardziej bolesne :P),
- oczekiwanie aż znieczulenie zadziała,
- całkowicie bezbolesne wyrwanie.
Byłam w takim szoku, że to już koniec... 2 razy musiał mi powtarzać ile czasu trzymać tamponik i kiedy można jeść. Około godziny 16:00 zeszło znieczulenie odczułam lekki ból i zapobiegawczo wzięłam 2 pyralginy. To było wszystko cała noc przespałam do tego całkowity brak opuchlizny.
POLECAM TEGO SPECJALISTĘ!!!

lelewela
Gliwice

Witam, ja należę do osób które dostają drgawek idąc do dentysty, a bardziej omijających dentystę szerokim łukiem, i ma się dziać co chce. Ja długo zwlekałam z dentystą, ja do żadnego nie miałam zaufania bo nikt nie był delikatny, aż w pewnym dniu strasznie zaczął mnie ząb boleć, i w końcu ktoś mi polecił Panią dr. Adamczyk, z racji tego że jest bardzo delikatna, i tak w to nie wierzyłam, ale musiałam bo ból nie dawał żyć. Przełamałam się, i rzeczywiście naprawdę robi wszystko bezboleśnie, nawet znieczulenia daje bezboleśnie! A tak panikowałam. Niepotrzebnie. Wszystkim polecam!!! Chodzenie do dr Adamczyk to aż przyjemność :). Pozdrawiam.

lek. dent. Anna Wieczorek-Torońska

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Gorąco polecam wizyty u Pani Ani. Fachowe i kompleksowe podejście, bardzo miła i rzyczliwa osoba ze świetnym podejściem do swojej pracy i do pacjentów !!! :) mam pełne zaufanie w kwesti leczenia moich zebów :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Jestem pod ogromnym wrazeniem podejscia i zyczliwosci Pani doktor.Po raz pierwszy spotkalam sie z tak sympatycznym lekarzem .polecam kazdemu dzieki tej wizycie pozbylam sie leku przed zabiegami poprostu fantastyczna .dziekuje

Opinia dodana przez: Monika

Lidia Matysik-Kałamarska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Daszynskiedo 39
44-100 Gliwice

Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu i niewiele jest w Gliwicach i okolicy gabinetów oferujących leczenie na tak wysokim poziomie. Wiem co piszę bo zwiedziłem już wielu stomatologów, i w większości jest nastawienie na kasę a nie na leczenie. A jak już coś spieprzą tak, że nie wiedzą co dalej to dopiero wysyłają na konsultacje do Pani Doktor Kałamarskiej, bo mają kasy fiskalne zamiast mózgów. Tak właśnie trafiłem do Pani Doktor i dopiero wtedy dowiedziałem co to znaczy stomatolog z prawdziwego zdarzenia. Na dodatek okazuje się, że całkowicie prywatnie bez NFZ jest taniej niż u reszty konowałów z kontraktami z NFZ.
Nie podzielam też negatywnych opinii o Pani asystentce. Jest miła i rzeczowa, a jak ktoś gwiazdorzy to niech się nie dziwi ze zostanie upomniany.

Małgorzata Warchoł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Gliwice