Życia mi zabraknie na podziękowania . Najlepszy lekarz , dzięki Panu Doktorowi mój syn ma możliwość dorastać przy Ojcu . Od operacji minęło pięć lat i nie ma dnia żebym nie dziękowała że tacy Lekarze są . Jeszcze raz dziękuję

Doktorek jest drugi po papieżu razem z Dr Maciejem Grajkiem. Życzę każdemu kto już msui trafić pod nóż, żeby trafił do nich! Tacy lekarze w tym kraju to rzadkość.

Uszko mam po drobnej korekcie zdrowotnej jest super sprawne i zdrowe od 3,5 roku - i żyje, żyje, żyje i dziękuję:-) Lekarz godny polecenia na 100% !!!

Pan dr. Zeman jest lekarzem z powołania, kompetentny, życzliwy, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Działa szybko i w sposób przemyślany. Polecam w 100%.

Już dawno nie spotkałam tak życzliwego i oddanego pacjentom lekarza a do tego profesjonalistę! Dziękuję

Kompetentny i rzeczowy lekarz, który potrafi słuchać i bez chwili zwłoki działa. Pan Doktor wie, że w onkologii nie ma czasu do stracenia - usunął mi znamię i pomógł pozbyć się ogromnego problemu. Takiego lekarza, z powołaniem, szczególnie do walki z rakiem życzę każdemu pacjentowi i szczerze polecam Pana Doktora. Serdecznie dziękuje. Marta L.

Bardzo kompetentny,miły,rzetelny lekarz z bardzo ludzkim podejściem do pacjenta. Miałem wykonany drobny zabieg perfekcyjnie ,całkowicie bezboleśnie. Serdecznie dziękuję Panie doktorze.Polecam zdecydowanie.

Miałem wykonany drobny zabieg perfekcyjnie ,całkowicie bezboleśnie.
Serdecznie dziękuję Panie doktorze.Polecam zdecydowanie.

bardzo miły człowiek, angażuje się w to co robi, stara się jak najlepiej pomóc pacjentowi. Nigdy nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji. Godny zaufania

Nigdy nie podejmuje nieprzemyślanych decyzji. Godny zaufania

Żyję. Trzeba lepszy dowód aby udowodnić, że jest najlepszy. On nie leczy samopoczucia pacjentów tylko usuwa nowotwory jelita i daje drugie życie.

Wystawiłabym wyższą ocenę, gdyby się dało. Lekarz, który interesuje sie pacjentem, jest dla niego i z nim podczas choroby. Miły, dyskretny, kompetentny... Dziękuję za leczenie! Każdemu polecam!