Chirurg Onkolog Gliwice

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg onkolog

Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Wybrzeże AK 15
Gliwice

Polecam pana dr. Mateusza dawny szpital wojskowy Gliwice .Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczny, bardzo duży pozytyw za całokształt.
Opinia dodana przez: Łukasz

Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Dariusz Waniczek

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Liwia Colins

Onkolog, Chirurg onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

lekarz Dominik Bałuka

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

dr n. med. Rafał Ulczok

Gliwice

Podczas kiedy moja 85 letnia mama usłyszała diagnozę nowotworu złośliwego piersi zaczęłam szukać lekarza w internecie. Szczęśliwie trafiłam na Dr. Ulczoka z kliniki Nova. Jest to wspaniały, ciepły i życzliwy człowiek, który pomógł uratować moją mamę mimo jej wieku. Przeprowadził operację, był z nami cały czas w kontakcie, kompetentny i oddany specjalista. Osobiście nigdy nie spotkałam takiego lekarza a i przypuszczam, że niewielu takich jest. Polecam z całego serca i ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Maciej Wideł

Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

instytut onkologi

Gliwice

Doktorek jest drugi po papieżu razem z Dr Maciejem Grajkiem. Życzę każdemu kto już msui trafić pod nóż, żeby trafił do nich! Tacy lekarze w tym kraju to rzadkość.
Opinia dodana przez: Anonimus

Kozielska 16/18
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy, budzący zaufanie. Dokładnie wytłumaczył chorobę mojej Mamy (rak piersi), omówił plan leczenia. Przeprowadził operacje z doskonałym skutkiem. Minął już rok od zabiegu, Mama czuje się doskonale! Dziękuję!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Kamiński

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

Chirurdzy onkolodzy w Gliwicach