Filtruj terminy

Chirurg Onkolog Gliwice

dr n. med. Wojciech Turyk

Centrum Onkologi

44-101 Gliwice

Mialam wycinana brodawke. Wizyta byla prywatna. Po pierwsze Turyk oszukuje w kwestii platnosci. Powiedzial, ze koszt zamknie sie w kwocie 500zl. Okazalo sie jednak, ze to klamstwo. Za wizyty kontrolne po wycieciu musialam placic dodatkowo. Co wiecej, za zmiane opatrunku, przez zatrudniana przez niego pielegniarke, musialam znow placic.
Kolejna rzecz, wszystkich pacjentow umawia na taka sama godzine. To wszystko dzieje sie przy wizycie prywatnej. Czekalam 3h na przyjecie, tak ...
Opinia dodana przez: Izabela

Agnieszka Czarniecka

Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

To jest przede wszystkim człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołaniem i pasją, doskonały chirurg potrafiący poradzić sobie nawet z najbardziej nietypowym przypadkiem. (Doświadczyłam to na własnej skórze). Lekarz, który dba równie mocno o dobrostan psychiczny pacjenta i robi to dobrze. Otacza pacjenta opieką, która wykracza poza ustalone standardy. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka jest jedną z najserdeczniejszych osób jakie dotąd poznałam z ogromem pozytywnej energii, którą dzieli się ...
Opinia dodana przez: Kasia

Marcin Zeman

instytut onkologi

Gliwice

Doktorek jest drugi po papieżu razem z Dr Maciejem Grajkiem. Życzę każdemu kto już msui trafić pod nóż, żeby trafił do nich! Tacy lekarze w tym kraju to rzadkość.
Opinia dodana przez: Anonimus

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

Jan Strojek

Gliwice

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz.W przychodni w Gliwicach zawsze są kolejki, ale gdy mój ojciec znalazł się na oddziale i był po operacji zawsze mogłam uzyskać konkretną informację. Troszczy się o pacjenta i ma dla niego czas.
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Rafał Ulczok

Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Dariusz Waniczek

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Maciej Wideł

Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Dominik Bałuka

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

Chirurdzy onkolodzy w Gliwicach