lekarz Grzegorz Owczarek

Onkolog

Wizyty lekarskie przebiegły w miłej atmosferze.Pełen profesjonalizm Pana doktora.Taktowne i b spokojne podejście do pacjenta.Trafna diagnoza-polecam.

Profesjonalizm w połączeniu z ciepłym podejściem do pacjenta - to na pewno charakteryzuje doktora Owczarka. Wieloletnie doświadczenie i sposób, w jaki traktuje pacjentów pokazuje, że lekarze z powołania wciąż istnieją. Doktor poprowadził leczenie najbliższych mi osób i wiem, że bez niego wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej. Polecam doktora wszystkim, którzy wymagają leczenia czy diagnozy i jeszcze raz w tym miejscu chciałam podziękować za pomoc, której myślę, żadne słowa nie oddadzą.

Na pierwszej wizycie z kartą Dilo zbadał mnie, obejrzał zmianę na skórze, zmierzył zmianę , podjął decyzję o usunięciu zmiany osobiście zadzwonił do chirurga onkologia i umówił na zabieg za 2 dni. Był miły, uprzejmy, rzeczowy, zrozumiałe tłumaczył - byłem pod wrażeniem, szczególnie po wcześniejszej wizycie u czestochowskiego onkologa byłego dyrektora parkitki, który ową zmianę obejżał przez biurko. Lekarz Owczarek zasługuje na 5 gwiazdek. Polecam.

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Poświęca uwagę i czas. W przypadkach kiedy wymagane są konsultacje u innych specjalistów zawsze wyśle do dobrego lekarza. Nie zostawia pacjenta samego z problemem. Polecam

Poznałem Pana doktora w przychodni Meden. Podczas wizyty wszystko mi dokładnie wytłumaczył, ze spokojem odpowiadał na wszystkie moje pytania. W sposób czytelny i zrozumiały przedstawił etapy leczenia. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Super lekarz bardzo mi pomógł. Przesympatyczny i kompetentny fachowiec. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Jego spokojne podejście do choroby dodaje wiary, że wszystko będzie dobrze. Przeprowadzone leczenie oraz zalecone badania przyniosły pożądany efekt. Cierpliwość i życzliwość w stosunku do pacjenta jest tym co wyróżnia Pana doktora. Polecam i dziękuję!!!

Rzeczowy, miły, kompetentny.Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.

Rzeczowy, miły, kompetentny.Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.