Lekarze Chirurg onkolog Gliwice

lek. med. Łukasz Kleszyk

Onkolog

ul. Armii Ludowej 1/15
44-121 Gliwice

Kompetentny lekarz godny polecenia. W profesjonalny sposób prowadził u mnie leczenie radykalne. Szczęściem jest spotkać dobrego człowieka na swojej drodze. Jacek
Opinia dodana przez: Jacek
Świetny lekarz i miły, bardzo kulturalny człowiek, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i w Centrum Onkologii. Konkretny, dokładny, z poczuciem humoru.

lekarz Maciej Wideł

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

dr n. med. Rafał Suwiński

Onkolog, Radioterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

lekarz Marcin Krasoń

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Obrońców Pokoju 8/9
44-105 Gliwice

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2
44-100 Gliwice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Małgorzata Wiśniowska

Ziemowita 19/3
44-100 Gliwice

SUPER MEGA sympatyczny, empatyczny LEKARZ!! Nie spodziewałem się, aż tak zaangażowanego LEKARZA na dyżurze - bardzo dziękuję. Spokojnie, jasno, cierpliwie wszystko tłumaczy, jak widzi, że się czegoś nie rozumie tłumaczy inaczej - człowiek czuje kompleksowość i wyjątkowość podejścia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Dominik Bałuka

Żabińskiego
Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

lekarz Barbara Świerad-Stopa

Chirurg dziecięcy

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Zawsze pomoże i doradzi. Zawsze poświęci swój czas dla pacjentów.

dr n. med. Adam Idasiak

Radioterapeuta, Onkolog

Puszkina 2/1
44-100 Gliwice

***** ok! Дуже уважний та досвідчений спеціаліст. З бажанням допомогти. Бажаю успіхів в діяльності. До наступного візиту. Дякую.
Opinia dodana przez: Suliy

lek. stom. Barbara Waligóra-Piętak

Gabinet
ul. Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

Super stomatolog. Świetne podejście do pacjenta, który przychodzi na kolejną wizytę bez stresu :) Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam!!!

lekarz Anna Polakiewicz-Gilowska

dr Sylwia Wójcik

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego
44-100 Gliwice

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

prof. dr hab. n. med. Janusz Kowalski

Chirurg urazowy, Choroby zakaźne

Szpital Miejski Nr 1
ul,Kosciuszki
44-100 Gliwice

potwierdzam opinie swoich poprzedników, bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, potrafi uspokoić pacjenta i wyleczyć
Opinia dodana przez: rihanna

lek. dent. Witold Prochasek

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Ewa Adamczyk-Engelking

lelewela
Gliwice

Pani Ewa jest niesamowicie kompetentnym i troskliwym specjalistą. Jej podejście do pacjentów jest pełne empatii, co sprawia, że wizyty u niej są znacznie mniej stresujące. Dba o to, aby każdy etap leczenia był jasno wyjaśniony, co dodatkowo buduje zaufanie. Polecam pania Ewę z czystym sumieniem jako doskonałego stomatologa zarowno dla doroslych jak i dla dzieci.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Arayik Bkhiyan

Chirurg szczękowo twarzowy

Jasna 5/6
44-100 Gliwice

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, ale każda wizyta przebiega w b.miłej atmosferze. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora sa imponujac. Każda decyzja co do leczenia trafiona w punk. Zaufałam Panu doktorowi w 100%. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Wiesia B.

lekarz Andrzej Kamiński

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina