lek. med. Jacek Łątkalek. med. Jacek Łątka - zdjęcie profilowe

lek. med. Jacek Łątka

W 2004 rozpoczął studia na Śląskiej Akademii Medycznej, zakończył w 2010 na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.W 2011 ukończył staż podyplomowy i rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej. W kręgu zainteresowań zawodowych doktora jest leczenie ran przewlekłych, owrzodzeń, zabiegi skórne, usuwanie guzków podskórnych, zabiegi w obrębie paznokci, wycinanie brodawek stopy, odcisków. W ramach oddziału doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem m.in. przepuklin, stanów chorobowych dróg żółciowych, ...

Lekarz zajął się moimi hemoroidami i zrobił z tym porządek. Polecam jestem bardzo ucieszony tymi wizytami.

Lekarz zajął się moimi hemoroidami i zrobił z tym porządek.
Polecam jestem bardzo ucieszony tymi wizytami.

Skromny, spokojny chirurg i najlepszy specjalista. Rzetelnie przykłada się do swojej pracy i cierpliwie podchodzi do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam Pana Jacka :)

w 2014 roku przeprowadzał u mnie operację przepukliny pachwinowej. Cierpliwy, uprzejmy, SKROMNY, spokojny i rzetelny chirurg. Do dziś nie mam żadnych problemów ani nawrotu choroby. Polecam Pana Jacka.

Bardzo cierpliwy specjalista, poświęcił mi dużo czasu i bardzo dokładnie zbadał problem. Pan doktor zaproponował mi różne sposoby leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza i mogę szczerze polecić jego usługi.