Chirurg Ogólny Gliwice

wizyta już od 150

Klinika Akmed
Piwna 17A
Centrum, Gliwice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

Gliwice

Tacy lekarze jak Pani dr Iwona Rubel-Śnietura to już rzadkość. Kompetentna , uprzejma , życzliwa ,skupiona na pacjencie Tłumy w kolejce do Pani doktor są chyba najlepszą rekomendacją jakiej klasy jest lekarzem
Opinia dodana przez: Krystyna Z

Centrum Onkologii

Gliwice

Dzięki Panu żyję, za co z całego serca dziękuję. Szczerze podziwiam Pana fachowość i sympatyczne podejście do pacjenta. Życzę Panu wielu sukcesów i osobistego szczęścia. Łączę wyrazy szacunku Szanowny Panie Profesorze. Pacjent (od 4 lat)
Opinia dodana przez: zbmaz

lekarz Dariusz Waniczek

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Rafał Ulczok

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Instytut Onkologii

Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Helena
Chirurg ogólny Gliwice lek. med. Jacek Łątka

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo cierpliwy specjalista, poświęcił mi dużo czasu i bardzo dokładnie zbadał problem. Pan doktor zaproponował mi różne sposoby leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza i mogę szczerze polecić jego usługi.

Centrum Medicover - Gliwice
ul. Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

To rzetelny specjalista. Cieszę się , że trafiłam własnie do takiego lekarza , który potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje jakichkolwiek jego obaw. Jestem bardzo zadowolona z wizyty , p. Doktor przyjął mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem. Jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie ale i troskliwym człowiekiem, o życzliwym podejściu do pacjenta, to ciepły a zarazem bardzo skromny człowiek który traktuje ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dominik Bałuka

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

Chirurdzy ogólni w Gliwicach