Chirurg Ogólny Gliwice

Zygmunta Starego 27

dr n. med. Adam Horzela

Traumatolog, Ortopeda

Gliwice

Szybko sprawnie i na temat. Miałem duży problem z kolanem. Wszyscy lekarze mówili że do usunięcia łękotka i laparoskopowo za 6tysięcy od ręki lub 1,5 roku na zabieg z NFZ. Pan Doktor załatwił sprawę bez żadnej operacji. I po problemie. Niestety wczoraj przebiegłem Ranmagedon i chyba problem po kilkunastu latach powrócił. Więc muszę znowu skorzystać z wizyty.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Ryszard Mucha

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Jestem pacjentka Pana doktora od 2020 roku. Jestem już po 3 biopsjach. Owszem badanie nieprzyjemne. Ale ważne dla mojego zdrowia bo podczas tego badania wycinana jest cała zmiana. Pan doktor jest taki jak trzeba. Wszystko dokładnie tłumaczy co będzie robił. Jest spokojny i to się udziela pacjentowi pozytywnie. Jak widzi że pacjent się stresuje to próbuje go rozweselic. Fajne podejście. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dariusz Bucki

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

corpora med

44-100 Gliwice

Do doktora Buckiego trafiłam ze zmiażdżonym palcem, z ubytkiem kostnym i skórnym. Po pobieżnym zapoznaniu się z kartą wypisu ze szpitala gdzie byłam zszywana, równie pobieżnie zerknął na palec z odległości 2 metrów okraszając to komentarzem "Średnio to wygląda". Na pytanie co ma na myśli otrzymałam odpowiedź "A widzi pani swój palec u drugiej ręki? On wygląda dobrze. A tamten średnio". Na kolejnych wizytach nie dowiedziałam się dużo więcej. Po ...
Opinia dodana przez: Monika

dr Robert Gradzik

Proktolog, Angiolog

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
44-100 Żerniki, Gliwice

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

dr Janusz Wierzgoń

Centrum Onkologii

Gliwice

Witam,18 lat temu miałam stwierdzonego czerniaka ,jednocześnie byłam w 3 miesiącu ciąży, chciałam urodzić i urodziłam,po porodzie poddałam się zabiegowi usunięcia czerniaka,jestem pod stałą kontrolą.Jestem i żyję!!! Pomocną dłoń otrzymałam od dr.J.Wierzgonia który diagnozował,operował i wspierał .DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE !!!Halina i Marek z Gliwic. Wspaniały człowiek i chirurg .

lekarz Edward Kroma

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Mój 6 letni syn przebywał na odziale po złamaniu nogi w udzie Dr. Kroma od początku był uprzejmy a przede wszystkim objoł go fachową opieką z naszej strony mogę go polecac.

dr Paweł Nawrocki

Szpital Wojskowy w Gliwicach

Gliwice

Wspaniały lekarz, kulturalny z poczuciem humoru i podejściem do ludzi,przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia.Za pierwszym razem gdy trafiłam do szpitala "z ulicy" i zostałam potraktowana jak człowiek,następnie gdy zjawiłam się już na umówiony zabieg usunięcia pęcherzyka-wielki profesjonalizm i umiejętności Pana dr sprawiły,że nie doszło do operacji otwartej.Zminimalizowało to mój stres związany z pobytem w szpitalu o innych korzyściach nie wspominając.Pan dr i jego zespół to właściwi ludzie na właściwym ...

lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

Witam.
Wczoraj byłam pierwszy raz u Pani Doktor.
Trafiłam przez przypadek , ale powiem szczerze nie spodziewałam się tak wspaniałej lekarki, osoby jak Pani Doktor.
Nie będę się rozpisywać bo już poprzednicy wszystko napisali napiszę tylko , szkoda , że inni lekarze nie są tacy jak Pani doktor 👍👍
I oczywiście same 5 szkoda , że nie ma 6😊
Opinia dodana przez: Kornelia