Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

To jest przede wszystkim człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołaniem i pasją, doskonały chirurg potrafiący poradzić sobie nawet z najbardziej nietypowym przypadkiem. (Doświadczyłam to na własnej skórze). Lekarz, który dba równie mocno o dobrostan psychiczny pacjenta i robi to dobrze. Otacza pacjenta opieką, która wykracza poza ustalone standardy. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka jest jedną z najserdeczniejszych osób jakie dotąd poznałam z ogromem pozytywnej energii, którą dzieli się z innymi. Także jeśli ktoś jest zmuszony przez okrutny los do konsultacji z chirurgiem onkologiem, to Pani Agnieszka jest jedną z najlepszych osób do których możecie się udać.

Pani Profesor przyjmuje również w Częstochowie na Focha 20 raz w miesiącu. Przychodnia nazywa się Promedyk. Dziś byłam w Zabrzu na wizycie i obie byłyśmy zaskoczone - jechałam właśnie z Częstochowy nieświadoma że mogłam wybrać się na wizytę w kapciach. Co do wizyty, kompetencji i uprzejmości Lekarza nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Rewelacyjny lekarz, znakomite podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pocieszy. Po prostu lekarz z powołania

Wspaniałe podejście do pacjenta. Podczas kontrolnej wizyty pojawiła się zasadnicza nieścisłość w interpretacji wyników badań. Zimna decyzja lekarza kontrolującego - przyjedzie Pan za tydzień po weryfikacji wyniku badania... Czyli kolejny tydzień życia w niepewności... Po spotkaniu Pani doktor na korytarzu poprosiłem o pomoc. Wynik został zweryfikowany telefonicznie w 15 minut a po godzinie byłem po kolejnym, niezbędnym zabiegu. Niby tak niewiele a tak dużo dla pacjenta... Bardzo dziękuję ...

Może ja z moją babcią trafiłam na zły dzień pani doktor ponieważ takiego potraktowana pacjenta już dawno nie widziałam. Krzyczała na nas cały czas i poczułam się jak niestety jakiś robak bez rozumu. Potem trochę próbowała złagodzić sytuację ale moje wrażenia są okropne. Babcia miała się poddać operacji i przyjechała na ostateczną konsultację. Ma prawie 90 lat. Strasznie to przeżyła i na korytarzu się rozplakała. Dziękuję pani doktor.

Pani doktor godna polecenia,operowała mnie w szybkim tempie,jestem zadowolona i zachwycona podejściem do pacjenta polecam w 100%

polecam w 100%

Pani doktor Czarniecka jest wspaniałym fachowcem! Operuje z największym oddaniem, zainteresowana pacjentem w trakcie całego pobytu w szpitalu. Polecam oddać się e Jej ręce - jeśli istnieje konieczność operacji. Wzbudza całkowite poczucie bezpieczeństwa i fachowości!!!!!!!

Pani doktor Czarniecka jest wspaniałym fachowcem!

Pani doktor to anioł. Jestem jej bardzo wdzięczna za operacje, poświęcenie, zaangażowanie i fachowe podejście do pacjenta. Nie sądziłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze.

wspaniały człowiek,wyrozumiała dla pacjenta,utalentowany chirurg, oddany w walce z rakiem.Oddana pacjentowi przed i po operacji..Serdeczne podziękowania za uratowanie zdrowia. Życzę dalszego rozwoju posiadanych charyzmatów i talentów.

Szkoda że dla pielęgniarek..... nie jest taka miła.....aż żal....bo pielęgniarka to nie człowiek....