Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

To jest przede wszystkim człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołaniem i pasją, doskonały chirurg potrafiący poradzić sobie nawet z najbardziej nietypowym przypadkiem. (Doświadczyłam to na własnej skórze). Lekarz, który dba równie mocno o dobrostan psychiczny pacjenta i robi to dobrze. Otacza pacjenta opieką, która wykracza poza ustalone standardy. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka jest jedną z najserdeczniejszych osób jakie dotąd poznałam z ogromem pozytywnej energii, którą dzieli się z innymi. Także jeśli ktoś jest zmuszony przez okrutny los do konsultacji z chirurgiem onkologiem, to Pani Agnieszka jest jedną z najlepszych osób do których możecie się udać.

Pani Profesor jest prawdziwym aniołem dobroci i życzliwości. Jednocześnie niezwykle mądra, kompetentna i dociekliwa. Do końca poszukuje najlepszego dla pacjenta rozwiązania dla nawet najtrudniejszych i zdawało by się, beznadziejnych przypadków chorobowych. Potrafi też przekierować do odpowiednich specjalistów, którzy podejmują ryzyko i z powodzeniem przywracają zdrowie pacjentom. Chorzy się czują przy tym, nie jako trudne przypadki medyczne lecz jako osoby bliskie Pani Profesor. Dozgonnie wdzięczny, Ryszard Sater

Dozgonnie wdzięczny, Ryszard Sater

Pani Profesor jest fantastycznym fachowcem oraz wspaniałym człowiekiem. Oprócz zaangażowania w proces leczniczy jest osobą o wielkim sercu i wykazuje duże zrozumienie. Potrafi przekazać informacje bardzo przystepnie dla człowieka i jednocześnie uspokoić. Dziękuję Pani Profesor za trafną diagnozę, szybką operacje i oparcie. Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Pani Profesor Agnieszka Czarniecka usunęła mi tarczycę z powodu raka oraz węzły chłonne. Z czystym sumieniem polecam Panią Profesor wszystkim chorym potrzebującym tego typu interwencji chirurgicznej. Dziękuję Pani za fachową opiekę i dobre serce oraz za uratowanie mi życia. Jest Pani przeuroczym aniołem.

Pani Profesor przyjmuje również w Częstochowie na Focha 20 raz w miesiącu. Przychodnia nazywa się Promedyk. Dziś byłam w Zabrzu na wizycie i obie byłyśmy zaskoczone - jechałam właśnie z Częstochowy nieświadoma że mogłam wybrać się na wizytę w kapciach. Co do wizyty, kompetencji i uprzejmości Lekarza nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Rewelacyjny lekarz, znakomite podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pocieszy. Po prostu lekarz z powołania

Może ja z moją babcią trafiłam na zły dzień pani doktor ponieważ takiego potraktowana pacjenta już dawno nie widziałam. Krzyczała na nas cały czas i poczułam się jak niestety jakiś robak bez rozumu. Potem trochę próbowała złagodzić sytuację ale moje wrażenia są okropne. Babcia miała się poddać operacji i przyjechała na ostateczną konsultację. Ma prawie 90 lat. Strasznie to przeżyła i na korytarzu się rozplakała. Dziękuję pani doktor.

Wspaniałe podejście do pacjenta. Podczas kontrolnej wizyty pojawiła się zasadnicza nieścisłość w interpretacji wyników badań. Zimna decyzja lekarza kontrolującego - przyjedzie Pan za tydzień po weryfikacji wyniku badania... Czyli kolejny tydzień życia w niepewności... Po spotkaniu Pani doktor na korytarzu poprosiłem o pomoc. Wynik został zweryfikowany telefonicznie w 15 minut a po godzinie byłem po kolejnym, niezbędnym zabiegu. Niby tak niewiele a tak dużo dla pacjenta... Bardzo dziękuję ...

Pani doktor godna polecenia,operowała mnie w szybkim tempie,jestem zadowolona i zachwycona podejściem do pacjenta polecam w 100%

polecam w 100%

Pani doktor Czarniecka jest wspaniałym fachowcem! Operuje z największym oddaniem, zainteresowana pacjentem w trakcie całego pobytu w szpitalu. Polecam oddać się e Jej ręce - jeśli istnieje konieczność operacji. Wzbudza całkowite poczucie bezpieczeństwa i fachowości!!!!!!!

Pani doktor Czarniecka jest wspaniałym fachowcem!