Rtg Gliwice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
44-100 Gliwice

Może zabrzmi to nieprawdopodobnie w naszych czasach, ale dr Tomasz to diament wśród lekarzy. Każdego pacjenta traktuje poważnie, z należytym szacunkiem i zainteresowaniem. Czuje się ciepło bijące od niego. To dobry CZŁOWIEK!!! Budzi zaufanie, jest uznanym fachowcem, umie w prosty sposób wyjaśniać skomplikowane problemy medyczne.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

Floriańska 15
Gliwice

Dopóki wszystko było w porządku nie wzbudzał zaufania, sprawiał wrażenie "rutynowego podejścia"- chodziłam do gabinetu przekonana jedynie opiniami Pań spotkanych w poczekalni, chwalących Jego umiejętności. Na własnej skórze przekonałam się o Jego kompetencjach kiedy pojawiły się problemy z ciążą, poczułam, że jestem w dobrych odpowiedzialnych i doświadczonych rękach.

Przyznam, Pan doktor ma CZASEM, hmm, zawstydzające komentarze, dziewczyny nieśmiałe mogą poczuć skrępowanie- mnie to nie przeszkadza, wczuwam się w Jego humor i fajnie da się porozmawiać.

Sam od siebie nie jest zbyt wylewny, ale kiedy zapytasz, uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania.

Podstawowa wizyta, badanie kosztuje 60zł, cytologia 20zł, usg i wydruk zdjęcia 20zł.

Nadżerkę wymraża na miejscu w trakcie jednej wizyty- kosztu nie pamiętam- ale zabieg prawie bezbolesny, a bardzo skuteczny!

GENERALNIE POLECAM!

ulica Barlickiego 1
44-100 Gliwice

Lekarz uprzejmy i wzbudzający sympatię, ale kiepski diagnosta. Zamiast zlecić badania leczył mnie "w ciemno" antybiotykami, które nie pomogły. Kiedy po kuracji wyraziłam swoje wątpliwości stwierdził, że dolegliwości w końcu same przejdą...
PS. Do tego bardzo dużo bierze za wizytę!

PS. Do tego bardzo dużo bierze za wizytę!

Opinia dodana przez: Lucia

Iwona Ładowska