mgr Marta Ścipiormgr Marta Ścipior - zdjęcie profilowe

mgr Marta Ścipior

Dietetyk

Ukończyłam Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Ukończyłam Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Współpracę z Amareną, a tym samym przygodę z dietetyką, rozpoczęłam w roku 2011. Tu nabrałam doświadczenia pracy z pacjentem.
Ogromną radość i satysfakcję zyskuje dzięki przekazywaniu podstawowych zasad racjonalnego żywienia, w myśl sentencji „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Prywatnie od wielu lat jestem semiwegetarianką, więc w praktyce uczę jak można zdrowo i mądrze dostosować dietę do danej filozofii życia.

Dzięki Pani Marcie mój syn schudł 10 kg. Dieta prosta i co najważniejsze skuteczna. Na każdej wizycie był bardzo motywowany przez Panią dietetyk, co sprawiało, że chciał jeszcze więcej i był konsekwentny w diecie. Polecam wszystkim rodzicom którzy mają problemy z wagą u swoich dzieci.

Pani mgr Marta to osoba którą polecam wszystkim znajomym, pelen profesjonalizm i podejście do pacjenta to jej główne zalety! Taka dieta to sama przyjemność, Pani Marta zaszczepiła we mnie chęć zdrowego odżywiania! Polecam Wam!