Lekarze Gliwice

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg plastyczny

MK Aesthetic Med Clinic
Zygmunta Starego 27, 44-100 Gliwice
Gliwice

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną.
Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Renata Bajor

Okulista

OneDayClinic Gliwice
Zwycięstwa 44

wizyta już od 150
Od lat chodzę do p. dr Bajor i bardzo ją cenię za sumienność, cierpliwość, empatię i życzliwość. Jest kompetentna. I to niezależnie od tego, czy wizyta była prywatna czy z funduszu. P. doktor jasno tłumaczy, co mi dolega, co mi poleca, jakie leki i w jakim celu. Poza tym spisuje zalecenia na kartce, żeby to wszystko nie "wyleciało" mi z głowy. Jeżeli jest czegos niepewna, kieruje na badania do szpitala.
Opinia dodana przez: Monika
Gliwice Stomatolog lek. dent. Maria Tomaszewska

lek. dent. Maria Tomaszewska

Stomatolog, Ortodonta

Mój Dentysta Tomaszewska
Konarskiego 10
44-100 Gliwice

" Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus" - te słowa według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Marię Lenarczyk - Tomaszewską. Dzięki Pani Doktor mam inne spojrzenie na leczenie i wizyty u dentysty. Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Spokój, wiedza, poczucie humoru, dokładność, zaangażowanie, profesjonalizm - to jest właśnie Pani Maria. Jeśli ktoś się boi leczenia, wizyt u dentysty lub po prostu szuka dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota
Gliwice Dietetyk mgr Karolina Barczewska

mgr Karolina Barczewska

Dietetyk, Dietetyk kliniczny

Poradnia DOBRY DIETETYK Centrum Medyczne Chemiczna
Chemiczna 3
44-121 Gliwice

wizyta już od 150
Pani Karolina jest profesjonalistka w tym co robi, zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna, wszystko dokładnie tłumaczy i angażuje się od samego początku do końca. Szczerze Polecam
Gliwice Okulista lekarz Katarzyna Rycaj

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz

Gliwice

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Gliwice Stomatolog dziecięcy lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1

wizyta już od 100
Patrzeć przez różowe okulary można też w "Artystach Uśmiechu" :). Z całego serca polecam tę Klinikę !! 💗 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu, w szczególności Pana dr Karola Babińskiego, który mistrzowsko modeluje wypełnienia, wyglądają naturalnie i są wykonane z najdrobniejszym detalem. Będąc na wizycie jest się zaopiekowanym pod każdym względem. Doktor Babiński obala mit bolącego znieczulenia; w jego wykonaniu jest to wprost nieodczuwalny zabieg ! 😮❤️
Wiele kobiet uważa, ...
Opinia dodana przez: Emilia
Gliwice Ginekolog położnik lekarz Tomasz Ziarkiewicz

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

Przychodnia "Toszecka"
Gliwice, Toszecka 18
44-100 Gliwice

Bardzo polecam !! Zawsze chętny do pomocy, mimo dużej ilości pacjentek,znajduje czas aby skontrolować spanikowaną pacjentkę :):)
Jest to mój pierwszy i mam nadzieję, że już ostatni ginekolog.
Zawsze wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: xxx

lekarz Andrzej Hejduk

Laryngolog

Centrum Medicover Gliwice
Gruszczyńskiego 2/4

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Pan dr Andrzej Hejduk uratował moje zdrowie i psychikę. Nie wiem czy ktoś przeżywał to, co ja i może niewielu to zrozumie, ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać ! Po trzech latach zatkanego nosa, świstach, braku zapachów i smaków wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Zamiast zająć się życiem zaczęłam myśleć tylko o tym jak sobie ulżyć i w jaki sposób odetkać zatoki, aż w końcu wpadłam w wir korzystania z kropli ...
Opinia dodana przez: Sabina
Gliwice Dietetyk mgr Joanna Weiner

mgr Joanna Weiner

Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice

wizyta już od 60
Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów.
Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które ...
Opinia dodana przez: Rafał