Ortodonta Gliwice

Gabinet Psychoterapii
ul. Górnych Wałów 16
44-100 Gliwice

Pani doktor Kuszkowska to profesjonalny lekarz ortodonta. Szczerze mogę ją polecić. Przy każdej wizycie kontrolnej byłam informowana na jakim etapie jest moje leczenie i jaki będzie następny "ruch". Czułam się bezpiecznie. Moje leczenie trwało dość długo ze względu na mój wiek (po 40.) i uwarunkowania, ale efekty znacznie przerosły moje oczekiwania. Gdybym wiedziała, że mogę zacząć się uśmiechać bez zakrywania ust, zdecydowałabym się o wiele wcześniej, ale tylko u tej samej pani Doktor. Wcześniej byłam na konsultacjach u kilku ortodontów, ale wrażenia jakie wynosiłam, nie zachęcały mnie do podjęcia leczenia. Nie budzili mojego zaufania, a jestem pacjentką raczej wymagającą. Tutaj od pierwszej wizyty wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam. Zresztą cały zespół pani Doktor (recepcjonistka, asystentki) jest kompetentny, miły i co równie ważne - zgrany. Pani Doktor ma też świetne podejście do dzieci. Moja 5 letnia córeczka nikomu nie pokaże ząbków. Nikomu oprócz dr Kuszkowskiej. U niej sama gramoliła się na fotel :)) Polecam!!

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Anna Wieczorek-Torońska

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Gorąco polecam wizyty u Pani Ani. Fachowe i kompleksowe podejście, bardzo miła i rzyczliwa osoba ze świetnym podejściem do swojej pracy i do pacjentów !!! :) mam pełne zaufanie w kwesti leczenia moich zebów :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gliwice

Dobry lekarz, polecam. Krotko sie czeka na aparat

Dobry lekarz, polecam. Krotko sie czeka na aparat

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Gorąco polecam! Po 4 latach i zmianie lekarza po drodze w końcu mam proste zęby, a było co prostować... :) Pani Mirella to świetny fachowiec. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Świetny efekt jej pracy, a koszty wizyt niewysokie w porównaniu z innymi. Naprawdę polecam! Andrzej Pilip

Zawiszy Czarnego
Gliwice

SSuper, lekarz godny zaufania, pyłam pacjentką prze ok 5 lat i byłam bardzo zadowlona z usług.

Dorota Mikulec

Ortodonta, Stomatolog

ulica Gruszczyńskiego 3/74
44-100 Gliwice

Polecam serdecznie tego ortodonte,ja trafiłam do Pani Mikulec jak miałam 6 lat i zęby rozstrzelone po szczęce jakby losowo :), dotakowo miałam nieco krzywy zgryz. Nigdy nie nosiłam stałego aparatu ze względu na słabe szkliwo, a mimo to udało się Pani doktor doprowadzić mój uśmiech do ładu i składu. Trwało to kilka lat, ale dzięki temu zęby się nie cofnęły, nie zostały osłabione. Zgryz idealny, proste zęby- jednym słowem polecam.

"PRO-DENT" Gabinet Stomatologiczny
Młodzieżowa 3