Lekarze Stomatolog Gliwice

lek. dent. Maria Nowak-Kowalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Rodzinna TOTAL-MED
ulica Chorzowska 1
44-100 Gliwice

Świetna stomatolog ! Jeżeli boisz się dentysty to spokojnie możesz iść do tego lekarza. Kompetentna, wszystko wytłumaczy,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie a nie jak maszyna a przy tym jest bardzo miła :)
Opinia dodana przez: dyszka

lek. dent. Dominika Zaremba

Matejki
44-100 Gliwice

Cudowna specjalistka ! Tłumaczy wszystko ze spokojem i opanowaniem. Ząbki leczone przez Panią doktor nie wymagają poprawy. Wszystko jest robione higienicznie i czysto. Pani Dominika podchodzi profesjonalnie, indywidualnie do pacjenta. Szkoda, że nie przyjmuje już na Matejki...
Opinia dodana przez: Sabina

lek. dent. Mateusz Rospond

Zawiszy Czarnego
Gliwice

Świetny dentysta, szczegółowo wszystko tłumaczy, wyleczone parę zębów, tylko do niego chodzę, dzięki niemu przestałem bać się stomatologów
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Łukasz Twardoch

Syriusza 26
44-117 Gliwice

Do gabinetu Pana Doktora Łukasza Twardocha trafiłem 7 lat temu. Moje zęby z uwagi na przebyte w dzieciństwie choroby i zażywane antybiotyki były szare i stosunkowo słabe. Pan Doktor zaproponował rozważenie porcelanowych koron. Skorzystałem z tej propozycji i każdego dnia gratuluje sobie tej decyzji. Teraz mam komplet uzębienia z jasnym naturalnym kolorem (góra i dół). Gryzienie bardzo twardych pokarmów nie sprawia mi żadnego problemu. Mojej mamie (bardzo wymagającej pacjentce), Pan ...
Opinia dodana przez: Maciek

lek. dent. Zdzisława Książek-Hędrzak

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Świetna dentystka! Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Stara się leczyć zęby w taki sposób aby pacjent jak najmniej cierpiał ;-) Polecam osobom, które boją się dentysty, pani doktor jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dobrze leczy !
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Aleksandra Deżakowska

Tarnogórska 217B
44105 Gliwice

Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego dentysty w Gliwicach dla całej rodziny. Do pani doktor Aleksandry Deżakowskiej poszłam z córeczką. Teraz sama też leczę zęby tylko u niej.
Opinia dodana przez: magda

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Urszula Żurawska-Kapko

Dolnych Wałów 20/3
Gliwice

Bardzo kompetentny, doświadczony lekarz. Fachowość, precyzja i niezwykła sumienność w wykonywaniu zawodu. Rzetelność , zaufałam Pani doktor około 25 lat temu i nic do dziś się nie zmieniło. Mając blisko 60 lat w dalszym ciągu mam wszystkie swoje zęby.. Polecam bez wahania Panią doktor, wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Anna Legaszewska

Dubois 16
41-200 Gliwice

Polecam tą stomatolog. Pani doktor jest przesympatyczna, bardzo staranna, dokładnie tłumaczy co będzie robić.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. stom. Barbara Waligóra-Piętak

Gabinet
ul. Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

Super stomatolog. Świetne podejście do pacjenta, który przychodzi na kolejną wizytę bez stresu :) Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam!!!

lek. dent. Anna Kwiecińska

Szkoła Rodzenia
Stanisława Moniuszki 11
44-100 Gliwice

Przyjechałem z Holandii wyrwać 3 zęby aby potem wstawić protezkę.Umówiony byłem z innym stomatologiem w Prodental Clinic w Gliwicach na ul.Orlickiego.Pan doktor nie mógł mnie przyjąć więc w jego zastępstwie polecono mi panią doktor Anne Kwiecińską.Moje nastawienie do wizyty było co najmniej -mieszane. Pani doktor mile mnie zaskoczyła.Młoda ,fajna stomatolog nie wyrwała mi zębów odbudowując je super ,bez najmniejszego nawet bólu! Nawet zastrzyk nie bolał!. Wszystko co było robione ,zostało ...
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Jacek Skrzypczak

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Bardzo polecam dra Skrzypczaka za jego dokładność i skrupulatność. Jest spokojny, rzeczowy i słucha pacjenta. Inny lekarz stomatolog polecił mi Pana doktora jako "specjalistę od estetyki". Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego.
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Tomasz Walawender

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

B dental
Chemiczna 3
44-100 Gliwice

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

dr Sylwia Wójcik

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego
44-100 Gliwice

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Łukasz Pawlik

Kozielska 16/18
44-100 Gliwice

Lekarz,ktorego darze wielkim zaufaniem i polecam wszystim,sumienny i bardzo dokladny.

lek. dent. Magdalena Kara

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Gliwice

To mój ulubiony lekarz dentysta - po wizytach u Pani dr. Kary przestałam się bać fotela dentystycznego.

lek. dent. Katarzyna Kępa-Baryluk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Bardzo fajna pani doktor. Wzbudza zaufanie, jest szczera, konkretna i rzeczowa. Widać że jest wysokiej klasy specjalistką. Tłumaczy swoje metody leczenia, jej praca jest solidnie wykonana. Jest bardzo delikatna, zlikwidowała mój strach przed dentystą i znieczuleniem. Jedynym minusem są koszta leczenia, jeśli ktoś ma kiepską sytuację materialną to raczej nie dla niego. Niemniej ze względu na panią doktor- polecam!
Opinia dodana przez: juliet93

lek. dent. Witold Prochasek

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Joanna Kulisz

Protetyk, Stomatolog

SAN-MED sp. z o.o.
ulica Kozielska 61
44-121 Gliwice

Pani Kulisz uratowała mi życie -dziekuję. Mega uczciwa ,sympatyczna,cierpliwa,i naprawdę dobra w tym co robi. Gorąco polecam.
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Kochańczyk

lek. dent. Katarzyna Kochańczyk

Gabinet Stomatologiczny Q-Dent Katarzyna Kochańczyk
Sztabu Powstańczego 2
44-100 Gliwice

Moje zęby przed wizytą były w totalnej ruinie. Chciałem rwać, jednak po dokładnym wytłumaczeniu konsekwencji braku zęba, zdecydowałem się na leczenie. Łatwo nie było, ale warto było. Polecam.