dr n. med. Tomasz Walawender

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

Mega pozytyw dla pana Tomasza :) 1,5 tygodnia i mój uśmiech jest taki jak sobie wymarzyłam. W całkowity kosz wliczone są dwie koronki porcelanowe + leczenie kanałowe które było przeprowadzone całkowicie bezboleśnie. Pan Tomasz ma świetny kontakt z pacjentem, bardzo dobrze tłumaczy co zamierza zrobić. Dentysta warty polecenia ! Pozdrawiam

Pan dr Walawender wykonał u mnie leczenie endodontyczne 3 zębów oraz wykonał koronki na górne zęby. Całość trwała około 2 tyg. Jestem osoba na stałe mieszkającą w Niemczech gdzie chodzę na wizyty kontrolne, gdzie pytają mnie kto i gdzie taką robotę wykonał. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DR WALAWENDER JEST FACHOWCEM. CHODZĘ DO NIEGO OD TRZECH LAT I POLECAM.

Do Pana Tomka chodzi cała nasza rodzina, od najmniejszej córeczki po strachliwego tatusia. Podejście doktora jest wspaniałe, miłe ale jak trzeba to i poważne. Pan Tomek wszystko dokładnie tłumaczy objaśnia i ocenia. Ja sama mam wykonane estetyczne korony które wyglądają bosko. Pozdrawiam Serdecznie Magda.

Do Pana dr Tomasz Walawendra trafiłam z powodu bolącej czwórki, którą trzeba było niestety usunąć. Cały zabieg trwał krótko, bez żadnych komplikacji. I co najważniejsze…zero bólu, którego bałam się najbardziej!!! Jest niezwykle sympatyczny i komunikatywny, buduje świetną atmosferę w trakcie wizyty:) Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. A przede wszystkim ogromna wiedza i pewna ręka. Polecam:) Katarzyna G.M.

Doktor wyleczyl mi kanalowo 2 zeby których nikt nie chciał sie podjąć . Zakładaliśmy możliwość operacji u chirurga ale minęły 2 lata i po kontroli okazało sie ze wszystko sie wyleczylo. A co do przedmówcy jeśli ktoś mówi powoli i rzeczowo to znaczy ze wie o czym mówi a nie sie napina. Poza tym troska o pacjenta doktora jest wielka ! Jestem i będę pacjentem doktora!

Jednym słowem ekstraklasa. Szczerze Polecam.!!

Jednym słowem ekstraklasa. Szczerze Polecam.!!

Doktor wykonał u mnie skomplikowaną kanałówke szóstki przy użyciu mikroskopu. Poprzedni lekarz do którego chodziłem przewiercił mi zęba na wylot. Ząb bolał non stop - teraz wogóle. Da się? Da ! Gorąco pozdrawiam Marek

Ja u doktora robilam korony typu Cerkon. Wyszly genialnie sa ladniejsze niz moje zeby kiedykolwiek. Szczerze polecam!!