dr hab. n. med. Rafał Koszowski

Chirurg stomatolog

2,3

Zdecydowanie nie polecam!!! Usuwałam u niego 8-kę w Akademickim Centrum w Bytomiu. Znieczulenie bardzo słabe - czułam nawet pierwsze cięcie (a wcześniej pytałam o płatne opcje i to miało super działać). Bałam się że mi złamie szczękę. Na koniec zaczął na mnie wrzeszczeć, ja na niego "pyskować" (to jego słowa) i przerwałam zabieg. Teraz mam dodatkowo porównanie z kolejnym zabiegiem - musiałam skończyć usuwanie zęba u innego chirurga. Czyli stnieje znieczulenie które działa i po zabiegu nie wygląda się jak po pobiciu, bo zamiast siły używa się narzędzi i poświęca ...

Zdecydowanie nie polecam!!!
Usuwałam u niego 8-kę w Akademickim Centrum w Bytomiu.
Teraz mam dodatkowo porównanie z kolejnym zabiegiem - musiałam skończyć usuwanie zęba u innego chirurga. Czyli stnieje znieczulenie które działa i po zabiegu nie wygląda się jak po pobiciu, bo zamiast siły używa się narzędzi i poświęca się pacjentowi więcej czasu.

Lekarz rewelacyjny tyle co przeszedłem z zębami ..... On jeden mi pomógł, po konsultacji u Pana dr zbyteczny okazał się zabieg chirurgiczny na który skierował mnie inny akademicki lekarz również z tytułem prof. dr. hab. Jak jest problem zawsze można przyjść bez zapisu przyjmuje więc nie ma problemu. U Pana dr miałem usówaną ósemkę bez opuchlizny się odbyło i bez bólu. Opieka po usunięciu zatrzymanego zęba perfekcyjna wizyta za dwa dni bezpłatna jak się goi rana, poprostu super. Często można porozmawiać o zębach na zasadzie przeczytałem np. książkę akademicką i ...

Jak jest problem zawsze można przyjść bez zapisu przyjmuje więc nie ma problemu. U Pana dr miałem usówaną ósemkę bez opuchlizny się odbyło i bez bólu. Opieka po usunięciu zatrzymanego zęba perfekcyjna wizyta za dwa dni bezpłatna jak się goi rana, poprostu super. Często można porozmawiać o zębach na zasadzie przeczytałem np. książkę akademicką i chce znać klasę wypełniena itd.
Uważam że cenowo też bardzo przystępnie przynajmniej w Dąbrowie Górniczej.

Szanowny Pan "docent" chyba wygrał dyplom na loterii... Podczas chirurgicznego usuwania 8 doszło u mnie do zwichniecia żuchwy.. Oczywiście Pan doktor do błędu się nie przyznal,a wina obarczyl mojego ortodonte. Leczylam się aparatem stalym 3 lata . Teraz przez jego głupi błąd czeka mnie nastawianie szczęki i wydatek 1000 zł na dysfunkcji. Bardzo dziękuję doktorze!!!!!!

Docent przeprowadził skomplikowany zabieg usunięcia 3 zatrzymanych dodatkowych zębów u mojego 10 letniego dziecka i to w znieczuleniu miejscowym bez narkozy ogólnej. Nie wierzyłam, że to się uda. A tu wszystko poszło bardzo dobrze. Dziecko nie zniechęcone i chętnie chodzi do stomatologa. Szkoda tylko, że w klinice w Bytomiu trzeba odczekać w długiej kolejce. Mimo to naprawdę warto.

Chory sadysta ! Kobieta to nie pieprzony worek ziemniaków, żeby się z nią tak obchodzić.. A sina szczęka, to nie coś, co powinno zostać po wizycie u dentysty, niech się Pan szanowny "doktorze" spodziewa sprawy ! Mam nadzieję, że nikomu więcej nie zrobisz psychicznej i fizycznej krzywdy !

Rewelacyjny lekarz, miałam wykonane na jednej wizycie trzy implanty, wcześniej zabieg zaplanowany był komputerowo gdzie mogałam zobaczyć gdzie będą moje implanty.Czułam się bezpiecznie i wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.Prawdziwy specjalista,z pozdrowieniami dla zespołu medicaldentu

Najgorszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam ! Zero podejścia i szacunku do pacjenta, totalny brak kompetencji, a uprzejmość ? Powinna tu być możliwość wystawienia oceny minusowej ! Szczerze odradzam !!!

Bardzo żałuję, że przyprowadziłem dziecko do tego doktora. Zaczął panicznie bać się dentysty, mimo że do tej pory nie mieliśmy z żoną takiego problemu

Podejście do pacjenta poniżej krytyki ! Widzę, że niektórzy jeszcze gorzej to przechodzili, ale Ja i tak nie polecam !

Niestety nie można dać wyższej oceny, usuwanie ósemek to był istny koszmar, a o skutkach ubocznych już nawet nie wspominam...