dr hab. n. med. Rafał Koszowski

Chirurg stomatolog

2,7

Najgorszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam ! Zero podejścia i szacunku do pacjenta, totalny brak kompetencji, a uprzejmość ? Powinna tu być możliwość wystawienia oceny minusowej ! Szczerze odradzam !!!

Szanowny Pan "docent" chyba wygrał dyplom na loterii... Podczas chirurgicznego usuwania 8 doszło u mnie do zwichniecia żuchwy.. Oczywiście Pan doktor do błędu się nie przyznal,a wina obarczyl mojego ortodonte. Leczylam się aparatem stalym 3 lata . Teraz przez jego głupi błąd czeka mnie nastawianie szczęki i wydatek 1000 zł na dysfunkcji. Bardzo dziękuję doktorze!!!!!!

Rewelacyjny lekarz, miałam wykonane na jednej wizycie trzy implanty, wcześniej zabieg zaplanowany był komputerowo gdzie mogałam zobaczyć gdzie będą moje implanty.Czułam się bezpiecznie i wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.Prawdziwy specjalista,z pozdrowieniami dla zespołu medicaldentu

Faktycznie gbur zadufany w sobie. Wszystko wiedzący i wszystko mogący przed zabiegiem. Ale jak już coś spieprzy do jest dla pacjenta nie dostępny.

Docent przeprowadził skomplikowany zabieg usunięcia 3 zatrzymanych dodatkowych zębów u mojego 10 letniego dziecka i to w znieczuleniu miejscowym bez narkozy ogólnej. Nie wierzyłam, że to się uda. A tu wszystko poszło bardzo dobrze. Dziecko nie zniechęcone i chętnie chodzi do stomatologa. Szkoda tylko, że w klinice w Bytomiu trzeba odczekać w długiej kolejce. Mimo to naprawdę warto.

Lekarz rewelacyjny tyle co przeszedłem z zębami ..... On jeden mi pomógł, po konsultacji u Pana dr zbyteczny okazał się zabieg chirurgiczny na który skierował mnie inny akademicki lekarz również z tytułem prof. dr. hab. Jak jest problem zawsze można przyjść bez zapisu przyjmuje więc nie ma problemu. U Pana dr miałem usówaną ósemkę bez opuchlizny się odbyło i bez bólu. Opieka po usunięciu zatrzymanego zęba perfekcyjna wizyta za dwa dni bezpłatna jak się goi rana, poprostu super. Często można porozmawiać o zębach na zasadzie przeczytałem np. książkę akademicką i ...

Jak jest problem zawsze można przyjść bez zapisu przyjmuje więc nie ma problemu. U Pana dr miałem usówaną ósemkę bez opuchlizny się odbyło i bez bólu. Opieka po usunięciu zatrzymanego zęba perfekcyjna wizyta za dwa dni bezpłatna jak się goi rana, poprostu super. Często można porozmawiać o zębach na zasadzie przeczytałem np. książkę akademicką i chce znać klasę wypełniena itd.
Uważam że cenowo też bardzo przystępnie przynajmniej w Dąbrowie Górniczej.

Bardzo delikatny podczas zabiegu. Miałam ósemkę zatrzymaną usuwaną wcześniej po drugiej stronie przez innego lekarza i było znacznie gorzej. Teraz zero bólu i prawie żadnego obrzęku. Polecam innym.

kompetentne podejście do pacjenta.W uprzejmy i miły sposób przedstawione możliwości leczenia. Właściwa opieka w trakcie leczenia. Wiarygodne postępowanie bez elementów autoreklamy. Duża skromność.

Szanowni państwo zastanawiam się za jakie osiągnięcia naukowe ten pan uzyskał tyt. dr hab.? Taż to jak Ziobro z PiS u nieuk na czym ten człowiek się habilitował ?Jest tak samo gburowaty jak prof. Cieślik,- kto ich wychował ? kto im dał takie szanse ?Jako młody stomatolog szukam wzorców do naśladowania, a co znajduję zazdrosnych o swe stsnowiska dupków!!!

na czym ten człowiek się habilitował ?Jest tak samo gburowaty jak
zazdrosnych o swe stsnowiska dupków!!!